Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
7. dec 2009

myslela som BT a nie horúčku 😉

kojzarik
7. dec 2009

ahojte ja akosi nestiham sem chodit moc 😖 ale uz sa mam super , uz len male jazvicky mam , skoro ich uz ani niet 😅

ivanka85
8. dec 2009

ahojte baby, vcera som si robila test a za chvilocku sa objavili 2 //, predtym ked mi meskala, som si tiez robila a vtedy bol negativny,asi to bolo vtedy skoro alebo ako..velmi sa tesim len to nechcem zakriknut a v priebehu tyzdna si urobim este jeden a potom sa objednam k doktorovi🙂co myslite vy?

edita84
8. dec 2009

ivanka zatiaľ len tichučko gratulujem super rozbieha sa to tu s tehulkami
môj grafík na dnes juj trošinka sa teším http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3... letela som na net jak šalená 😀

dijefcatko
8. dec 2009

Dobré ránko dievčatá, juj, tak zatiaľ sa teším s vami a veľmi držím palčeky! Len potom na nas nezabudnite a pošlite nam veeela veeela virusikov 😉

edita84
8. dec 2009

jáj dúfam že teplota nebude klesať jáj to by nám bol darček na vianoce ešte aj mm chcú povýšiť na majstra jáj to by bolo super

dijefcatko
8. dec 2009

držím palčeky a veľmi vám to prajem, edit, ivanka, lumi, evit, budete teda poriadnou inspiraciou 😀

edita84
8. dec 2009

no len aby som to nezakríkla ale za to diki

dijefcatko
8. dec 2009

no, hadam to nezakríkneme 😅 ale nie, ja fakt potrebujem veľa vzorovych prikladov 😉 uz sa neviem dockat noveho doktora v piatok, ze co mi povie, ja si ani nedokazem predstavit, ako by som sa tesila, keby sa nam zadarilo. To by som sa asi od stastia aj pototo... 😅

edita84
8. dec 2009

dijefcatko a prvý krát k nemu ideš?

dijefcatko
8. dec 2009

ano, uz som pri byvalej doktorke nemala trpezlivost voci jej neustalemu zlahcovaniu problemov, tak som si povedala dost a sla k inemu, idem tam v piatok prvykrat. referencie mam na neho dobre, vraj je to u neho ako v Ordinacii v ruzovej zahrade 🙂 a inak je to naaaramny fesak 😅

edita84
8. dec 2009

tak to je super ked je aj fešák a ešte aj dobrý lekár 🙂

dijefcatko
8. dec 2009

ved uvidime, ako to dopadne 🙂 som zvedava predovsetkym na jeho nazor, lebo co lekar to iny nazor, dufam, ze pre mna bude iba pozitivny 🙂

edita84
8. dec 2009

určite bude

dijefcatko
8. dec 2009

dakujem, idem ja uz do roboty, tak sa mi nechce, no co uz 😒 urcite k vam doobedu nakuknem 🙂

vtacatko2
8. dec 2009

prajem dobre ranko takto som na tom ja, http://www.fertilityfriend.com/home/2b1d03 stale to hypnotizujem nech sa ta teplota drzi

evitkamalicka
8. dec 2009

dobre ranko.....u nas leje ako z krhly, takze postel to isti 😅

edita84
8. dec 2009

ahojte vtačatko super nech sa pekne drží
evit aj u nás leje a to doma nemám skoro nič na papanie asi umriem hladom 😀

evitkamalicka
8. dec 2009

veru este , ze ja som vcera nakupila

edita84
8. dec 2009

to máš super ja musím počkať mm a potom ideme nakúpiť ale si spravím zásoby 😅

evitkamalicka
8. dec 2009

my uz pojdeme na taky vacsi nakup v sobotu

edita84
8. dec 2009

evit čo povieš na môj graf? trocha sa teším že teplota stúpla ale ešte to nemusí nič znamenať

evitkamalicka
8. dec 2009

grafik maz zatial pekny 😉

rosannar
8. dec 2009

ahojteeee...a dobréé ráánko...
http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

evitkamalicka
8. dec 2009

ros ahoj

edita84
8. dec 2009

ahoj ros

rosannar
8. dec 2009

evit, edit...ahojteeee...

evitkamalicka
8. dec 2009

kde ste vsetky?

edita84
8. dec 2009

akurat som prišla bola som sa napapkať

evitkamalicka
8. dec 2009

ja uz pomaly zacinam rozmyslat nad vianocnym menu 🙂