Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
29. júl 2009

dijefcatko...mozno to bude dieta svadobnej noci.......teda ked nebude ako u nas....v moj velky den D som rano dostala mrchu, hned som volala do hotela a rusila izbu...ved naco by nam aj bola....skuvinat od bolesti mozem aj doma neee? 😅 🙄

dijefcatko
29. júl 2009

Tiež som rozmýšľala nad hotelovým apartmánom na svadobnú noc. Neviem si totižto predstaviť svadobnú noc u rodičov na roztiahnutom gauči 😀
Inak, ja som prípad pre psychiatra asi 😀 chcem bábo, ale chcem si aj svadbu užiť a pritom mám zdravotné problémy a pravdepodobne to bábo také jednoduché nebude, ale keď drahý začne tvrdiť, že jeho chlapci sú takí zdatní, že zvládnu moje problémy na prvý šup, tak mu normálne verím, že sa podarí napriek všetkému hneď. A tak sa zasa vraciam k tomu, či čakať do svadby alebo nie! Nemáte niekto číslo na cvokára? 😀 alebo už jednoducho potrebujem ísť iba do roboty..

sophie1981
29. júl 2009

dijefcatko, no ked stary vravi, ze chlapci su sikovni, nieje co riesit..... 😀 😀 😀 .....ked mas problemi, tak zacni snazilkovat.....ved ked sa podari, tak aspon sa nebudes stresovat, ze mas problem, a ked to do svadby nepojde, tak si aspon povies, ze aspon si svadbu uzijes...no a kd to pride, myslim, ze s pocitom ze mas v brusku fazulku si tu svadbu krasne uzijes aj so stolicky pri vitaminovom dzuse.....ja som mala detske sampano..... 😉 ...tak hor sa schmatni chlopa a sup-sup na vec... 😉

dijefcatko
29. júl 2009

No, už len aby došiel domkov 😀 keby vedel, čo ho čaká, už by bol doma 😀

sophie1981
29. júl 2009

no takze vec vyriesena...zacianas snazilkovat hned a zaraz 😀 ....len teraz neviem ci nas opustis a presedlas do tem snazilkujeme od leta.... ☹ ...

dijefcatko
29. júl 2009

určite vás neopustím, toto je jediná téma, kde som sa usadila 😀 a ako sa poznám, ešte si to možno aj rozmyslím 😒 s tým snažilkovaním. Teraz som skutočne ako nenormálna! Každých 5 minút je rozhodnutie iné... 😅

sophie1981
29. júl 2009

tak potom je tu este jedna moznos...nechaj to na chlapovi, ako sa rozhodne.......a bude vyriesene......viesm ze babo chces, aj teraz, aj neskor...tak uz nech si spravi vecer on s tym poriadky....... 😉 ...potom neskor, ked budes unavena tehotna hrosica, tak mu aspon budes mohla vycitat, ze to je on na vine.... 😀

sophie1981
29. júl 2009

mozno ti este pomoze moj pocit hned ako som dostala malu po porode...ze to uz mala spravit davno...tolko casu som stratila.... ☹

dijefcatko
29. júl 2009

A možno ešte jedna blbá otázka. Aký pohyb si môže dovoliť tehotná žena? Môže napríklad tancovanie na svadbe drobcovi uškodiť?

flyangel
29. júl 2009

Ahojte...dijefcatko,urcite malinkemu tanec na svadbe ani lahky šport neuskodi...ale mala by to obmedzit ak by v tehu nastali komplikacie alebo hroziaci potrat...

dijefcatko
29. júl 2009

Dakujem flyangel, zvažujem všetky možnosti 🙂 pre a proti počatiu pred svadbou 🙂

flyangel
29. júl 2009

Dijefcatko....nuz ja si myslim ze otehotniet pred svadbou je v pohodicke...akurat by bolo neprijemne ak by si mala nevolnosti...neprijemne by bolo stale odbehovat a to hlavne v čase sobáša...by si myslela ze si usla spred oltara 😀 a za ako dlho mate mat svadbu?

dijefcatko
29. júl 2009

v októbri, čiže o dva a pol mesiaca (10.10.) ako som vyššie spomínala, neviem sa rozhodnúť, či ísť do toho už teraz alebo až neskôr, odrádzajú ma tie nevoľnosti.

flyangel
29. júl 2009

nuz tak ti poviem...ja by som dotoho sla...ak by sa to podarilo na prvy sup tak by to bolo este zvladnutelne aj v case svadby...ale ja si skor myslim ze ak sa aj zadari treba nato aj 2-3mes.a aj to pokladam za skore otehotnenie.takze istota tam aj tak nie je...ale mozno uz v case svadby ci tesne po nej budes tehu..a budete sa skor tesit z miminka....

dijefcatko
29. júl 2009

Keby tak človek vedel, ako bude zvládať nevoľnosti. Niektoré baby ich majú stále, švagriná negrckala ani raz, len bola unavená a občas sa jej zatočila hlava. Ale túžba začína byť čoraz silnejšia 🙂

flyangel
29. júl 2009

Chapem ta,...ja by som dotoho asi sla,ako sa ja poznam nevahala by som...ale rozhodnutie je na tebe 😉

dijefcatko
29. júl 2009

Jasné, asi si dáme s drahým vážny rozhovor, čo on na to 🙂 Láka ma ale aj predstava, že by sme už na svadbe boli traja, úplná rodinka a mali svoje sladké tajomstvo 😉 asi to necháme na osud...

flyangel
29. júl 2009

jasne ja hovorim ze sa porozpravajte a zacnite so snazenim ak osud chce budete na svadbe 3 a ak sa to do svadby nepodari tak osud to chce inac 😉

marionn
29. júl 2009

dijefcatko, už ste sa rozhodli? 😉
... a k svadobnej noci..my sme prišli domov o pol piatej, lebo sme ešte riadili a boli sme parádne unavení, takže sme hneď zaspali 😀 😀 😀 . Takže dúfam, že tá vaša bude lepšia. Chcete odísť skôr? alebo ostanete až do konca zábavy?

sabik
30. júl 2009

dobre ranko vsetkym 🙂

dijefcatko, horim zvedavostou.. ako si sa nakoniec rozhodla? 😉

krasny dnik prajem!

lilix
30. júl 2009

avojte. 🙂

dijefcatko
30. júl 2009

Ahojte,
s drahym sme sa porozpravali a on hovori, ze je pripraveny hned (ved chlap, no nie? 🙂) ale ak si chcem byt ista, ze mi nebude na svadbe zle, aby sme pockali, pripadne sa zacali milovat prerusovane a ak by sa pritom podarilo, tak to uz naozaj osud chce 🙂)) tak sme začali 🙂
a co sa tyka svadobnej noci, nooo, tiez som nad tym uvazovala a drahy hovori, ze on si ma odchyti o polnoci pri prezliekani a spravi mi svadobnu noc tam :D tak to by som si pozrela :D
takze sme sa zatial rozhodli pre take "polosnazilkovanie" a uvidime, ako sa poznam, moje videnie veci bude o chvilku opat ine 🙂

lilix
30. júl 2009

no to sa mi paci, ze pri prezliekani, juuj aky je originalny.. chlapi ked chcu vedia sa vynajst. 😀

dijefcatko
30. júl 2009

a už nejaký čas počúvam rovnakú odpoveď: no ale ak chceme bábo, musíme najprv veeeľa veeeľa trénovať! No chlap, fakt! Keby sa dalo, z postele by ani nevyliezali! 😀

lilix
30. júl 2009

co to co to? nemam co citat 😕

sophie1981
30. júl 2009

dijefcatko....verim, ze tvoj vtedy uz manzel si ani nevsimne ze ta uz prezliekaju.....my sme si mm "odskocili"po rejdovom, ked nam uz po prezleceni odovzdali peniaze.....juj, keby som nemala mrchu, to by bolo...tak sme si len ulozili prachy a troska sa potulkali.... 😀 ...

a trening neublizi.....ved aj to treba...... 😉

sophie1981
31. júl 2009

dobre ranko.... 🙂

no ja neviem baby, ale vy to tu zanedbavate...snad sa to po lete rozbehne...... 😉

dijefcatko a mas aj album na moja svadba??.....prezrad ake saticky budes mat...joooj, to uz je taaak daaavno co som sa ja vydavala.....ale este by som sa aspon 2xsla....za mojho manzela..... 😀

dnes mame stretko konikovske o 10.....tak sa tesim...... 😉 ...snad sa budem niekedy stretavat aj s vami...inac v stredu cestujem do BA...mozno niektoru z vas stretnem..... 😀

dijefcatko
31. júl 2009

Ahoj Sophie,
mam tam album, ale davno som ho uz nedoplnala.
Pridam sem link:
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
uz sa mi podarilo zohnat aj zavoj, na buduci tyzden ma prist, velmi sa tesim. Ma 3m! 😀

sophie1981
31. júl 2009

jeeej, vy mate krasnu salu....taku obrovsku ako v zamku.... 😵 .....uz som zvedava na fotecky...... 😉

sophie1981
31. júl 2009

ja ked pozriem na tie moje fotky zi svadby.....ako 100 rokov pred opicami.... 😀 😝 ...este tie v atieliery, zelene podsvietenie, krky vykrutene......dufam, ze aspon pekne foto s detmi raz budu u profesionalneho fotografa...ked uz svadobne su na prd....ved najdem link a hodim...mam tam az dve.... 😀