Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lucy_lu
21. dec 2009

Ahoj dijefcatko, juj, uz sa na u vianocnu pohodu straaasne tesim. Este musim vydrzat dnes v praci a hura dovolenka.

S grafikom ti nepodarim, vobec sa v tom nevyznam a potrebujem aj ja aby mi nan niekto mrkol.. 🙂

dijefcatko
21. dec 2009

lucy, daj sem grafík, možno, že v tvojom sa budem vyznať 🙂

lucy_lu
21. dec 2009

dijefcatko, tak ja takto;
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8639

teploty su vseobecne nizke lebo meriam oralne.

rosannar
21. dec 2009

dobréééé ráánko....no tak...ovulka už aj ku nám dorazila 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

dijefcatko
21. dec 2009

rosi, no my aj ovulku máme naraz! 🙂 celkom ma to pobavilo. musíme sa potom dohodnúť a testovať naraz. ja som mala minuly mesiac luteálnu fázu 12 dní a ak sa nemení, dostanem alebo nedostanem mrchu 30.12.

rosannar
21. dec 2009

janirea....ten pocit je fakt úžasný, ale toľko roboty čo je tam...chodíme tam len druhý den ale už sme si povedali, že už nevládzeme...ale zato spravili sme veľa.... 😉

dijefcatko
21. dec 2009

lucy, ja tiež meriam orálne, vaginálne sa bojím, lebo pri meraní vždy zaspím, tak v ústach sa mi to zdá bezpečnejšie 😅

rosannar
21. dec 2009

dijefcatko....no to som si všimla aj ja...to je super...ja som mala LF 14 dní, čiže mrcha by (ne)mala doraziť až 4. januára...

lucy_lu
21. dec 2009

dijefcatko, ja mam ten isty problem so zaspatim pri merani dost casto. 🙂 co si myslis o tom mojom grafe? ak tomu dobre rozumiem, pozitivny vysledok by bol keby sa teploty drzali tam jde su teraz?

jika80
21. dec 2009

dobre ranko
tak ja som na tom takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
ja ani netusim, ako dlho trva lutealna faza u mna, tak sa necham prekvapt 😵
ja si dovolenkujem uz od piatku, takze pohodicku uz mam 😎

janirea
21. dec 2009

ahojte,
tak ja ja hodim grafik, http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
a som uz po ovu

lucy,,,ano, ak sa ti budu drzat teploty nad piemerovou ciarou, tak je to dobre a este by ti mohli aj vystupit, ale nemusi

dijefcatko
21. dec 2009

ros, a nie prvého? mala by si dostat o dva dni neskor ako ja, ovulku si mala 19 DC plus 14 dni, čiže 14 dni od 18.12., nie je to prvého? v každom prípade, nech nedorazí 🙂
lucy, no podstatne je, aby neklesol pod čiaru, v ideálnom prípade ešte stúpnu podľa mňa 😉

lucy_lu
21. dec 2009

ahoj jani, dakujem.. tak budem dufat ze sa udrzia hore. ved kazde rano uz so strachom pozeram na teplomer ci neklesli...

jika, no ty sa mas super, ked uz mas dovolenku a vegetis domka. ja to musim poriesit od zajtra PN-kou.

jika80
21. dec 2009

jani - vidim, ze teplotky mame veeelmi podobne, este musis skocit na 37 😉

janirea
21. dec 2009

jika,,,ano, spehujem tvoj grafik, ze to mame podobne,,,,no som zvedava, ze s akym vysledkom 🙂 ,,,snad sa aj moja este vysplha,,,,Ty sa len pelne drz na tej 37 🙂

,,idem ja na hematku, rano som tam bola, zobrali mi len krv a musim sa tam teraz vratit,,,,kopec ludi tam je a nechcelo sa mi tam s nimi cakat, ked sem-tam kaslu kychaju 😅

pekny den

ludka_r
21. dec 2009

Ahojte...
Prišla som Vás pozdraviť... Tak babenky, do toho, nech už nás konečne nasledujete... 😉

lilix
21. dec 2009

nejdem mi dobre konik..

lilix
21. dec 2009

inak ahojte.. lucy hod si nejaku fotoooooooo 😵

lucy_lu
21. dec 2009

Ahoj lilix, foto dam, len musim az ked budem doma, lebo to mam v stolovom pc. ;)

Inak baby, myslite ze mi tehu test nieco ukaze uz 7 DPO?

lilix
21. dec 2009

lucy 7 dni od ovu, ci od zahniezdenia myslis? skor myslim, ze nie.. ale clovek nikdy nevie..

lucy_lu
21. dec 2009

lilix, myslela som od ovu. netusim kedy dochadza k zahniezdeniu.

lilix
21. dec 2009

tak cca 5 dni po ovu. myslim.

lucy_lu
21. dec 2009

ahaa, no tak ja som teraz len 7.den od ovulky. skusila som test,ale nic neukazalo. zatial netufam, mozno je este skoro. skusim este za par dni.

lilix
21. dec 2009

kukni albumy, tam vidim jedna baba ma 10DPO a je len velmi slaba ciarka..

evitkamalicka
21. dec 2009

baby k uhniezdeniu dochadza 5-10 dni po ovulke, takze skor ako 10-12DPO nema zmysel testovat

cukruska1920
21. dec 2009

Ahojte... uf som unavena jak take hovado... vsetko pakujeme do krabic a uz mam hlavu jak melon 😀 neznasam stahovanie...a potom to ukladanie ani nehovorim 😝 som si prisla na chvilu oddychnut...ako sa mate?

evitkamalicka
21. dec 2009

cukrus servus....my sa mame fajn, akurat veceriam, manzelik mi urobil taku ovocnu misku zlty melon, mandarinka, banan, hruska

cukruska1920
21. dec 2009

evit...fiiha...dala by som si...ja papam hurecku 😀 videla si moj graf? konecne mi vyznacilo ovu 😵 😵

dijefcatko
21. dec 2009

Ahojte dievčatá, značíte si do grafov aj hlien? Ja áno, ráno som si zaznačila "creamy" ale cez deň sa raz objavil "eggwhite". Čo treba zaznačiť? Lebo keď som si to zmenila na eggwhite, tak mi tú plnú červenú čiaru dalo na prerušovanú, akože nie je istá ovulácia 😒