Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
10. nov 2009

no s tých stálych snažiliek ešte nie ale každý pracuje na tom
keby som sa mýlila opravte ma

evitkamalicka
10. nov 2009

idem si ja pospat kym spi aj maly, lebo ma priserne boli hlava a vonku leje jak sproste

edita84
10. nov 2009

tak pekné sníčky

lumimi
10. nov 2009

som si rano povedala že sem nakuknem až večer ale nevydržala som 😅
matiku som vždy zbožnovala a zbožnujem furt - ja by som chcela byť podnikatel 🙂
no, jo, ja len na skok - idem dalej mučiť hlavu.

dijefcatko
10. nov 2009

Sabik, jednu tehuľku sme tu už mali, ludku_r, ale ako otehotnela, už do tejto témy nechodí, asi nechce holka provokovať 😉 mohla by sa tu však ukazať, bola by som zvedava, ako sa maju, ak si dobre pamatam, mala by byt teraz tak vo osmom, skor deviatom tyzdni...

sabik
10. nov 2009

jeej, tak aspon jedna! Super 😀
babule, a aj ste to nejako rozoberali s vasimi lekarmi? ja som tomu mojmu povedala, ze si teda nedavame pozor dva mesiace, ale nic viac sme neriesili zatial..

dijefcatko
10. nov 2009

sabik, ja som to chcela riešiť s dokynou (okrem iných vecí), ale ona to nepovažovala za potrebné, takže teraz riešim zmenu dokyny 🙂

lumimi
10. nov 2009

ja som sla k dr na preventívku a ani tam nebol, bola tam iná dr - tak som jej povedala že by som v novembri chcela otehotniet a ci mi može predpísať kys. listovu (lebo raz dávnejšie mi ju bez predpisu nechceli v lekárni dat) a ona mi doporučila femibion 800 a tým to skončilo - ja k dr moc nechodím tak to ani neriešim či sa stará či nie...

sabik
10. nov 2009

mna maju zavolat za vysledky z cytologie, tak sa asi skusim popytat este cez telefon.. ozaj, kolko asi trva, kym pridu vysledky z cytologie.. lebo uz je to vyse tyzdna, co mi nevolali a ja zacinam nervozniet.. 😒

sabik
10. nov 2009

mne maju zavolat za vysledky z cytologie, tak sa asi skusim popytat este cez telefon.. ozaj, kolko asi trva, kym pridu vysledky z cytologie.. lebo uz je to vyse tyzdna, co mi nevolali a ja zacinam nervozniet.. 😒

lumimi
10. nov 2009

2 týždne čo to trvá, a čo ta zaujíma? 🙂

edita84
10. nov 2009

ahojte ja som mala tvorivú hodinku robili sme výzdobu na okná v spálni. ja som sa dokiho pýtala či netreba nejaké vyšetrenia nám kôli krvnej skupine lebo ja mám 0 rh negatív a mm má A rh pozitív. ale hovoril že netreba ked sa podarí baby tak sa uvidí.

lumimi
10. nov 2009

edit a malá je aka skupina?

edita84
10. nov 2009

A rh pozitív po otcovi

slavulilienka
10. nov 2009

ahojte dievčence...tak aký mate deň? Dnes je riadne škaredo...leje a leje....ja som bola v Care u dokyny po radu, čo ďalej....dohodli sme sa na malej prestávke..pôjdem síce na sono cca 12 DC aby videla ako rastú foliky a aby sme vedeli zhruba plánovať...takže tento mesiac ideme bez liekov a uvidíme ... navrhla mi niečo ako insemináciu .. 😨 no asi som blbá...viem že je to niečo ako priame vsadenie spermii...neviete niečo o tom bližšie? Díky..

lumimi
10. nov 2009

no - tak to by som bola opatrna - ale stačí to riešit naozaj až ked otehotnies. kým je dieta v brušku krvné obehy sú oddelené ale priporode by sa to mohlo až komplikovat- ale aj na to su lieky 🙂

edita84
10. nov 2009

ja som po pôrode malej dostala nejakú inekciu na to neviem čo to bolo

lumimi
10. nov 2009

to bolo aby sa ti netvorili protilátky proti rh. mala by si to jednoduchsie keby bola mala rh-.
ale aj tak to pojde a bude dobre 🙂

edita84
10. nov 2009

no dúfam že tento doki sa mi bude lepšie venovať ako ten ktorého som mala s malou mal šťastie že som nemala nervy na súdy, inak by sme ho udaly za zanedbanie zdrav. starostlivosti

lumimi
10. nov 2009

ja mam tiež nervy na doktorov - preto k nim nechodim 🙂 asi od osemnástky (len gynda)
si počkam na spolužiiakov a budem chodit k nim. 🙂

edita84
10. nov 2009

to máš dobré že ich budeš poznať osobne. ja som k nim už stratila dôveru a tá sa získava späť ťažko. ale k niekomu chodiť musím nie? no ale terajší sa mi zdá v pohode. uvidíme

evitkamalicka
10. nov 2009

ja mam velmi dobreho lekara, ja by som veru nemenila

edita84
10. nov 2009

to máš šťastie a u neho si aj rodila?

evitkamalicka
10. nov 2009

nie ja som to nechala na nahodu, k dr. chodim tu u nas a rodila som inde kedze tu nemocnicu zrusili

lilix
10. nov 2009

ahojky, co je nove, ktora sa chysta testovat?

edita84
10. nov 2009

ja asi už zajtra ráno som zvedavá

lumimi
10. nov 2009

ja už mam nachystaný test 🙂 ale až o 2 týždne ked m nedorazí.
ja to tiež nechám na náhodu 🙂

edita84
10. nov 2009

testnem a uvidím už mi to mešká 4 deň

lilix
10. nov 2009

mam uz pomaly rok kupeny test, uz bude aj po zaruke.

sabik
10. nov 2009

lilix, ja som strasne chcela testovat, no ale vcera mrcha dorazila, tak testovanie musi zasa pockat.. 😒