Za aký dlhý čas ste schudli po druhom dieťati po 35?

ktochytavzite
15. apr 2019

Ako dlho ste zhadzovali kila pri druhom dietati?Po prcej v 35 som rychlo schudla a doke dala este 5-7kg.Teraz odsavam mlieko,lebo nekojim,svojicky predcasniatka.Ale kila akosi nejdu dole,pri prvej som tak tyzdenne dala dole 400-500gramov asi aj 200

wetsel
15. apr 2019

@ktochytavzite tak už si staršia, je pomalší metabolizmus, ja by som odporúčala,ak nekojíš aby si si prírodne urýchlila ten metabolizmus receptov je dosť 🙂

ktochytavzite
autor
15. apr 2019

@wetsel odsavam mlieko,cize nejaku neucinnu chemiu do seba pchat nebudem a za drahe peniaze,ani diety tipu keto a podobne blboviny neuznavam.

janickacrazy
15. apr 2019

@ktochytavzite No pokiaľ mlieko odsávaš, tak by som sa nepokúšala chudnúť nejak drasticky, ja pokým som kojila, tak som bola taká gulatejšia, až ked som úplne prestala kojiť, tak išli kilá dolu poriadne.

wetsel
15. apr 2019

@ktochytavzite asi tak pokiaľ kojíš tak to nerieš...

hennyinnsbruck
15. apr 2019

Ahoj... Ja som mala pred tehotenstvom 46kg.v den pôrodu 70kg.
Rodila som 8.11
Teraz mam 54.8kg..viac menej to zišlo samo. Som ca 2 týždne cvičila ale nechala tak lebo som cítila ránu po cisáraku
Začiatkom apríla som startla. Môj problém je viacmenej len brucho, 2-3kg chcem dat dole. Nekojim

ktochytavzite
autor
15. apr 2019

@janickacrazy no pri strasej sli tie kila asi tym kojenim a aj som ju dlho na rukach vlacila a zspavala do 2r.Teraz zasa si to nemozem dovolit,kedze mam dvojicky.A tak chcem 5-7kil dat dole.

hennyinnsbruck
15. apr 2019

A zabudla som.. Extra diétu nedrzim len nejem po 18tej, a snažím sa redukovať tuky a cukry ale nič šialene (neznášam diéty) tak uvidím ako to pôjde

ktochytavzite
autor
15. apr 2019

@hennyinnsbruck tak mas asi dobru genetiku;))Ja som mala 72,poridom slo doke 10kg,teraz 7tyz po poride mam 60 ale mala som 55-54 .tiez sa neprehedam,skor vela pijem

nika898
15. apr 2019

@ktochytavzite ahoj ja som po prvom nevedela schudnut ostalo mi dokoca 5kg. Po druhom som sa asi po 4 mesiacoch od porodu dostala na vahu pred prvym tehotenstvom. Obaja boli kojeny no akosi som mala viac pohybu pri dvoch detoch a ano som si neuvedomila ako rychlo som schudla. Teraz som 16 mesiacov po porode a mam cca 52kg pred prvym tehu som mala 55kg

ktochytavzite
autor
15. apr 2019

@nika898 myslis ze to boli pohybim a nie kojenim?

nika898
15. apr 2019

@ktochytavzite myslim ze viac ide o ten pohyb. Pri prvom syncekovi som vela krat spavala s nim ked sa narodil druhy nemohla som si to dovlit. Nestihala som poriadne ani jest vacsinou som len dojedala 😀 a ver ze kazdy den este aj teraz padne u mna jedna cela cokolada pripadne daky keksil 😊. A ak som spravne pochopila tak mas dvojicky takze neboj zacnu lozit a ty schudnes ani nebudes vediet ako. Mne su teraz veci co som nosila pred prvym tehu velke a nakupovanie ma nesmierne bavi pri myslienke ze opat vyzeram dobre vo velkosti xs 😀😀😀😀 uz len s prsiami nieco spravit a moje sebavedomie narastie az do vesmiru 😀😀😀😀😀. Neboj ide leto budes chodit na prechadzky a pekne to pojde dole. A inak si myslim ze ja som schudla aj vdaka nosicu lebo ked som niekam isla tak starsi v kociku a mladsi v nosici a to ked mal pol roka mal uz cez 8kg takze valibuk 😊

lusyc
15. apr 2019

Pri prvej som odsavala tiez, predcasnicka, chudla som velmi pomaly a na vahu pred porodom som sa dostala po roku. Ale rýchlejšie to šlo, ked som uz večer nevyjedala, ale kleslo mi mnozstvo mlieka, ktoreho som mala aj tak žalostne málo a po 15 mesiacoch sa uplne stratilo.
Teraz po druhom porode nejdem experimentovat s nejedenim večer, aj tak by som bola nervozna od hladu a chcem naplno kojit. Ale snažím sa vela chodit, teraz uz sa da, vytiahnem kočík, deti, psa a idem. Zatial som na 64, z porodnice pred 9 tyzdnami som prisla 68 a moj ciel je 56 kg. Čas si davam do Vianoc.

janickacrazy
15. apr 2019

@ktochytavzite Treba chodiť na dlhé prechádzky, ide leto, bude pekne, tak to máš ideálne, ja som rodila v oktobri, bolo hnusne stále, zima, pršalo furt, neboj sa, za pár týždnov to dáš.

vlasta1818
15. apr 2019

@ktochytavzite kamoška schudla asi po troch mesiacoch 🙂, ale ona dosť skoro aj začala s cvičením a držaním stravy 🙂

chovancova27
15. apr 2019

@ktochytavzite Keďže kojíš, tak kašli na chudnutie. Aspon prvý polrok, teda neviem koľko majú bábätká. ja som začala cvičiť po roku a pol, najviac som schudla ked som prestala jesť po 18 hod, a k tomu som chodila na cvičenie 2x do týždna. to som schudla za 2 mesiace 5 kg. + som brala spaľovač tukov.

ingelika78
15. apr 2019

@ktochytavzite ja som bola na povodnej vahe po cca 3 tyzdnoch. Nedrzim dietu ziadnu - kojim - ale cvicim a posilujem a cvicila som aj pocas tehotenstva takmer az do porodu. Mam 40 rokov a syncek ma tri mesiace 😊 Nemam pocit ze to bude take hrozne s tym vekom co sa chudnutia tyka.

janickacrazy
15. apr 2019

@ktochytavzite inak som zabudla, že ak si rodila cisárskym, tak by si nemala ešte posilňovať, hlavne nie brušáky a podobné veci, mne vravela dr. že až tak 6 mes. po porode