Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lumimi
13. nov 2009

rosanar podla čoho tak súdiš?

lilix
13. nov 2009

lumimi zmeni so foto, lebo oni ti ju aj tak vymazu..

lumimi
13. nov 2009

nech - jemi to jedno. odkial možu vediet že to nie som ja. vcera ma tu jedna holcina rozplakala tak som dostala dost averziu voci konikovi - si na to spomeniem tak sa mi furt chce plakat - tak rebelujem.

evitkamalicka
13. nov 2009

tak uz som tu, mala som tu nejakych ludi co si prisli pre torticky, konecne mam prazdny balkon

jika80
13. nov 2009

dobre rano
meruska - blahozelaaaaaam!!! hned z rana taka super spravicka

meruska
13. nov 2009

dakujeeeeem vsetkym 🙂 je to nadherny pocit... dnes ideme s mm na to rande s obedom tak budeme oslavovat dvojnasobne.... inak sa mojmu mm splnili slova.... sme mlady, zdravy , lubime sa ...tak babo bude 🙂 od dnesneho rana moje brusko uz inak ako Timko nenazve....tak dufam ze bude mat pravdu i v tom 😉

evitkamalicka
13. nov 2009

meruska tak si pekne uzite obedik v trojici 😵

lilix
13. nov 2009

meruska to je take romantickeee. och ci vam v dobrom zavidim.
babyy mam 160hlasov tak podme hlasujeme dalej
dakujeeeem
http://www.staropramen.sk/fotosutaz/image.php?p...

evitkamalicka
13. nov 2009

lilix uz mas 161 😉

sabik
13. nov 2009

lilx, uz 162 ;)
meruska, moc moc moc gratulujem a v dobrom zavidim 🙂

rosannar
13. nov 2009

lumimi
no lebo mi teplota nejak nechce stúpať...

jika80
13. nov 2009

lilix -164 🙂

evitkamalicka
13. nov 2009

ros kolko dnovy cyklus mavas?

rosannar
13. nov 2009

evitka, no kým som brala lieky tak normálne 28 dnový

evitkamalicka
13. nov 2009

ros no tak ked nevies kolko dnovy budes mat teraz tak ovulka moze byt hocikedy, ja som napr. naposledy mala ovulku az 23DC

rosannar
13. nov 2009

evitka, fúúúha, to je dosť...no ved uvidíme, teplotu si meriam každé ráno, tak to nechám na osud... 😀

evitkamalicka
13. nov 2009

som zvedava kedy bude tento cyklus

lilix
13. nov 2009

dakujem moje zlate..

janirea
13. nov 2009

ahojteeee,
meruska,,,ty si bola uz jasna tehulka 🙂 ,,,a blahozelaaaaaaaaaaam,,a tesim sa,,pekne kolajnicky na testiku
hlavne teraz pozor na seba davat, setrit sa a oddychovat

lilix 166 😉

,,ja som 9 DC,,takze bude nas tu viac, co budemem asi zhruba v rovnakom case testovat

evit,,,chccela som sa opytat, ci citis nejake zmeny ako uzivas Femi kvapky,,,,,,,ja nejak viac citim vajecniky,,,teda tak trochu pobolieva ako slabunke mrchovske bolesti,,,,tak neviem, ci sa len zase sledujem alebo ci na tom nieco bude 😎

evitkamalicka
13. nov 2009

jani ja to zatial uzivam 9 dni, tak nic necitim

jika80
13. nov 2009

baby, ja chcem uz konecne mrsku, ked si tu na fore pozeram vsetky mozne fotky tych chutnych babatiek, tak uz by som najradsej "plodila" 😀

lumimi
13. nov 2009

lilix, dala som ti zopar hlasov už ich máš 171

janirea
13. nov 2009

jika,,,,vitaj v klube netrpezlivych,,,,ked sa rozdavala trpezlivost, tak som sa asi niekde zabudla 😀 ,,,ja mam pocit, ze vkuse na nieco cakam a neviem sa dockat

evit,,,,aj ja ich uzivam tak isto,,,len o dva dni viac ako ty,,,,no a nieco sa mi tam dole búri,,,,pobolievaju ma obidva boky podbruska, tak myslim, ze vajecniky,,,,hmmm, no neviem co to

jika80
13. nov 2009

jani - no to ako by si pisala o mne 😉 ja som v celku hrooozne netrpezlivy clovek, vsetko chcem hned, keby to tak islo aj s babatko...
baby, neviete mi nieco odporucit na skratenie cyklu, po vysadeni antikoncepcie mi zostal 35 dnovy 😒

evitkamalicka
13. nov 2009

jani je to mozne, lebo tusim curkruska pisala, ze pri tych kvapkach citi viac vajecniky

cukruska1920
13. nov 2009

Ahojte...co tu noveho? som vas trosku zanedbavala .. 🙂

evitkamalicka
13. nov 2009

cukrus servus, sa mozes hanbit 😅

cukruska1920
13. nov 2009

evit... no mala som lepsiu ,,zabavku" som chodila na vysetrenia...teraz uz len cakat 😖

evitkamalicka
13. nov 2009

neboj, dobre to dopadne

janirea
13. nov 2009

jika,,,,to co spominame su femi kvapky na vajecniky,,,,,a aj na skratenie cyklu by mali pomoct,,,,na ovulku
tu kuken: http://www.prirodnekvapky.sk/kvapky/p/10/j-v-kv...