Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

anamor
autor
23. júl 2008

lilly a to sa ti zda vela za tu vybavicku plienkovu? takze uz vies ze chces tieto plienky? som zvedava, co potom povies. a aky je vyrobca ? /iba zo zaujimavosti ma to zaujima/
fajn ze uz vies aku satku chces, ja by som sa nevedela rozhodnut tolko ich je, dnes si ich obzeram, uz mi inak asi z toho prsania sibe, uz som pozerala aj golfove kociky dnes 😲 ale neviem ci take nieco vobec budem riesit.

lilly
23. júl 2008

romi, ja som si navyberala taku zmesku z plienok od roznych vyrobcov - haipa daipa, tots bots, disana, imse vimse a neviem ake este.. z kazdeho po dve-tri, niekde nejaku sadu po 5 ks, stvorcove plienky take kvalitnejsie, kde jedna vysla na okolo 80 sk, vrchne nohavicky vlnene, aj take nepriepustne, potom aj nejake pripravky na vlnu, ako lanolinova kura, separacne plienky, sponka snappi a neviem co este. No suviselo to len s plienkami vsetko. No zdalo sa mi to dost vela za plienky. Niektore boli aj velkost NB, alebo S, teda po case by mozno trebalo aj vacsie, ak by sa osvedcili, hlavne tie vrchne nohavicky boli ocislovane, tam sa velmi neda kupit uni velkost a jedny stoja aj nad 500 sk /mala som v kosiku jedny aj za 760 sk, ci kolko.. 😕 😅 no strasne sa mi pacili/ Budem sa tomu asi musiet trosku viac povenovat a poprehodnocovat vsetko...

anamor
autor
23. júl 2008

veru lilly spravne zvaz, ale ty urcite spravne zvazis, ved este mas cas a po nete sa tak dobre beha.... ja inak kočky nebyť netu, tak nič nemám... ale ani nič neminiem, ale zatial nepocitujem finančnu krízu, ta príde s rodičovským a ked nam uz nebude stačiť hypo na dom.... aj ked nie som veľký mínač a celkom sa nám darí šetriť, aj napriek zdražovaniu potravín 😠 juj som sa rozkecala 🤐
malinka mi len pred chvilou zaspala - ale spala cely den, tak asi preto, skocila som do sprchy a este cumim na net, kedze akosi som po dlhej dobe poobede zdriemla

zuzanat
24. júl 2008

ahojte, kde ste vsetky? nam maly vcera zaspal o pol osmej a po pol hodinke bol hore a nie a nie zaspat, sice sa len skeril, ale o 22h som konecne uspala, aj ked na rukach a papal az o po tretej, vstavali sme az po osmej, takze som celkm aj vyspata.
farba nechytila ako som myslela, mam to tmavsie, ale mario ma pochvalil, ze sa mu to paci 🙂 len si musim zvyknut na take kratke vlasy 😅
dnes ideme na nozicky, tak som zvedava, kedze to cez den flakam 😔
pocasie je zase mizerne, ale dufam, ze aspon nebude prsat.
romi ja chcem objednat z tej stranky jedny capacky na teraz a nejake dupky vel 74. tiez dufam, ze budu mat aj zimnu kolekciu, bolo y to super.
lilly tie plienky stoja jednorazovo dost, ja citavam baby tu na konovi, co ich pouzivaju a stale treba nieco dokupit ked babo rastie. mna odradilo to pranie a tiez, ze robia velky zadok, to by nam vecicky boli na dve veci, lebo by boli male. ale inak sa mi to velmi paci, hlavne tie farene su krasne 🙂
romi tak ste uz vybavili hypo? to som rada, uz nech byvate 😉

zuzanat
24. júl 2008

a este som sa chcela spytat, na sobotu plati taky program aky sme mali minule, o 12hod na stanici?

lilly
24. júl 2008

ahojte
ano plati tak, nam pride vlak o 11:57 do tt 😉

mouse
24. júl 2008

Zuzi, pridaj fotku do albumu, nech Ta v sobotu spozname 🙂 .

anamor
autor
24. júl 2008

ahojte, sob plati, tesim sa 🙂 na stanici, ako sa vola ten rychlik? inak mohli by sme si dat aj nejake miesto kde na stanici? pri vlaku, ci vo vestibule, ci pred stanicou? ci myslite, ze sa najdeme?

zuzi hypo sme vybavili par dni predtym ako sa narodila Natalka. My sme mali zasa desnu noc ☹ zaspala o deviatej, hore o 23,30 do 1,00, potom o 4,00, 5,30 a 7,00. Ach jaj, moj spanok tehotensky mi chyba ☹
dnes periem vecicky, konecne svieti slnko, uz vyradujeme najmensie ☹ nostalgia a smutok ma chyta, vyberieme pri druhom 🙂

zuzanat
24. júl 2008

mozme sa stretnut pred stanicou na parkovisku... a autom sa dostanem az k tej pizzerke? inak mame modru fabiu, spz TN...
miska my sa ako dohodneme? pridem pre teba domov? nie je problem, len my musis povedat kde byvas.
romi ja uz som vyradila strasne vela veciciek co nam boli male,uz skoro aj vsetky dupky a body vel. 62., rastie ako z vody. maly je teraz so sestrou vonku, dufam, ze bude spinkat, rada by som ho naucila aby 2x denne aspon hodinku spinkal, aby to nedopadlo ako vcera. o 12h bude papat a ideme ne tie nozicky.a chcem sa stavit v tescu kupit tu spiralu hraciek na lehatko a autosedacku, aby sa mal s cim hravat.

mouse
24. júl 2008

Zuzi, manzel ma zavezie zo stavby do Ivanociec, myslim, ze staci aby sme vystartovali 10:50 od Vas. Mozeme sa stretnut tam pri tom obchode, teda ja tam poznam iba jeden obchod..

anamor
autor
24. júl 2008

zuzi to neviem kde presne sa tam da pri tej pizzerke parkovat, tam je to dost obtiazne, lebo je vsetko na pesej zone a tam sa parkovat neda. Beriete aj kocik?
ale mozme sa dohodnut, ze sa stretneme pred stanicou na parkovisku, resp. pred vchodom do budovy. Ved uvidime kde skoncime, kde bude volne, ak by prsalo, tak asi najlepsie do Maxu- nakupneho centra, nech nemokneme. Veduvidime, budeme to riesit za chodu, ked sa stretneme.

zuzanat
24. júl 2008

miska mozes prist k nam domov, byvam za skolkou, od cesty je vidiet nasu bytovku ak pojdete z doliny, taka zlta.
romi kocik beriem, ale maly bude o 12h papat, tak mu dam jest este v aute. ta pizzerka je na trojicnom namesti? ako sa to vola? vy tiez nechate auto na stanici?

anamor
autor
24. júl 2008

zuzi ano mozme nechat auto niekde tam, neviem este ale mozme aj na stanici, ak tam bude volne, ak nie tak trosku dalej od stanice je velke parkovisko co bude urcite cez vikend prazdne podla mna. Jasne das mu napapat a bude spokojny.... my neviem kedy budeme papat.
Nie je na trojicnom namesti ale na pesej zone, kusok odtial, ale mozme zakotvit kdekolvek, ak bude pekne tam maju peknu terasu, ak skaredo sama som zvedava kam pojdeme s kocikom. Dievcata tehulky - na toto su dobre satky a nosice 😉

lilly
24. júl 2008

takze sa stretneme pred vchodom do stanice, alebo na parkovisku. Ja myslim, ze by sme sa mali spoznat 😉
Dalej bude potom veducou vypravy urcena romi, alebo miska, ked sa tam vyznaju 😀

mouse
24. júl 2008

Da sa zaparkovat k tej pizzerke blizsie, ako na stanici. V meste je viac parkovisk, jedno je pri Trnavskej univerzite, odtial je to kustik. Alebo zozadu pri Relaxe, to je v podstate len cez cestu..

mouse
24. júl 2008

Stiahla som mapu Trnavy, aj som tam vyznacila pesiu trasu zo stanice do restiky, pre porovnanie som oznacila aj blizsie parkoviska. Kam Vam to mozem poslat? K tym parkoviskam sa da dostat velice jednoducho.. Ked bude pekne, je to jedno, ani od statnice to nie je daleko. Lilly, Tebe to posielam emailom

mouse
24. júl 2008

Pridala som mapy do mojho albumu:
V prvej mape je cervenym kruzkom oznacena restika a potom ciarami najblizsie parkoviska
V druhej pesia trasa zo stanice - cerveny obdlznik do restiky a modrou trasa k parkoviskam, akurat do druhe parkovisko pri relaxe nevyslo na obrazovku
Lahsie sa dostaneme k tomu parkovisku, co je hore, ale v pohode je to aj k tej univerzite. Niekto zoberie Lilliovcov do auta. Keby prsalo. Inak ta cesta zo stanice pesi je velmi pekna

lilly
24. júl 2008

poslala som to zuzke aj romi na mail 🙂
ale mozeme sa aj prejst po meste, pozriet si ho, pizzu vychodit pripadne 😀 ked nebude teda liat 😎

mouse
24. júl 2008

Zuzi asi viem, ktora je ta Vasa bytovka

anamor
autor
24. júl 2008

mouse super mapky, ano pri trnavskej uni by sme mohli parkovat a potom sa poprechadzat aj po pesej, takze zuzi nevyberaj na stanici z auta kocik 😉
akurat neviem ako dostaneme do dvoch aut napratanych autosedackymi a kocikmi este dvoch ludi - zuzku a jarka 😲 aby nebludili pesi mestom, preto som myslela, ze mozno pojdeme pesky 😉

mouse
24. júl 2008

Romi beries aj vanicku?

zuzanat
24. júl 2008

ahojte, uz sme spat zo sona, je vsetko v poriadku, postolky uz iba na noc, co sme viac menej aj praktizovali 😅 chvalili ho, aky je velky na 3mes, sa tam s nimi rozpraval, skeril, hviezda nasa, som proste pysna mamina 😵 boli sme aj v tescu, maju tam stale vypredaje, to je moj kriz, lebo by som len nakupovala 😅 samozrejme filipkovi, kupila som 2 teplaciky a hnede tenisky, su vymakane 🙂 segra mu kupila taku sustavu zirafu s obrazkami, sa mu to paci 🙂
idem pozriet tie mapy, pri TT un som kedysi bola, ale nepamatam si to 😀 teoreticky by sa nam jeden clovek do auta zmestil, ked dam cely kocar do kufra, vpredu ja a miska, vzadu filip a segra, takze uz to mam rozmiestnene 😀
stale hlasia, ze cez vikend ma byt pekne tak dufam...

mouse
24. júl 2008

Zuzi teplaciky mu davas na dupky? Ci len tak... Pytam sa ako neskusena mamicka cakatelka 😀 . No tak druhy clovek sa povezie s Romi, pokial sa rozhodneme pre parkovisko pri univerzite 🙂

mouse
24. júl 2008

Kupila som dnes malemu CD Uspavanky do postielky od Marie Podhradskej a Richarda Canaky sebe knihu dieta a ja..

zuzanat
24. júl 2008

ak bude pekne, kludne mozeme ist peso zo stanice 😉
nie, ked ma teplaciky tak ma len ponozky, by sa mi uvari keby ma este aj dupky.inak sa mu strasne potia nohy, normalne ma mokre ponozky alebo dupky ked ma 😅

anamor
autor
24. júl 2008

ahojte moje, tak som uvarila veceru, pospala si spolu s malou a teraz mi tu debati na lehatku, uz jej nedam sancu zaspat dnes do kupania /ak by nahodou chcela/ nech spi radsej v noci.
Ok ked sa zuzi jeden zmesti k Tebe k nam sa jeden zmesti, vybavene, pojdeme autom asi k univerzite a odtial sa mozme prechadzat po pesej, pripadne ostaneme na stanici, to vyriesime na mieste, inak my mame bordoveho favorita.
Ja zuzi do Tesca radsej nejdem, tiez by som minala urcite. aj segra pride, no super 😉 zaberieme pol restiky sa tesim kam sa vpraceme.
Mouse super ze si si spravila radost. U nas este nie je rozhodnute ci berieme aj vanicku, ale asi by sme mali, ak si mala bude chciet pospinkat nahodou.... najlepsia by bola manduca, ale v tej nevydrzi velmi este.... inak dievcence ja znova uvazujem o satke 😅 ale neviem ci to zrealizujem, lebo uz by som asi kupovala tu pevnejsiu na dlhsie a tie su mooooooc drahe. 😒

zuzanat
24. júl 2008

ahojte, tak ja som bola zase v tescu, mario si bol nakupit do rakuska. ide robit na horsku chatu, tak si musi urobit zasoby. kupil asi 30 sackovych polievok, si museli mysliet, ze nevarim 😅
filipko spal dnes cez den iba hodinu, od 11h do 12h, a potom uz vobec. teraz o pol deviatej jedol a uz aj zaspal.
ja mam tiez objednanu knihu, viac ako mesiac, ale nie je na sklade, tak cakaaam....

dobru noc 😉

katarinkad
25. júl 2008

Dobre ranko 😉
vidim, ze vcera sa cely den planovalo stretko. 🙂 Dufam, ze pocasie vam bude zajtra priat a hlavne sa pofotte. Ja sa budem tesit aspon na fotky. 😒

anamor
autor
25. júl 2008

katarinka dufam, ze niekedy sa vidime vsetky, ked pojdes za segrou do BA alebo tak tak nieco musime este spiskat 😉 aj s krpcami.
zuzi na aku knizku cakas?

ja dnes sa tu velmi neohrejem, mame poobede navstevu, takze upratujem, na jedlo objedname pizzu 😉 , mala by som zehlit, no velmi sa mi nechce.

zuzanat
25. júl 2008

ahojte, ja idem dorobit presnidavku, co som vcera zacala a pobede este ideme na nakupy, muzovi treba topanky a tenisky do rakuska. dufam, ze nas tie nakupy nebudu stat viac ako prinesie 😅
no a potom ideme domov,musim poprat a zajtra ideme na vylet 😵

romi je to knizka Nejstastnejsi batole na svete 😉