Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
7. nov 2009

slavu vikendujem tak, ze peciem korpusy na tortu kedze mi ich treba dost vela

janirea
7. nov 2009

slavi,, to moze byt aj zacinajuca mrcha,,,ale aj nemusi
ono hcg sa znasobuje kazdy druhy den, co by uz mohol zachytit test,,,,odozen mrchu, zamkni, aby nedosla 😉

baby,,,ja mam lenivu sobotu,,,,dnes som fakt toho vela neporobila,,,okrem prania,,,co aj tak prala pracka 😀 ,,,len sa nenasiel nikto kto by vyvesal, tak som ja musela,,,som sama doma, tak ma aspon nikto nevidi, ze lenošim 😅

slavulilienka
7. nov 2009

evit...Ty si taká cukrárka? Mňááám by som si dala niečo také dobručké....asi upečiem nejaký matrták.. 😀

slavulilienka
7. nov 2009

jani....nič si z toho nerob, ja som tomu dnes tiež nejak obzvlášť neublížila...akurát som navarila obed, zvesila prádlo a to je asi tak vsjo... 😉 kedy ho požehlím ani srnka netuší, bo na to musím mať náladu a to dnes nehrozí...
mrcha asi príde...nemyslím si že som s tých tehuliek ktoré na začiatku špinia alebo krvácajú...aspoň pri oboch deťoch bolo všetko ok....a mrchu som dokonca nemala ani počas kojenia...pri malom dva roky....som ušetrila 😀

evitkamalicka
7. nov 2009

slavu no snazim sa 😅

slavulilienka
7. nov 2009

evit..to pečieš na tú stužkovú či na čo ? No tak to Ty si riadna šikula....potom odfoť čo kuknem aké máš zlaté rúčky.... 😉

janirea
7. nov 2009

baby,,,robite mi chut na sladke ,,,,,jooj, by som si dala nieco dobre,,,mam žravu nemoc, ked mam mrchu 😀

evitkamalicka
7. nov 2009

slavu ano, peciem si korpusy dopredu, lebo mi ich treba dost vela a kedze je nastastie zima a nie leto tak sa to da, lebo vydrzia

slavulilienka
7. nov 2009

jani ...to evitka za to môže... 😀 , ale určite máš niekde schovanú nejakú mlkotu...tak choď vyhrabkať a dopraj si..., veď žijeme len raz... 😉 ja som dnes bola obdarovaná susedkou...doniesla mi koláčiky na tanieriku....fájna je.. 🙂 , ja nemusím mať ani mrchu a chuť na niečo dobré mám každý večer.. 😒

evitkamalicka
7. nov 2009

tak to ja mam teda riadnu zravku tak cca 2 dni pred mrchou, ale teraz som na pocudovanie nemala

edita84
7. nov 2009

Ahojte no evit závidím ti že vieš tak dobre piecť ja pečiem len bublaninku.
včera som mala trocha špinenia ale už to prestalo dnes ráno mi mala dojsť mrcha tak dúfam že na mňa zabudne 😝

janirea
7. nov 2009

no tak si to odniesla udena makrela 😅 ,,,az sa hambim 😀 ,,,vidite co moze z chuti na sladke nakoniec vzniknut 😀
ja mavam cez mrchu,,,,tie prve dni nie,,,ale potom, ked uz neboli brucho, tak by som aj klińce pojedla,,,a hlavne z kazdeho kusok 😀

janirea
7. nov 2009

edit,,,,,tak nech ta zdaleka obchadza 🙂

miru.j
7. nov 2009

Ahojte babulky!Milovala som sa s mm cez ovulku 😀 ....drzte palce aby neprisla svina mrcha..... ...Janirea gratulujem k prvej mrche 😉

janirea
7. nov 2009

miru dakujem,,,kolky dpo si?,,,,veeelmi drzim palce

mna sa uz mm pytal, ze kedy budeme snazilkovat,,,,ze ci uz za cca 12 dni 😕 ,,,,no aky je rychly 😀 a ja este ani neviem co mi na kontrole povedia

miru.j
7. nov 2009

...co to je dpo?Hanbim sa 😕 .....No posl mrcha bola 23.10 a v polke som bola 5.11.Podla teh.kal. mam plodne obdobie 3,4,5,6,7.11. ...spolu sme boli 4,5,6 a ovulku som podla hlienu a BT mala 5.11.Ciklus mam pravidelne 28dni. .....podla mna mozes snazilkovat tak ako vravi tvoj m 😉

janirea
7. nov 2009

miru, v pohodicke,,,aj ja som sa pytala 🙂 ,,,to je den po ovulke,,,,,takze si treti den,,,tak nech sa ti teplotka pekne hore drzi,,, 🙂,,,

,,aj ja som zacala merat BT a uvidim ci bude aj ovu hlien,,,,tento cyklus sice bol ale len velmi malo,,,tak nie som si ista, ci bol aj ovulka

janirea
7. nov 2009

miru,,,,ak robis grafik na nete, tak ho sem linkni 😉

evitkamalicka
7. nov 2009

u mna to dnes vyzera na posledny dnik mrsky a mali sme sexik a nechraneny, tak hadam sa nic nestane

janirea
7. nov 2009

evit,,,no nikdy nevies 🙂 ,,,bude prekvapko ,,, 😉

evitkamalicka
7. nov 2009

jani, ale ja verim tomu ze sa nic nemoze stat 😅

janirea
7. nov 2009

evi, tak ci tak by bolo dobre,,,z mimi by si sa tesila,,,,no ak nie, tak sa budes tesit neskor 🙂

inak, ja tiez neviem ako vydrzim, ak mi dokyna este zakaze snazilkovat,,,asi aj tak pozor nebudeme davat

miru.j
7. nov 2009

janirea ja nerobim graf,nece sa mi 😉

miru.j
7. nov 2009

janirea ja nerobim graf,nece sa mi 😉 ...dakujem za palceky...aj ja tebe drzim.... ....vsetkym drzim 😀

evitkamalicka
7. nov 2009

jani ale ved jasne, vobec by som sa nehnevala keby sa stalo

cukruska1920
7. nov 2009

Ahojte...rozoberate grafy? tak ja som bola rozhodnuta ze tento cyklus zacnem merat.... dnes som 19DC a merala som asi 4krat 😀 taaakze---si viete predstavit ako vyzera moj graf 😀

evitkamalicka
7. nov 2009

cukrus ved mas cas

evitkamalicka
7. nov 2009

a nakoniec podari sa urcite aj bez merania

cukruska1920
7. nov 2009

evit... mne je aj tak zbytocne merat ked viem kedy mam ovulaciu...a zakazdym ked som otehotnela to bolo akurat vtedy ked som sa na meranie vykaslala 😀 tak uvidim ako to bude teraz...ale si este minimalne 3 mesiace pockam kym sa zacneme snazit

b.bardyova
7. nov 2009

ahojte kocky tak aj ja cakam na mrchu ale zatial mam len taky biely vytok tak neviem co to??ale snazilkujeme sa