Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
8. aug 2008

lilly, ved to je paradne auticko. Dost ich teraz jazdi, co si tak vsimam. A na 2-rocne auto je to aj super cena, nie? Neviem sice kolko stoji nove...
Nam sa tiez tak sklapaju zadne sedadla a vznikne tam veeeela miesta, uz sme v nom prevazali kadeco. 😀

zuzanat
8. aug 2008

no ta cena je super, na to ze to je prakticky nove auto

lilly
8. aug 2008

no ja zase nejake extra preteky na aute neplanujem robit.. si myslim, ze nam by uplne stacilo. Cena je fakt super, velmi sa nam paci. Tam ani nove Picanto nie je az take drahe, tusim okolo 250 tisic, alebo tak nejak.
romi, tie postolky su za nova asi este dobre, to len za tri roky, co len tak stali, tak ta guma tak stvrdla, tak nevie, ci tebe vydrzia aj pre druhe mimi, ale ved to uvidis. 🙂

anamor
autor
8. aug 2008

ta clona vraj pasuje na kociky co nemaju prilis hrubu striesku hlavne na sportaku, ja ani neviem aku mame striesku, ked pojdem do nasho "skladu" mrknem na sportak, videla som to inak v ikee minuly tyzden jednej babe a vyzeralo to super, dazdnik treba stale vrtiet podla slnka a pridrziavat obcas - ale je super aj ten.

lilly nic sa nestane ked nevydrzia, hlavne ze malej vydrzali 😉 kupim nove, aj tak chcem kupit aj nieco nove pre druhe babo ak bude.

inak prisla mi dnes shantala - kyblik, je rozkosny, vecer sa clapkame, uz sa tesim.

ja auto tiez min 1.4 by som chcela nove.

lilly
8. aug 2008

tu je este ta clona od teutonie
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
trochu je ina ako ta, co davala romi

zuzanat
8. aug 2008

my uz sme sportak skusali dat na kocik, sa mi zda taky velky, ale dala som spat vanicku. uvidim ako nam to pojde s dazdnikom. to bude mat svokra pindi, lebo pred 2mes. mi volala ze videla dadzniky na kocar, ale ja som ho nechcela, vted som to nepotrebovala za dolezite a ona ho chcela len koli tomu, ze sa jej to paci.
uz mam alobal na hlave 😀
uz sa aj filipko prebera, o 12h sa napapal a zaspal, trhol rekord v spani cez den 🙂

romi a to natalka bude v tom kybliku sediet?

katarinkad
8. aug 2008

zuzi, tak pekne odskusaj slnecnik a potom nam daj vediet. Ono asi aj slnecnik ma svoje vyhody aj nevyhody aj ta clona. Neviem si to celkom dobre predstavit, ze ked maly bude sediet v sportaku a bude chciet pozerat naokolo a ja mu zatiahnem tu clonu, co by na to povedal. 😀 To by sa viac hodil slnecnik. Ale zase ked zaspi v kocari, tak ta clona je lepsia, mu ju zatiahnes a nesvieti nan ani hmyz ho neobtazuje. 😀

mouse
8. aug 2008

Ahojte,
da sa Vasich kocikoch otocit rucka? Na nasom nie. Kamoske sa da a stale to vyuziva, proste otoci kocik, rucku a na maleho nefuka, resp. nesvieti slniecko. Ja mam postolky obycajne biele, dufam, ze ich nebudeme dlho potrebovat. Kiez by len mesiac, ako Anamorkina Natalka 🙂. Inak da sa aj bez postoliek viazat nasiroko s dvoma plienkami, mama mi to ukazovala. Z druhej plienky sa uviazu take nohavicky, celkom mi to prislo jednoduche.
Lilly, to je velmi dobra cena za ten rocnik vyroby. Co sa tyka nizkej poruchovosti a bezpecnosti, tak u malych aut toho rocnika vyroby a vlastne az doteraz vedie Mazda 2. Tu si kupim, ked vyrastiem 🙂 , resp. ked mi auticko dosluzi a budem nutena kupit nove. Dufam ale, mi bude este roky sluzit. Ja mam objem 1,2l a bohate mi to staci, spotreba je az smiesne nizka, poistka sa tiez da.

anamor
autor
8. aug 2008

prisiel mi muzik na vikend sa tesime,aj ked zajtra bude na stavbe, dnes a v nedelu sme spolu, sa tesime, obe dievcata.
zuzi uvidim co v tom kybliku bude mala robit, zreferujem, vecer ju tam planujem dat, ma dnes dobry den 😉 zatial. Inak my po dlhom case - dnes a vcera spime aj cez den skoro tri hodiny 😵

zuzanat
8. aug 2008

mouse nam nejde otocit rucka.

maly si nasiel novu kamosku-malu podusku, stale si ju preklada, zuzle a pod a dviha pritom nohy a krici ako mala opica😀 a tak strasne prdi, nenormalne to smrdi, dnes som ho nemohla ani prebalit, ma napinalo 😀

anamor
autor
10. aug 2008

nam sa tiez na hlbokom nedari otocit rucka, ale sportak sa da dat v obochsmeroch.

vcera som vobec nestihala net a dnes tiez tak nejak, dnes mozno pojdeme niekam von, aj ked to zavisi od pocasia zatial.pekny zvysok vikendu.

anamor
autor
11. aug 2008

dobré ránko, dnes prajem všetkým Zuzankám krásny meninový dníček 😵

lilly
11. aug 2008

ahojte
romi dik 😉
ja som dnes strasne ospata... zle sa mi spalo v noci, vsetko ma bolelo, krize, chrbat, klby, kolena.. pri kazdom otoceni som sa budila a pri kazdej navsteve wecka som sa tam ledva odtrepala.. ach jaj..
dnes ma pozval muzik na Bathory do kina 🙂 a kupil mi velky balik 4 druhov orechov 😝 😵

mouse
11. aug 2008

Zuzanky nase, aj ja Vam prajem vsetko najlepsie k meninam 😵 , vela zdravia, stastia, lasky a pohodicky a hlavne to, co si same prajete 🙂 .

zuzanat
11. aug 2008

ahojte, dakujem 😵
aj ja prajem Zuzke vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka, lasky a krasne babatko 😵

my sme mali strasne blbu noc, maly mal vcera rezim uplne v r..., segra s nim bola dlho vonku 🙄 , potom este dlho spal a vecer uz bol nekludny, tak som to ratala, ze mal chudatko moje o papanie menej. o 4h rano mi zacal strasne plakat, dala som mu papat, zaspal a ked som ho polozila, tak uz mal velke oci a skeril sa na mna, tak sme sa do 5h rozpravali, vstali sme o 7.45, ale uz je dobre, uz sa skeri. tak sa budem dnes snazit, aby sme mu rezim vratili spat, lebo mi ho bolo velmi luto ☹

katarinkad
11. aug 2008

Ahojte 😉
Aj my blahozelame oslavenkyniam!!!!!

My sme dnes na moje velke prekvapenie spali dobre, aj dost dlho....ani raz sme neboli v noci na vecku, a ani nas neboleli klby, ani sme sa nebudili na kopance. Kiez by bolo takych noci viac. 😉

mouse
11. aug 2008

Ja som si dala vcera vynimocne v kaviarni v knihkupectve s manzelom kavu a potom omylom este jednu - mala byt bezkofeinova, ale casnicka sa pomylila a priniesla mi klasicke preso. Tak som mala aktivnu noc 🙂 , precitala som skoro celu knizku, ktoru som si tam kupila. Ale kedze sme okrem prechadzky do mesta a vencenia psa cely den lenosili (manzela seklo v sobotu na stavbe v krizoch, tak sme nic ine v podstate ani robit nemohli), akosi mi spanok nechyba. Rano som si dokonca privstala a bola som sa prejst so psom v lese. Nadherne bolo.

anamor
autor
11. aug 2008

ahojte, no hlavne to kočky kraásne oslávte.
vidím, že lilly mala blbú noc, neboj dalsia bude hádam lepšia

a zuzi my nemáme žiadne režim, takže... ja si spravím každý den iný 😅

mouse
11. aug 2008

Zas vytahujem nasu temu z druhej strany... Vonku je nadherne, tak nase maminy asi kocikuju a tehulky sa prechadzaju. Ja ochvilu koncim v praci, uz sa tesim von, potim sa tu ako kon.

zuzanat
11. aug 2008

ja som sa dnes kupala a slnila 🙂 a zajtra mam v plane to iste 😀

anamor
autor
11. aug 2008

aj my sme sa dnes kupali, vo virivke, aj malinka, uzasna bola, normalne lezala na chrbe a ja som jej drzala pliecka, nechapem ako to vie, vo vanicke je jej zjavne teplo. Zuzi ja sa slnit nestiham - ale nevadi, nemala by som vobec, dnes som upratovala trosku a obrala cernice na dzem a jasila sa s malinkou. Zajtra ideme pozriet kamaratku a mozno na klbiky, ak nemaju dovolenku, tak ak sa tu stihnem ukazat tak asi iba rano.

katarinkad
12. aug 2008

Dobre rankio 🙂
tak vy sa kupete a slnite? 😉 My sa radsej na slnku nezdrziavame, nerobi nam ta horucava dobre. 😒

mouse
12. aug 2008

Ahojte, dnes sa mi opat podarilo zaspat do prace, uz sa na seba hnevam. Jeden den si privstanem, aby som si urobila ranny vyletik, druhy den zaspim... Zuzi, kam sa chodis kupat? Ja by som rada niekam na prirodne kupalisko, ale nechcem riskovat infekciu, akosi som tym jazeram na okoli prestala verit. Romi, aj ja by som vliezla do virivky, hned... Ako sa paci Natalke v kybliku? Citala som, ze najlepsie je kupat babatka v morskej vode, tak som kupila morsku sol s pridavkom harmancekoveho olejceka. Potom vraj netreba kremikovat. A pojedam mandle na Tvoje odporucanie, len sa mi nedari dodrzat mnozstvo - 4 denne. Kupit si 100g a o 2 uz je po nich

zuzanat
12. aug 2008

ahojte, my chodime k nasim na zahradu, maju tam velky bazen. romi ja sa moc nenaslnim, ale aspon trosku, kym maly spi, ale to bolo vcera asi 20minut. inak filipko o 20.30 uz spal, papal o pol dvanastej a potom az o 5h. rano sa zacal trepat, tak ho dala mama na brusko a spal az do 9h, ale to som ho stale kontrolovala, lebo sa bojim, ked spi na brusku.
vypijem kavu a ideme opat na zahradu, len akosi pofukuje 😖

mouse
12. aug 2008

Pisem ako tatar. Kupila som si 100g a o 2 dni bolo po nich 😀

katarinkad
12. aug 2008

zuzi, tak to mate super dovolenku u vasich. 🙂 Aspon sa trosku poclapkach a ste vonku s Filipkom. 🙂

mouse, ja som na tom s mandlami podobne. Ked otvorim sacok, tak sa neviem zastavit po zjedeni 4 ks, ale snazim sa aby mi vydrzal aspon par dni. Podobne je to aj s kesu orieskami. Tie tiez lubim, no musim sa krotit aby som nezjedla cely sacok naraz. 😀 😀 😀

Mne je strasne horuco, varim a mam zapnutu este aj ruru 😢 😢 😢 Strasnu unavu pocitujem v tychto horucich dnoch. Musela som si uz dat kavu, ale akosi mi nepomohla. Asi si pospim ked dovarim. 😉

katarinkad
12. aug 2008

ja tiez pisem ako tatar. 😀

romi a Natalka sa nebala vo virivke? A ten kyblik ako sa ti pozdava?

lilly
12. aug 2008

ahojte
ako vam je dobre, ze sa mozete kupkat a slnit, hned by som sla.. radsej ako sa v praci kvasit.
som si pospala po obede u mna v kresle.. prisla aj veduca, no akosi to mam v pazi, ze ma tam taku vyvalenu videla, nevladala som drzat oci otvorene..

anamor
autor
12. aug 2008

ahojte,
tak my sme po navsteve u kamosky, spinkame v kociku /tiez u nas fuci/ a este sa podvecer pojdeme prejst, aj mne to dobre padne, trosku sa vyvencit.
lilly urcite ti to sefka prepaci, ze si spinkala, ved to pochopi, prste si si spravila obednu pauzu a si chranena ako lesna zver, nemozu ta vyhodit, tak klidecek a uzivaj si to 😉

kyblik - super, mala je vyvalena, oci vyplestene, ze co to je, voda jej nadnasa nozky, trosku ju istym, lebo sa prekaca zo strany na stranu, je to super, strasne moc sa mi to paci, akurat sa tam horsie kupe ako vo vanicke, tie zahyby /co som aj vedela a predpokladala ze tak bude/ ale 2 osoby to zvladnu, jedna ju prichyti a druha sup-sup umyje, mala je z toho este nesvoja ale asi sa jej to paci a citi sa tam prijemne 😵 .
Vo virivke bola mala v siedmom nebi - aj ked virenie sme nezapli, proste normalka lezala na chrbte a oddychovala, voda ju nadnasala, bola uplne lahucka, bolo to super 😵 . A inak vcera k tej sprave vo vanicke jej nie je teplo, ale tesno 😉

anamor
autor
12. aug 2008

jaaaaj a zacala som trosku krvacat, ak to bude mrcha, tak ma porazi 😠