Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
20. aug 2009

zienky, majte sa tu pekne,,,bezim ja prec,,,a na sluzobku,,,tak az buduci tyzden vas pridem omrknut 😎 .

flyangel
20. aug 2009

dijefcatko,no ano mate pravdu a hlavne v Egypte kde by si mohla dostat infekciu z vody zo stravy a mat hnacky atd,by neprospelo ku tehu a ak by si vracala este k tomu-ranne nevolnosti este by si mohla byt dehydratovana a ohrozit plod...v Egypte si kupte tabletky a berte aj nejaku domacu palenku..pred jedlom si dajte 1glg...my sme v Egypte mali tabl.a kto nemal a bol taky ze nemal pevny zaludok tak nevolnosti ho hned zlozili...bohuzial tymto su Africke letoviska zname...ale Egypt je krasny-teple krasne more plne ryb a koralovych utesov...a ta arabska hudba 😉 -uplne bomba...a sport ti neuskodi...ale ak budes vediet ze si tehu tak radsej necvic do vycerpania ale len take lahke cviky 😉

ninimimi
20. aug 2009

Ahojte! Možno sa aj ja začnem sanžiť otehotnieť niekedy na konci októbra ale veď to bude jedno len to obdobie mi vyhovuje.No našla som tu jednu babenku, ktorej som veľmi držala palčeku.mirku89.Ty si čakala dvojičky a v druhej téme som sa dozvedela že si o ne prišla.Je mi to veľmi ľúto, veľmi som ti držala palce už len preto že si bola mladučká a ešte k tomu, že si čakala dvojičky, lebo aj ja som veľmi túžila po dvojičkách.Tak budem dúfať že budeš mať čoskoro opať napísané čakám bábo 🙂 Veľa šťastia

alex9966
21. aug 2009

Len detail o Egypte. Ano su tam bakterie. osoby s dobrou imunitou nechytia nic, ale ked ju mate narusenu mozete nieco chytit. Palenka nezabera je to taky psychologicky efekt {mnohokrat vela pomoze}, ale okamzite zaberaju ich tabletky. su ucinne do par hodin. ale suhlasim tehotna by som tam pre istotu nesla.

lilix
21. aug 2009

dobre rano. huraaaaaaa piatok. a od zajtra tu nebudem, dovolenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅

ludka_r
21. aug 2009

Ahojte....
No, k tým dokladom: Ja som si OP vybavovala hneď v ponedelok po svadbe, čakala som na vybavenie týždeň... A až potom poisťovňu.. Ale to ešte vôbec nemám vybavené poistenie a operátora... Ale akosi ma to netrápi... 😀
My teda ešte nemáme prerobený bytík podľa môjho gusta, ale to najdôležitejšie sme spravili a ostatné musíme nechať na potom... 😖
Už sa veľmi teším, keď otehotniem, ak sa to podarí.... 😉 Ale bude tu aj jedna nepríjemná vec: mojej kamarátke sa narodila pred mesiacom dcérka, no tá má ťažkú mozgovú obrnu a už sa pravdepodobne z kómy nepreberie... Musia jej každú pol hodinu odsávať hlieniky a hocaká chrípka ju môže zabiť... ☹ ☹ Takže, ak ja budem mať šťastné tehotenstvo, bude to aj pre ňu ťažké.... ☹

lilix
21. aug 2009

ludka no to je smutne co pises. preco sa to deje? boze. ☹

dijefcatko
21. aug 2009

no to keby lekari vedeli, preco sa to deje, vedeli by s tym nieco urobit. ☹ je to jednoducho tak. mozgova obrna je hrozna diagnoza, hlavne ak sa drobatku neda pomoct. Aj moja kolegyna ma dcerku, ma uz sest rockov, je tazko postihnuta, ale viete, ked sa na vas take dieta usmeje a vidite ze dokaze prejavit radost z vas, je to neopisatelny pocit. obcas k nej zajdem dobit baterky. jasne, ze aj pri zdravom dietati sa citim stastna, ale ked nejaky pocit prejavi takto chore dieta, je to zazrak. asi k nim opat zajdem na buduci tyzden...

sophie1981
25. aug 2009

😕 😕

pegas174
25. aug 2009

ahojte buduce snazilky, rada by som sa k Vam pridala. radi by sme zacali snazilkovat po svadbicke v oktobri. uz sa tu niekto aj snazi?

dijefcatko
26. aug 2009

Ahoj pegas, no my sme neodolali a tento mesiac sme sa aj posnažili, ale nevyšlo. Mrchu mám silnú ako nikdy! 😠 Nevadí, ale teraz to už tiež necháme až po svadbe, tiež máme v októbri. Chystáme ten Egypt, tak aby náhodou sa nič zlé tam nestalo. Ale potom to tiež budeme riešiť tak, že sa na to nebudeme sústrediť, ani dúfať, veď len tento jeden mesiac mi dal zabrať, psychika je fakt potvora 😒

janirea
26. aug 2009

ahojtee,
uz som tu konecne. Ako sa tu mate?,,,Ci vsetky dovolenkujete 🙂
Ahoj Pegas, kludne sa pridaj. Aj my snazilkujeme, teda zacali sme a cakame na mrchu, akurat na dnes vychadza, tak uvidime.

janirea
26. aug 2009

o tych tabletkach v egypte ani neviem 😕

ivka30
26. aug 2009

Ahojte, my sa snazilkujeme uz asi rok a stale nic ☹ , takze sa pridame k vam a budeme sa snazit nadalej a ak by nahodou to vyslo v oktobri boli by sme len a len radi 😀

janirea
26. aug 2009

ahoj ivka, takze drzim palceky,,,a urcite to kazdej z nas vyjde 🙂 ,,,

ivka30
26. aug 2009

ahoj janirea, dakujem , musie len verit🙂

miroslava89
26. aug 2009

ivka raz to urcite neboj🙂 skor ci neskor ale nakoniec predsa len vyjde 😵 drzim palceky

janirea
26. aug 2009

inak baby,,,,,vcera som sa bavila s kamaratom, ktory je cerstvo rozvedeny 😒 ,,,,hovoril mi, ze cital studiu o manzelstve a spolocnych zaujmoch a Rh faktore krvi v suvislosti s problemom otehotniet.
Že ked su manzelia dost rozdielni, s rozdielnymi zalubami a k tomu este rozdielny Rh faktor krvi, tak ze je problem otehotniet.,,,,Hmmmm, no ja taketo veci necitam, ani radsej nesledujem, aj ked ma to zaujalo pretoze moj muz je Rh- a ja som Rh+ (pokial viem, zdravotny problem je, iba ked je to opacne)
No co vsetko tí "vedci" nevymyslia. Uz davaju vsetko so vsetkym do suvislosti,,,,, 😠

janirea
26. aug 2009

podari sa,,,urcite, ja tomu verim,,,a na to je aj MK, aby sme sa podporili 😉

ivka30
26. aug 2009

🙂 je to usper, aspon sa mozeme podelit so svojimi skusenostami a starostami🙂

ludka_r
26. aug 2009

Janirea, môže na tom byť kus pravdy, ale ja by som sa nad tým nepozastavovala... Verím, že ani mrcha nepríde, a Ty budeš prvá medzi nami... 😉
Ja som otehotnela prvý krát tak po troch mesiacoch, ako som vysadila antikoncepciu a hneď sme šli na to... 😀 Tak dúfam, že ani tentoraz to nebude trvať dlhšie... Držím aj všetkým ostatným palčeky, aby to bola taká "rýchlovka"...
Dijefcatko, ja som toho istého názoru, že postihnuté deti dokážu viac milovať a potešiť... Neviem, čo by som robila na mieste tých mamičiek, čo majú deti postihnuté, ale rozhodne sú obdivuhodné...Inak, pri tej kamarátkinej dcérke vznikol vraj problém pri pôrode... Asi ju dlho nechali v maternici, tak sú teraz všetci zaujatí aj voči tým doktorom, čo tam boli.... ☹ Veru, keď tak beriem, aj mne sa to mohlo stať.. Môj malý mal málo kyslíku a hrozil aj cisársky... Nakoniec som však rodila normálne a teda obrovské šťastie, že je Vilko v poriadku.... 🙂

ninimimi
26. aug 2009

dijefcatko: Ja som sa tiež snažila otehotnieť pred svadbou a keď sa mi nič nepodarilo nechali sme to tak.Manžel vtipkoval že on privedie dieta len do manželského zvazku a ja som povedala že si ho urobíme v Egypte/mala to byt naša svadobná cest/ no a nakoniec manžel vyhral svadobná noc bola veľmi plodná 😀 a tak som mala po Egytpe.Skús aj ty možno spojenie svadba a Egypt plodia deti 😀

dijefcatko
26. aug 2009

Ninimimi, fakt, plodnosť a Egypt? Ale z tvojho prispevku som to pochopila tak, ze ste sa nakoniec do Egyptu nedostali, alebo ano? Lebo pises, ze si mala po Egypte. Mozno by sa nam zadarilo prave tam, ktovie? Uvidime, ale uz sa na to fakt nebudem sustredit, hoci pochybujem, ze sa mi to podari. Idem sa tesikovat na svadbu a mojho milacika v obleku! 😉

ninimimi
26. aug 2009

presne tak Egypt nám padol ja som sa bála aby som tam nechytila črevnú chrípku tak sme tam nakoniec nešli.Tak to je krásne len sa chystajte aby ste potom priviedli bábenko do manželského zvazku 😀

sophie1981
26. aug 2009

caute, tu uz nsazite o dusu....ja sa tesim uz mame kupene letenky na 17 oktobr, tak potom uz snazilkujeme naplno.....jupiiii.... 😵

k postihnutym ludom....myslim, ze v takych je nieci krasne....my sme 3 sestry, prostredna je velmi tazko mentalne postihnuta(mamka prekonala tazku ruzienku v 1. trimestri tehu a nikto na to neprisiel), a nevymenila by som ju za no na svete...akurat tak za jej zdravie....je uzasna, milujuca a do nasho zivota nam dala strasne vela...aj ked je pravda, ze az teraz som troska blizsie k pocitom mojej mami, ked na nu hladi, ked sa s nou rozprava a bozkava, odkedy som porodila katku.......kazdy pohlad a pohladenie svojho dietata ju musi strasne trapit, ze jej nemoze pomoct...ako aj nas vsetkych...ale je a stale bude nasa bambulka..... 😵

miroslava89
27. aug 2009

ahojte, myslite si ze po dovolenke sa podari lahsie splodit babetko? no uvidime ked skusime🙂-- my ideme na dovolenku teraz 2.9 tak snad po dovolenke to pojde ľahko..

pegas174
28. aug 2009

dijefcatko, neboj vyjde to na dalsi krat.
ja mam zle spravy, vcera som bolo na pravidelnej preventivke a gynekologicka mi nasla nieco na lavom vajecniku, buduci tyzden idem na krv. snad to nie je nic vazne a nebudeme musiet kvoli tomu snazilkovanie odlozit. drzte palce

lilix
2. sep 2009

ahooojte. 😅 ja som tiez po dovolenke, ale aj pred dovolenkou. este tri dni. juj nech rychlo zbehnu. 😵
nechce sa mi robit uz od rana. 😠

slibby
2. sep 2009

ahojte! 🙂 po dlhsej dobe som znova tu. pozeram, ze nam tu üpribudaju npve tvare, tak vsetky vitam 😉 . mna momentalne maly dost vytazuje, neskutocne kolko energie sa nazbiera v takom dietati, a este aj akosi moc vela robim, no co uz nedostatok ludi 😠 . Ja som uz dobrala konecne HAK a cez vikend si pojdem kupit listovku a od novemnra mozme ist konecne naplno, dufam ze sa skoro zadari 😀

lilix
5. sep 2009

ahojte. nejaj to tu spinka. mne meskala ms, uz boli aj myslienky, ze som tehu, ale priznaky som nemala a dnes sa to konecne rozbehlo.
od pondelka idem do skoly.
vy tu co mate nove kocky? nic ma nevaby, mrcha, ved to poznate. a este mam k tomu aj hnacky. 😠 😠 😠
ale na nieco to je dobre, schudla som, dnes rano 61.5 kg 😅 😅 😅