Začíname snažilkovat od leta 2009. Kto sa pridá?

miskinadamko
28. dec 2008

v druhej polovici roku 2009 planujeme zacat snazilkovat na druhe babatko, tak budem rada ak sa ku mne niekto prida , kto ma podobne plany 😎 , ci uz planujete prve, druhe alebo tretie babatko 🙂

lindda
8. apr 2009

Aj ja mam nepravidelny menzes a otehotnela som v pohode pri prvom 🙂 dufam, ze aj pri druhom to bude oki

kristi8584
12. apr 2009

Ahojky, no toho nepravidelného menzesu sa aj ja dosť obávam, bo pred hak som ho mala hore dole ako sa mu chcelo... ale doky vravel, že to kvôli stresom a zmene rečimu- teda u mna začal haprovať ked som išla na výšku... ja ešte stále užívam hak no ale už nie dlho...

pegas174
14. apr 2009

do tejto temy tusim nikto ani nechodi. no asi je este skoro ☹

kristi8584
14. apr 2009

Ahoj pegas...
mam tiež ten pocit, ale však ono sa to postupne rozbehne... ved už sa ten čas pomaličky blíži xixi... sa teším...
inak sme na tom tak nejako podobne, mi mame svadbu v septembri...

kleopatris
15. apr 2009

ahojky dievcata, tak ja sa pridam k vam 🙂 povodne sme planovali zacat uz marec/april, ale moje zdravotne problemy nam to posunuli 😒 takze zaciname az v juli asi 🙂, ale zase vyhoda je v tom ze mimi pride na jar a nie v zime 😉

supi
15. apr 2009

Ahojte ak mozem aj ja sa pridam k vam, povodne sme tiez chceli uz od aprila sa snazit ale nakolko beriem antibbiotika a cakam na vysledky testov na chlamidie tak sme nuteni nase snazenie posunut, tak snad buduci mesiac, dufam ze budem mat ovu, bo som po 7 rokoch vysadila Hak...

pegas174
15. apr 2009

ahoj Kristi, a ako pripravy na svadu, uz mate vsetko? kedy chcete zacat riesit babo. ja by som strasne chcela aby sa narodilo tak na jar, lebo 2010, aby sme mohli kocikovat na slniecku 😉

kristi8584
15. apr 2009

ahojky,

vás tu vítam supi a kleopatris...

pegas čo sa týka svadby- kdeže ešte ani zdaleka nie je všetko nachystane...tiež by sme tak radi- aby sme mohli v teplúčku kočikovať, no som zvedavá ako sa nám to podarí xi, dúfam že sa podari... tiež by som rada tak volakedy v juli auguste začala, no drahy tvrdí že až po svadbe, bo to vraj budú stresy a to by mohlo prckovi uškodiť... aký starostlivy xixi takže až po 5. septembri... ech už len to vydržať...ale možno ho ešte ukecám...no začnem sa pripravovať už skor ( vitamíniky a kyselinu listovú), keby náhodou...

pegas174
16. apr 2009

kristi, no ten moj ma na to taky isty nazor. ze az po svadbe, resp. zaciname stavat domcek, ze az ked postavime. no ale mne sa teda nechce este rok cakat. tak tiez dufam ze ho presvedcim a zacneme planovat tak august september. no uz sa neviem dockat.
tie vitaminky si len tak kupis v lekarni, alebo ti to odporucila lekarka. su tie vitaminky vobec potrebne?

kristi8584
16. apr 2009

no presne, len ich na to nahovoriť...my zas prerábame a to je možno ešte horšie ako všetko nanovo pekne urobiť... no vitamínky, boli tu už spomínané, ja neviem ako je to baby plánom, ale tá kyselina listová sa odporúča a aj e vitamin, ten aj pre budúceho otecka, vraj to dobre posobí na tie ich malé potvorky....

kaprik
16. apr 2009

Ahojte,

no tak vyzerá to tak, že budem prvá letná snažilka. My by sme chceli tak od júna - júla. Zatiaľ som si kúpila ten baby plán - užívam ho od 1.4. No a na preventívku idem až v máji, lebo mi to v apríli nevyšlo. Ale už strašne moc túžim po bábu, hlavne keď sa v mojom okolí radia deti. Aj my plánujeme stavať buď na jeseň alebo až na jar, ale to mi nevadí. A vydatá už určitú dobu som, takže už nevidím žiadne prekážky 🙂

supi
17. apr 2009

Ahoj baby, prosim poradte, mam hroznu dilemu 🙄 . Podla baz.tep.mam dnes plod.den. Lenze vcera vecer som mala sice posledny ale mala antibioticky cipok ktorý by mal posobit 24 hod. a okrem toho mi to uplne vyzralo vnutro takze mam taku mikozu ze mam az male ranky a tiekla mi vcera aj krv po zavedeni antib.cipka.- hrozne to stipalo 😠 .
Takze moja dilema je ci sa mame snazit alebo to nechat az na dalsi cyklus. Okrem toho v pondelok by som mala mat vysledky z chlamidii..... pomoooc neviem co mam robit, tak by som to babo chcela ale nechcem ho ohrozit, a ani seba ☹

pegas174
17. apr 2009

no ja neviem supi, ja by som sa asi bala, lekarka ti nic nevravela

madeline
17. apr 2009

ahojte, niečo nové?

madeline
17. apr 2009

supi - ja by som na tvojom mieste pre istotu pockala 😉

kristi8584
17. apr 2009

Ahojky,, no veru aj ja by som asi počkala...
inak baby mna by strašne zaujímalo ako sa vyplnaju tie grafy na meranie bt, ech aj som to tu niekde pozerala aj tu stranku som kuk ale ked to je všetko po anglicky a ja som z toho hotentot... mate niektora s tým skusenosti....princíp ako sa to má merať viem, len ako je to stými tabulkami....?

lindda
21. apr 2009

supi klud ja som ich brala aj v tehu 🙂 neboj to je ok ja mam mykozu pravidelne ,ale musim ti poradit prestala som jest ckoladu alebo teda obmedzila som je na minimum a mikoze je uspesne po vyse 10r prec :-!)

mywiel
23. apr 2009

Ahojte tak sa pridavam... 😉 🙂 😵 a aj jeden link. 😀

http://www.mambaby.com/articles/sk/2196/aW5kZXg...

mywiel
23. apr 2009

No bud ste vsetky v robote alebo vonku... 😅 pojdeme aj my dnes je krasne. 😵

mywiel
23. apr 2009

Ja mam tento pocitac...poznate? Mala prisla na prvy sup, tak som ho zatial ani nevyuzila mozno teraz pri druhom. 😉 http://www.nasemiminko.cz/minipocitace-ii

albi26
25. apr 2009

ahojte zienky. Mozem sa k vam pridat? 🙂

mywiel
25. apr 2009

Ahoj albi no dako tu uz nik dlho nebol... ☹ Tak uz aj ty planujes? 😉

kristi8584
25. apr 2009

Ahojte... no veru, dlho sem nik nepride....albi vitaj...jej si od levic, pozeram... odtial mam nastávajuceho...

kaprik
25. apr 2009

Ahojte,

no veru daako sa tu nikdy nezídeme naraz.

mywiel
26. apr 2009

Leto je tu zachvilu, ja musim do leta odstavit malu, lebo este kojim 5x za den a ist k zubarovi, lebo dat si robit zuby ako tehula som uz testovala nic moc. ☹ Zubar ma naklonil dozadu na kresle a to som bola 3tom mesiaci fuj tak mi prislo zle, zatocila sa mi hlava som myslela, ze odpadnem. 😕 Ale my zacneme asi az zaciatkom septembra, nech mam leto este v pohode, vkuse som musela davat bacha a poriadne umyvat zeleninu a ovocie, lebo nie som imunna na toxo. Takze toto leto si to ovocie poriadne vychutnam a je mi jedno ci zlem na trhu kupené neumyté ceresne a jahody, lebo ako tehula som nechcela riskovat a musela som cakat kym pridem domov a umyjem si ich. Ale da sa to vydrzat ja radsej nezjem neumyté ako riskovat som uz taka povaha. 🙂 😅 A uz planujete mena a tak? Ja by som chcela tentokrat Mareka ale aj dalsie dievcatko bude super. 🙂 😵

kaprik
26. apr 2009

Ahoj mywiel,
tez zubár nie je zlý nápad. Musím sa teda objednať aj ja čí skôr, aby som nemusela počas tehu. No môj manžel chce Peťko a diečatko by mohlo byť Emka alebo Kika. My to snažilkovania planujeme začat skôr - jún, júl. Ale neviem kedy sa nám zadarí. Bude to prvý pokus.

kristi8584
27. apr 2009

Ahopjte baby.... jaj aj ja by somuž táááák chcela, ale my tiež až začiatkom septembra, bo mame vela nerves teraz a to nie dobre pre prcka...akurat prerabame podkrovie tak vela arbajtu mame... achystačky na svadbu- ech a ešte k tomu koniec školskeho roka... ide ma už tak trochu poraziť, bo decká su ako zver už teraz sa bojim ake budu na konci júna... ale pomaličky už pokukujem po tých vitamínikoch , ej tak rada by som si ich už kupila....kolegyne v praci ma už provokuju....

albi26
28. apr 2009

ahojte, dakujem za privitanie. Noo, nejak sem zriedka niekto zavita, ako pozeram. Bolo by to zmenit baby 😉 Noo, ano, aj my uz planujeme. Uz nejaku dobu, ale stale bolo nieco, co nam nase plany oddialilo ☹ Ale, pevne verim, ze do leta sa to vsetko da do poriadku a budeme sa moct do toho pustit o sto tristo 😀 Kristi 8584 tak ty mas nastavajuceho odtialto. No super. A kde bude svadba?

kristi8584
29. apr 2009

albi26 no mam , svadba bude u nás, ale na fotenie by sme radi do levic na hrad... ved aj foto kameru a starejšiu mame z lv... chy, a ak sa nám to pdari to nače snažilkovanie tak možno aešte aj v jednej porodnici skončíme...

albi26
1. máj 2009

kristi 8584 noo, aj my sme chceli fotenie na hrade, ale presne o 12-tej zacalo prsat, takze z fotenia vonku nakoniec nic nebolo ☹ Tak drzim palce, aby vam to vyslo. Noo, a to by bolo fajn, keby sme skoncile v jednej porodnici. Uz aby to bolo 😉 A tie vitaminky co si pisala hore, tak tie uz aj ja rozmyslam. Uz som aj chvilu brala, ale potom som prestala, a moznoze teraz od maja zacnem opat asi.