Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

mima286
3. okt 2009

tak som si povedala ze tato bude idealna pre mna,zatial 🙂

fatimuska
3. okt 2009

pôvodne som teda sa chcela k Vám pridať..ale ani nevieme ako sa nám to podarilo už asi v septembri...držím vám všetkým palčeky nech vám to vyjde🙂

katie233
3. okt 2009

fatimuska tak to je super 😵, teším sa, že sa podarilo. a aj vám ostatným želám nech je to čoskoro 😵

lilix
3. okt 2009

ahojte. mimaa dve palice? no pani, baby fatimuska vy ste ale rychle.. 😨
mne sa tak nic nechce ani pohnut. ble 😝

lilix
3. okt 2009

a este som chcela napisat, ze som pozerala na you tobe video, polsky porod, a poviem vam to zariadenie na okolo nevypadalo lakavo. este take komunisticke.. oni su asi s tym zdravotnictvom na tom fakt horsie ako my slovaci. ale asi zalezi ci v malom meste ci v hlavnom.. 😵

mima286
3. okt 2009

Ahoj lilix,ano mala som dve palice ale ta druha sa mi objavi asi tak po hodine taka slaba ale je tam,fakt je ze kazdy test ma svoj cas ktory sa odpocitava,tak ho neberem moc vazne,teraz 5-teho mam dostat tak uvidim ci pride potvora ☹ a budem nadalej tu s vami alebo nepride a prelozim sa do inej temy 🙂

lilix
4. okt 2009

mima, tak daj vediet. sme zvedave.

lilix
4. okt 2009

V brušku tehotnej ženy boli dve bábätká. Prvé sa pýta toho druhého:

- Veríš v život po pôrode?

- Určite. Niečo po pôrode musí byť. Možno sme tu hlavne preto, aby sme sa pripravili na to, čo bude potom.

- Hlúposť, žiadny život po pôrode nie je. Ako by mal vlastne vyzerať?

- To presne neviem, ale určite tam bude viac svetla než tu. Možno budeme behať po vlastných a jesť ústami.

- No to je predsa nezmysel! Behať sa nedá. A jesť ústami, to je úplne smiešne! Živí nás predsa pupočná šnúra. Niečo ti poviem: Život po pôrode je vylúčený - pupočná šnúra je už teraz veľmi krátka.

- Ba nie, určite niečo bude. Len všetko bude asi trochu inak, než sme zvyknutí tu.

- Ale nikto sa predsa odtiaľ po pôrode nevrátil. Pôrodom proste život končí. A vôbec, život nie je nič iného, než vlečúca sa stiesnenosť v temnote.

- No, ja presne neviem ako to bude po pôrode vyzerať, ale každopádne uvidíme mamu a tá sa o nás postará.

- Mama? Ty veríš na mamu? A kde má akože podľa teba byť?

- No predsa všade okolo nás! V nej a vďaka nej žijeme. Bez nej by sme vôbec neboli.

- Tomu neverím! Žiadnu mamu som nikdy nevidel, takže je jasné, že žiadna nie je.

- No ale niekedy, keď sme potichu, môžeš počuť ako spieva, alebo cítiť, ako hladí náš svet. Vieš, ja si fakt myslím, že skutočný život nás čaká až potom a teraz sa naň iba pripravujeme

ninimimi
4. okt 2009

lilix: to je krásne 🙂

mima286
4. okt 2009

Ahojte,tak dnes rano som testovala a ta druha sa objavila prv ako po pol hodine 🙂 ,no uvidime co zajtra ci pride alebo nepride mrcha 😠 testovat budem znova o dva dni,to cakanie je hrozne 😒

mima286
4. okt 2009

aj som todnes oznamila manzelovi ze MOZNO o 9 mesiacov budeme styria.zatial bude v tej vete slovicko ,,mozno

ninimimi
4. okt 2009

mima: to je krásne už aj ja sa teším kedy budem moct povedat hej ked prídem o 9 mesiacov pridajte o jednu stoličku viac 🙂 želám ti aby sa ti to vyplnilo a mrcha neprišla 🙂

akdarka
4. okt 2009

ahojte baby, vpadnem vam do temy🙂my sme s manzelom na to "hupsli" tiez od oktobra 😀 dufam, ze onedlho sa stretneme v casti tehotenstvo...zeby jun/jul 2009 😉

lilix
4. okt 2009

baby ja vam to tak zelam, ale aj zavidim juuuuuuuuuuuuj 😵

akdarka
4. okt 2009

lilix a vy sa nesnazite? urcite by som sa to tu docitala, ale este musim preluskat 23stran 🙂

lilix
4. okt 2009

akdarka, este nie, ale predtym sme sa snazili vyse roka. dala som pauzu, lebo som nechcela cez statnice rodit, alebo byt po porode.. tak tento mesiac uz ano. snad sa to uz podari konecne.

mima286
4. okt 2009

Ahoj ninimimi,sim zlata dakujem a dufam ze bude pravda s tym testom 🙂 zatial to berem napolovicu moc sa nechcem z toho tesit aby som nebola moc sklamana
akdarka ahoj,jasne ze sa tam vsetky stretneme a urcite budeme vsetky tehulky co sme tu 😉

lilix
4. okt 2009

baby a mate nejake priznaky?

mima286
4. okt 2009

ani nie ale teraz mam taku kovovu chut v ustach inak nic,raz sa mi krutila hlava a asi tri dni mi pivo nechutilo

akdarka
4. okt 2009

dufam, ze nam to s manzelikom vyslo 😀 uz sa tesim ked postupne budu pribudat tehulky...lilix drzim palceky aby to vyslo a mima286 tie ciarky sa dufam potvrdia 🙂

lilix
4. okt 2009

a citis sa na menzes ci nie? vytok? moja skus si nahmatat krcok, ak je tvrdy a dole si tehu. ak makky daleko tak asi nie. ale ja verim, ze si, testy by neklamali, nie? 😉 a co prsia bolia?

akdarka
4. okt 2009

inak ten krcok sa da zistit v takom ranom stadiu?

mima286
4. okt 2009

dufam aj ja ze sa potvrdia a ked nie tak budeme skusat dalej

mima286
4. okt 2009

prsia ma zatial nebolia a test vies ked pisu ze po 10 minutach je neplatny ☹ tak zatial sa moc nevytesujem lebo druha ruzova bola az po pol hodine a este stale moze prist mrska 😠

lilix
4. okt 2009

a aky test si mala? podla mna keby nie si tehu tolko testov by ti neukazalo.. este je nizke hcg, preto tak pomali..

mima286
4. okt 2009

mala som mama test,citala som tu o nom na MK ze su najspolahlivejsie

sophie1981
4. okt 2009

aha, este len 4. oktobra a mame tehule.... 😉

edita84
4. okt 2009

Ahojte kočky dufam že sa k vám môžem pridať aj ja. my máme už jednu 2,5 ročnú babulku a chceme druhé mimi. no od začiatku septembra ideme naostro aj som si vypočítala plodné dni do dnes som si myslela že sa nám to podarilo ale dnes som už čakanie nevydržala lebo okolo 7 mi majú dojsť krámy, ale kúpila som test a nič no ešte dúfam že my krámy nedojdu.

mima286
4. okt 2009

sophie ja som zatial len taka stvrtinova tehulka 😀

mima286
4. okt 2009

edit mne maju prist zajtra mozno,uvidim 😒