Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
27. dec 2009

ahojteee...no a dneska ráno sme takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

edita84
27. dec 2009

Ahojte ako sa máte? aké boli sviatky? jáj mne je tak zle už druhý deň mám hnačku fú už som z toho slabá skoro som už vypila celý hylak. 😝

rosannar
27. dec 2009

edit....ahooooj....no sviatky boli fakt super....den pred vianocami, sme ešte buchali v byte 😀 ....v den vianoc sme išli pre koláče do jednej dediny asi 30 km od nás (a ked sme tam šli, tak sme ani nevedeli cestu) a den po vianociach sme skladali skrinu v byte...čiže z vianoc som nemala vôbec nič a ty ako?

jika80
27. dec 2009

dobre ranko
tu moj grafik - http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...
edit - prajem skore uzdravenie
ros - ale ved si tie vianoce na buduci rok vynahradite - to uz budete mat pohodicku

edita84
27. dec 2009

diki jika pekný grafík
ros ale aspoň budete čím skôr vo svojim bytíku
no naše vianoce boli super včera bola malá s ocinom a mojou tetou vo welnese v Patinciach a strašne sa im to ľubilo hlavne malej

katlinn
27. dec 2009

Ahojte snažilky. Som tu nová. S manželom tak pozvoľna snažíme už od leta, ale nedarí sa. Navyše sa zdá, že práve jeho malí pretekári mi spôsobujú opakované mykózy 😢 Teraz tú teoriu od pána urológa overujeme prerušovanou súložou. Zatiaľ sa mykóza neohlásila. Zdá sa teda že to bude pravda, ale takýmto spôsobom sa k dieťatku asi tak skoro nedopracujeme. To sa stáva skôr násťročným, ktorí to používajú ako "antikoncepciu"

katlinn
27. dec 2009

Pán doktor zahlásil že takto máme fungovať 3 mesiace, ale čo potom? Mala niektorá z vás podobný problém? Poraďte 😨

edita84
27. dec 2009

ahoj katlinn vitaj u nás, mykózy som mala aj ja ale z používania mydla. a gyn ti čo povedal?

katlinn
27. dec 2009

Moja pani G mi predpísala jedny lieky, všetko bolo ok ale vrátilo sa, tak zas druhé a zase návrat, potom niečo na vyplachovanie... to mi nezabralo tak som si v lekárni kúpila tanletku na orálne požite zabralo a potom sa všetko zas vrátilo ☹ ďalšie lieky aj pre drahého pre mňa zospodu aj zhora... Lekárka nemala ani šajnu čo to môže spôsobovať a ja som si prádlo preala v prášku pre deti dvakrát plákané, žehlené, žiadne mydla, žiaden parfumovaný toaleťák... až išiel drahý za dokym a zrejme bude na vine odlišné PH ☹ keďže sa to vráti vždy po sanžilkovaní. Ale čo s tým??? Zatiaľ nevieme 🙄

evitkamalicka
27. dec 2009

ahojte, tak som tu, sviatky sme v zdravi prezili, vcerajsiu oslavu tiez, este dnes musim piect jednu tortu, ale potom uz budem len a len oddychovat

slavulilienka
27. dec 2009

ahoj evit...u nás sme tiež všetko šťastlivo prežili...boli to pekné Vianoce...🙂 Ty si mala asi meninky že? Si Eva? Ak áno, tak dodatočne všetko najlepšie k meninkám...hlavne zdravíčko Tebe, ale aj celej rodinke...
Inak ja dnes takto...: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 a hrozne ma bolia prsia. 😒

snow.angell
27. dec 2009

Aojky holky tak už mi fakt asi hrabe, dnaska mě začalo bolet prave prso a vcera na testu pepino duch a dneska na jinem testu nic. Mě fak hrabe 😢

slavulilienka
27. dec 2009

snow.angell...nehrabe, niekedy treba počkať a testovať radšej obdeň....a mňa inak tiež veľmi bolí pravý prsník...ani na bruchu nemôžem spať...pobolieva ma aj ľavý, ale nie tak...už si nahováram, že či tam niečo nemám...tak skús testnúť ešte zajtra, alebo pozajtra. 😉

snow.angell
27. dec 2009

slavulilienka
a můžeš doporučit nějakej dobrej testík? Já už nevým kterej koupit :(

slavulilienka
27. dec 2009

no zlatik to neviem ani ja....pre mňa nie je ani jeden dobrý, lebo všetky ukazujú len jednu / 😝 ale skús si pýtať nejaký citlivejší v lekárni...napr. mamatest, alebo jemu podobný.. 😉

snow.angell
27. dec 2009

slavulilienka
no mě zas skoro všechyn ukazují ducha kromě mamatestu tak právě nevím

slavulilienka
27. dec 2009

no vidíš....poradím a aj to na prd.... 😀 a koľký deň cyklu vlastne si?

snow.angell
27. dec 2009

slavulilienak
týden po ovu ale mám pocit že hodně dělá psychika jinak si to fakt už nedokážu vysvětlit 😢

slavulilienka
27. dec 2009

no o psychike by som Ti vedela rozprávať svoje.....ale tento mesiac bola psychika okolo vianoc, takže som to akosi neriešila, len teraz sa tým znovu zapodievam, bo ma hrozne bolia prsia..., ale to ma aj minulý mesiac, takže si nič nejdem nahovárať...počkam do termínu MS a uvidíme...ja som dnes šiesty deň po ovu a teplotu mám 37,00 dosť vysokú, takú som napr. minulý mesiac ani nemala....takže tiež mám z toho mierny chaos...
angell...skús prestať na to až tak myslieť a sústreď svoje myšlienky na niečo iné, lebo budeš zbytočne z toho nervná...na testík je podľa mňa ešte dosť skoro....skús tak fakt tesne pred tým ako máš dostať mrchu...ak to má byť , tak to tam bude....hlavu hore a netráp sa...raz sa určite podarí. 😉

snow.angell
27. dec 2009

slavulilienka
děkuji 🙂 no skusím se nějak zabavit a snad se zadaří (konečně na to nemyslet) 😉

slavulilienka
27. dec 2009

😉 zvládneš to...skôr či neskôr určite... 😉

evitkamalicka
27. dec 2009

slavulik ano mala som meninky a aj Adamko 😵

evitkamalicka
27. dec 2009

a dakujem 😉

evitkamalicka
27. dec 2009

slavi pekny grafik, drzim palce nech skonci //

cukruska1920
27. dec 2009

Ahojte 😉

evitkamalicka
27. dec 2009

ahoj cukrus...kde mas graf?

cukruska1920
27. dec 2009

Ajoj evit... graf len zacinam..na stedry den mi dorazila mrcha 😠

evitkamalicka
27. dec 2009

jaaj no nevadi, dalsi pokus bude isto uspesny

cukruska1920
27. dec 2009

a tak neratala som s tym ze to hned vyjde...nesnazili sme sa naplno..len kedy tedy... a zda sa mi ze ovu sme uplne presvihli... chi... uvidime co dalsi mesiac... teraz mam anginu a beriem antibiotika tak sa musim najprv vyliecit...ozaj nevies ci sa mozem normalne dalej snazit ked doberiem lieky?

evitkamalicka
27. dec 2009

cukrus podla mna mozes, ale az ked doberies