Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
23. nov 2009

no ja som síce ovulku ešte nemala ale keksíkovať isto budeme jaj a dnes sa pýtal mm doktorky že od čoho závisí aké má spermijky a ona povedala že musí byť v psychickej pohode a memôže sa veľa stresovať lebo vtedy spermijky odumierajú tak teraz má kľudový režim. 😀

janirea
23. nov 2009

no dolezití su tí nasi muzi 🙂 ,,,

idem ja dat jest nasim rybkam lebo uz na mna pozeraju, ze ci nic nebude dnes 😀

slavulilienka
23. nov 2009

no tak ja neviem..možno dnes ešte ukecám drahého na druhé kolo, ale pravdupovediac ma to tam dole už aj dosť pobolieva... 😝 tak uvidíme..ale díky za postrehy.. 😉

edita84
23. nov 2009

slavu nieže to preženieš 😅

evitkamalicka
23. nov 2009

tak my sme uz po, to bola len rychlovka lebo aj ja uz citim tam dole vselijako, takze teraz bude kludovy rezim

edita84
23. nov 2009

vy ste ale šikovný ja ešte len čakám aby moja striga zaspala a potom zobudím jemnučko mm a ide sa na vec 😀

edita84
23. nov 2009

juj ale bolí ma brucho akoby mi mali dojsť krámy 😒

evitkamalicka
23. nov 2009

edit ved ty to dozenies za chvilu 😅

edita84
23. nov 2009

doženieme jasne, dnes som bola pozrieť koľko stoja tie polyesterove guličky 2OO l stojí 12 eur ale mm mi asi vie zohnať aj lacnejšie a ked budem mať toho toľko tak si vyrobím potom aj vankúš na dojčenie len sa musím naučiť šiť na stroji ale to zvládnem 😀

janirea
23. nov 2009

klop, klop,,,je tu este niekto,,,?,,,ci snazilkujete?

edita84
23. nov 2009

ja som tu

janirea
23. nov 2009

Bea spinka?

edita84
23. nov 2009

konečne spinká aj s ocinkom 😅

janirea
23. nov 2009

tak ocina musis zobudit 🙂

,,ma akurat napadlo,,,moj svagor vzdy daval deti spat o deviatej vecer, aby spali do rana,,,,chudence, uz im aj ocka klipkali, ale budil ich,,, 😠

jika80
23. nov 2009

dobry vecer
no vidim, ze tu sa snazilkuje o 106 😀 u mna na take neni nalada, bo sa citim dost o nicom 😒 a doteraz sme mali u nas navstevu

janirea
23. nov 2009

jika,,,,a mrcha stale nic?

edita84
23. nov 2009

dnes asi nie nejako sa mi nechce a nechám ho oddýchnuť si ved zajtra je doma. no keby mal moju malú strigu tak by sa tešil že zaspí

janirea
23. nov 2009

je riadne šidlo 🙂

jika80
23. nov 2009

jani - nic, tak ma to ser.... doteraz som bola uplne v pohodicke a akonahle sme sa rozhodli, teraz bude baby, tak najprv chytili draheho krize, teraz zase strajkuje moj cyklus, tak som z toho smutna ☹

janirea
23. nov 2009

budes musiet asi k tomu dokymu, ze co je vo veci, aby ste mohli pokracovat aj v snazilkovani a nakopnut cyklus
,,ked si si ista, ze tehu to nemoze byt

edita84
23. nov 2009

jani má pravdu skoč k dokimu aby sa na teba mrkol aj ty budeš kludnejšia

jika80
23. nov 2009

hej, uz planujem, ak do konca tohto tyzdna nedorazi, v pondelok si zajednavam termin, ale poriadne ma to stve 😠

janirea
23. nov 2009

viem si predstavit,,ja ked som predoslu cakala a prisla na 38 den, uz som bola ako klbko nervov,,,mne to cervene vino pomohlo,,,teda aspon si to hovorim,,, 😅

edita84
23. nov 2009

aj mne pomáha vinečko

janirea
23. nov 2009

jika a tvoj dr. je ako vytazeny?,,,aby ta neobjednal zase za mesiac 😒

,,,ja chcem ist v stredu k mojej dr. tak som zvedava, ci sa dostanem

jika80
23. nov 2009

no normalne je vytazena poriadne, tak musim poriadne presvedcit pri telefone sestricku 🙂
ja som chcela tiez skusit to vinecko, ale ked mne v poslednom case alkohol voooobec nechuti

jika80
23. nov 2009

babky, idem ja spat, dnes som nejaka mimo, prajem dobru noc

janirea
23. nov 2009

,,dufam, ze sa ti podari

,,ja idem teraz na blink,,,moja dr. ma na zaciatku ordinacnej doby 2 hodky volne az potom ma objednane, tak snad sa zmestim do poradia

,,,ja som tiez to vino uz nasilu dotlacila do seba,,brrr

zienky, idem ja uz spat,,dobru noc

dijefcatko
24. nov 2009

Dobré ránko dievčatá 🙂 Mne sa dnes špeciálne nechcelo vstávať a ešte stále sa neviem prebrať. Aspoň, že teplotku sa mi chcelo merať. Takže dnes takto, trošku stúpla:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

edita84
24. nov 2009

pekné ránko zasekol sa mi teplomer lebo už 5 dní mám rovnako http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...
ale aj min. mesiac som mala zaseknutý 6 dní a potom bola ovulka