Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slavulilienka
5. nov 2009

haĺó je tu niekto? 🙂

evitkamalicka
5. nov 2009

ja som akurat dosla 🙂

slavulilienka
5. nov 2009

no ako si sa dnes mala? Ja si sedkám na gaučíku, miláčik si pri mne pochrapkáva, kocúr mi hreje nohy......no pohoda lesná-Margita Besná... 😀

evitkamalicka
5. nov 2009

celkom sa dalo, moj velky milacik tu pri mna akurat veceria, maly milacik akurat zaspinkal a ja na notebooku, surfujem a hladam inspiraciu na vianocne darceky, ale zatial nemam nic

edita84
5. nov 2009

pekní večer

edita84
5. nov 2009

a malý macík už spinká? a ráno kedy vstane ked tak skoro spí

slavulilienka
5. nov 2009

no ja v tom tiež vôbec nemám jasno, že aké darčeky tento rok pokúpim.....nemám ani tucha....akurát pred chvíľkou prišla dcéra s požiadavkou , že chce pearsing do nosa.., že pod stromček a že nič iné už nechce..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no srandistka je riadna....bóže táto puberta...pomoc. 😒

edita84
5. nov 2009

jeje ja už mám darčeky pre dcerku zajtra ideme kupiť posledný a to poschodovú posteľ.no a manželíkovi dúfam že dám dve //

slavulilienka
5. nov 2009

to by bol krááásny darček....tiež by som taký brala... 😉

evitkamalicka
5. nov 2009

edit tak nech tie // vyjdu na vianoce 😉 .....ja vobec neviem co malemu, doma uz mame tolko hraciek ze to nemame kam davat

edita84
5. nov 2009

no aj my máme plnú izbu ale stále sa dáme s niečím zlákať my sme jej ešte notebook a od babiny dostane playschool dance cam to je camera na telku s hudbou je to super pre malé opičky

janirea
5. nov 2009

klop, klop,,,je tu niekto?

evitkamalicka
5. nov 2009

dobry vecer sa praje 😀

lumimi
5. nov 2009

dobry večer 🙂
baby ja už chcem byt v tom - dnes chcel priatel kupit plienky - že sú za dobru cenu... čo mu na to povedat ?

evitkamalicka
5. nov 2009

kocky myslite ze tie Femi kvapky si mozem zaznacit do grafu ako Other Medications?

janirea
5. nov 2009

tak predsa 🙂 ,,,,,ja ze uz spiiiite vsetky.
darceky,,,no ja sa priznam, ze som na to este nemyslela,,,, 😅 ,,,,
inak minuly rok dostal mm auto na dialkove ovladanie ,,,,to bolo tak zo srandy a on s tym normalne vrci a beha s po byte,,,,no ako male dieta 😀 ,,,,,

ak vas nieco napadne ako darcek,,,dajte typ 🙂

my budeme mat tak cca za tyzden steniatka,,,tak to bude riadny darcek, akurat najviac starosti na vianoce, ked zacnu lozit

evitkamalicka
5. nov 2009

tak som si tam pridala vlastnu kolonku Femi kvapky 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/evitkamalicka

evitkamalicka
5. nov 2009

jani jeeej a aku rasu mate?

meruska
5. nov 2009

pekny vecer...ja som sa neako zdrzala pripravami do prace, ale uz som tu 🙂 ste sa rozpisali za cely den

evitkamalicka
5. nov 2009

lumi priatel sa nevie dockat asi viac ako ty 😀

janirea
5. nov 2009

evit,,,kludne si daj femi na FF

kaukazske ovciaky 😅 ,,,take "mini psiky",,,,,,fenka ma tak teraz necelych 70 kg,,,,a pes 80,,,,,su to takí macovia 🙂

evitkamalicka
5. nov 2009

jani to su krasne psiky a to mate chovnu stanicu ci len tak?

janirea
5. nov 2009

lumi,,,,a je aj prakticky,,,, 😉 ,,,ked uz teraz ma prehlad aj v cenach a chce byt pripraveny, ked pride mimi

meruska
5. nov 2009

muzi su zvlastny..moj sa od ovulky oziva k brusku .... tvoj uz kupuje plienky... kam to smeruje 😀

janirea
5. nov 2009

evit,,chovnu stanicu nie,,,,boli nadpocetní v chovnom vrhu a znami ich chceli utratit, tak sme si ich zobrali,,,,je to parik, surodenci,,,,,a fenku sme dali nakryt s chovnym psikom od nasho veterinar, tak uvidime,,,,,toto bude uz druhy vrh 🙂 ,,,sa tesim, ale bude to sodoma-gomora 😀

janirea
5. nov 2009

moj m ma vyhana od PC,,,tak ho musim pustit,,,potom este nakuknem

evitkamalicka
5. nov 2009

este ze my mame kazdy svoj PC, muz ma klasicky a ja notebook

meruska
5. nov 2009

evit..aj my mame 2.. muz klasicky a ja notebook 🙂

evitkamalicka
5. nov 2009

meruska je to vyhoda, lebo takto sa nemusime vyhadzovat od PC

janirea
5. nov 2009

aj my sice mame dva ale iba na jednom net,,,a este sa mi ho nepodarilo nahovorit, ze by bolo dobre aj na klasickom net 😠