Zachádza mu jedno očko. Máte s tým skúsenosti?

penelope10
12. júl 2008

ahojte chcem sa poradiť...

u dlhšie cca 2 mes. pozorujem na malom, ako keby mu utekalo trochen 1 očko... teda ked sa pozrie do strany, tak mnozstvo bielka co sa da vidiet n a lavom a pravom ocku nie je rovnake...
predtym som to nejako neriesila a neprikaldala tomu doraz... teraz ma ale 1/2 roka a asi by uz mal by viac skoordinovaný 😎

.....nechcem robit paniku, mudrejsia budem asi aj tak az po navsteve ocnej.

Ma niekto s tým skusenost?
ď.

katia7
12. júl 2008

nam trosku utekalo ale len kym bol uplne malicky taky mesiac, asi fakt az ta ocna

katka13122
12. júl 2008

aj nam uteka a mame ist na ocne ☹

elize
12. júl 2008

my sme boli na ocnom kvoli prefukovaniu slznych kanalikov ked mal Maxik 3 mesiace. Ziadna sranda to nebola 😝 vtedy mi dr. povedala, ze ak by drobec zacal skulit mame prist,vraj to moze byt tym, ze bude potrebovat okuliare (narodil sa o dva mesiace skor a predcasne narodene deti vo vacsine pripadov okuliarky potrebuju). Boli tam maminky s detickami, ktorym prevazovali ocka kvoli poskulovaniu a vraj sa to zlepsilo 😉 tak hlavu hore, hlavne ze ho to neboli. Vsetko bude OK, uvidis 😉

penelope10
autor
12. júl 2008

ono je to viditelne minimalne, na 1. pohlad si to asi este nikto nevsimol... ani pediatricka, ani neurologicka... mna len zaujima, ci jé to normlane, al. je to vada...

elize
12. júl 2008

penelope deti obcas zaskulia, to je normalne. Moja neterka takto zaskulila aj ako rocna a ziadne problemy nemala a ani nema. Robila by som si starosti ak by to bolo casto a nie chvilkove. Ak mas pochybnosti urcite zajdi k ocnej, no nemyslim ze ide o nejaku vadu

maca77
12. júl 2008

ja mám tiež občas pocit, že naša malá akoby zaškúlila. Pred týždňom sme boli u očnej kvôli hnisavým očkám, tak som sa aj na to opýtala a vravela mi, že nevidí nejaký problém, ale vraj to skresľuje širší koreň nosa ....
... penelope, skús sa aj ty opýtať, aspoň ako sa povie pre pokoj duše 😉