Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
18. nov 2009

slavu da sa to zaznacit tam kde zapisujes teplotu je tam taka kolonka ze Intercourse/Insemination a tam das yes

slavulilienka
18. nov 2009

diky, diky...idem si pospomínať ... 😉

edita84
18. nov 2009

jeje baby dnes som dostala na facebooku dárek od ježiška dve čiarky a to má byť vraj náhoda jáj aj som sa potešila. iným kamoškám tam posielalo chlapov a mne dve //. super ešte aby to vyšlo a budem happy

evitkamalicka
18. nov 2009

edit super

rosannar
18. nov 2009

evit
no tak som uplne v pomykove...ale nechám to už na osud... 😀

ivanulienka81
18. nov 2009

Baby, vám je tak super, ste aspoň v očakávaní čo sa stane v najbližších dňoch. Ja mám krámy a také silné ako nikdy predtým ☹

evitkamalicka
18. nov 2009

ivanka neboj aj ty budes koncom cyklu 😉

evitkamalicka
18. nov 2009

babule my konecne chodiiiiiiiiiiiiime, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

edita84
18. nov 2009

gratulujem ste šikovný 🙂

evitkamalicka
18. nov 2009

edit dakujem 😵

rosannar
18. nov 2009

evit....gratulujem...to je supeeeeeer.... 😀

evitkamalicka
18. nov 2009

juuuj ja sa tak tesim

rosannar
18. nov 2009

evit...to ti verím, mojej kolegyni dcéra nevidela svojho syna prvýkrát chodiť lebo malý už chodí do jasiel a tam sa prvýkrát pohol... 🙂 ...tak bola chudatko z toho celá nešťastná...

ivanulienka81
18. nov 2009

evit to je krasne 🙂 gratulujem
my sme sa prvýkrát postavili keď mal Mišinko šesť a pol mesiaca, tak som zvedavá kedy začne chodiť 😉 lebo momentálne nechce ani spať, iba stojí, stojí, stojí, stojí 😀

evitkamalicka
18. nov 2009

ivka my tiez stojime uz davno a doteraz sme chodili za jednu rucicku, sam nechcel ani za svet a dnes sa konecne odvazil a teraz ni nerobi len sa postavi a ide a takto dookola

rosannar
18. nov 2009

ivanulienka81
možno je taký šikovný, že spí po stojačky 😀

lilix
18. nov 2009

eviiiitttt dnes? supeeeer, zapis mu do albumu, skoda,ze nie vcera na den boja za slobodu a demokraciu 😀

evitkamalicka
18. nov 2009

lilix vcera urobil tak ze jeden dva kroky, ale dnes pekne chodi

rosannar
18. nov 2009

evit...bože to je milé...už aj ja chcem zažívať takéto radosti a starosti...

evitkamalicka
18. nov 2009

ros coskoro urcite budes ako aj vsetky ostatne

rosannar
18. nov 2009

evit...dúfam v to....

dijefcatko
18. nov 2009

Ahojte baby, no vy ste toho zasa postihali cez vikend! Dole klobúk (teda cez predlzeny vikend). Mam na vas jednu otazocku. Mozu sa farbit vlasy, ked snazilkujete? Lebo co ak otehotniete a trebars tyzden po tom si idete farbit vlasy? Moze to uskodit? Lebo v tom obdobi vlastne este ani neviete, na com ste...

ivanulienka81
18. nov 2009

ros, úprimne ti to želám, pre mňa bolo tehotenstvo najkrajším obdobím 🙂 a pretrváva to až do dnes...

evitkamalicka
18. nov 2009

dijefcatko, ja som si farbila vlasy aj v tehu

dijefcatko
18. nov 2009

Takze to bude iba mytus, ze sa to v tehotenstve nemoze? Sice to u mna nevyzera ruzovo, ved som to tu uz viackrat pisala, ale nerada by som nieco pokazila, keby predsa len.. 😒

rosannar
18. nov 2009

ivanulienka81
no to dúfam, bola by som rada, aj ked sme len teraz začali sa snažilkovať ale už chcem malé...

evitkamalicka
18. nov 2009

dijefcatko podla mna je to hlupost, teraz su uz farby kvalitne

rosannar
18. nov 2009

dijefcatko
no ja by som povedala, že teraz sú fakt také niektoré kvalitné farby, aj trošku drahšie, že nemajú žiadne zlé účinky...

evitkamalicka
18. nov 2009

idem dat drobcovi obedik a potom som tu ako na koni 🙂

ivanulienka81
18. nov 2009

ja som si tiez pocas tehu farbila vlasy