Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
4. jan 2010

dakujem za povzbudive slova.. 😅
ale mne to pride priam nemozne po takej dlhej dobe. a nemam ziadne priznaky, nic tomu nenasvecuje, ze nepride. 😒
inak vcera som usila jeden podbradnicek. z odpadkovych kuskov. keby mam krajsie latky, tak sa viac realizujem. mozno ho dnes nahodim. mna to bavi sit miminkovske. 😎

katkamarek
4. jan 2010

dijefcatko, napisala som taku dlhu odpoved a ono mi to vymazalo 😠 v skratke teda, ja som mala tiez vselijake cykly, ale po HAK sa to upravilo a mavala som celkom pravidelne, vedela som,ze ked som jeden mesiac dostala 16. tak na dalsi som okolo toho isteho datumu cakala znova. Vacsinou to bolo plus nejaky den, ale mrcha vzdy prisla a povazovala som to za pravidelnost. Myslim, ze som mavala aj taky ten bielkovy vytok, teda dufam, ze bol spravny, natahoval sa medzi prstami, tak ovulku som mavala, len si nespomeniem ci to bolo stale 🙂. Chodila som aj na pravidelne preventivky a nikdy mi doky nepovedala, ze by sa jej nieco nepozdavalo, tak teraz neviem, lebo pri PCO by som mala mat nejake zmeny na vajecnikoch. Ale teraz som menila doktora lebo som sa prestahovala, tak uvidim co mi povie vo februari. Drzte palce, aby prisla ovulka.

lilix ono prave vtedy ked to najmenej cakas, tak to moze vyjst, pocula som uz aj taky pripad, ze 45 rocna zena prisla k dokymu, ze ma problem s prechodom, a ona bola nakoniec tehotna, a to sa snazili s manzelom 20 rokov o babo a nedarilo sa. Tym ale nechcem povedat, ze budes tak dlho cakat,len ze nevesaj hlavu a nestracaj nadej.

rosannar
4. jan 2010

lilix....nemáš začo...treba si pomáhať aspon takto, so slovami... 😉 ...

rosannar
4. jan 2010

dijefcatko....a ty ako? ak si dobre pamätám, tak aj tebe mala prísť mrcha okolo koncu roku, nie?

lilix
4. jan 2010

katka, fu tak to je ine kafe, ze v 45 a 20rokov sa nedarilo. 😕 😨
proti osudu sa neda bojovat.

tak teraz to vazne najmenej cakam. to by sme mali akurat na nase druhe vyrocie /chodenia/ pekny darcek. moj si to zela. fuj ja som si tu strekla jeden parfem, co mi doniesla kolegyna, fuj to je humus, nemozem vydrzat sama so sebou. ble des. pomoooooooooooooc 😝 😝 😝 😝 🙄

svistinka
4. jan 2010

Ahojte, ja sa tiez pridavam, chceli by sme druhe babo, teraz mi meska ms 15 dni, ale u mna je to bezne lebo mam sy PCO, takze cykly mavam vselijake, test som si robila ked mi meskala 5 dni a nic. Nemam ziadne priznaky tehotenstva len obcas trochu bolesti v podbrusku. Asi si pre istotu este spravim jeden test a potom sa objednym k doktorke nech mi pichne vyvolavacku. Vsetkym drzim palce nech to vyjde.

rosannar
4. jan 2010

svistinka...ahooooj a vitaj medzi nami... 😉

katkamarek
4. jan 2010

svistinka a o prve babatko ste sa ako dlho snazili? Mala si take dlhe cykly aj pred tym, alebo sa to zmenilo po porode?

svistinka
4. jan 2010

dakujem za privitanie 🙂

svistinka
4. jan 2010

s prvym babom to bolo tak ze som brala dlhodobo HAK v podstate aj na upravu cyklu pretoze vtedy mi meskal cyklus aj 4 mes. Potom ked sme chceli babo som ju vysadila, 2 mes sme sa snazili chodila som aj na folikulometriu, tam mi bolo znovu diagnostikovane pco. Pichli mi vzdy vyvolavacku, aby ms prisla. Potom som jeden cyklus brala Clostilbegyt, na stimuláciu ovulácie a za 2 mesiace som otehotnela prirodzene. Po porode ked som kojila som mala cyklus asi 3x do roka a ked som prestala kojit tak sa mi upravil na taky okolo 31 dnovy a asi tri x do roka mi meska 15 dni co je aj terajsi pripad. 😉

lilix
4. jan 2010

ros, djefcatku mrcha prisla pokial viam, nie?
aj mne nech uz pride, lebo to meskanie neznasam.

katkamarek
4. jan 2010

ok baby, na teraz sa s vami lucim, idem na kardiologiu na vysetrenie, kvoli tomu, ze chcem otehotniet, musim ist na kontrolu, tak zatial sa majte.

svistinka tak vam to vyslo pomerne rychlo, ja si robim len taky osobny prieskum, aby som vedela ako to s tym PCO je, lebo aj ja ho mam a teraz sa zaciname snazit.

Lilix teraz budem prorok ja a prorokujem, ze budes tehotna 🙂 tfuj, tfuj, tfuj

rosannar
4. jan 2010

lilix....nejak som medzi sviatkami nestihala a ani internet sme nemali, tak som sem ani zabehnuť nemala kedy...tak o ničom neviem...a zase toľko ste tu popísali, že sa mi to všetko čítať ani nechce... 😀

lilix
4. jan 2010

ros, jaaaj jasne.
katka dakujem, ale asi ta sklamem. 😵

janirea
4. jan 2010

ahojtee,
vitam nove zienky a blahozelam ivka k potvrdeniu tehu

ja som obehla 3 lekarne a vsetko je vybrakovane,,,mamatest ani nemali, tak som zobrala rapiclear 😒 ,,,no snad nebude nejaky zly

lilix,,,ved ty si mala podobne cyklus ako ja, ci sa mylim? ,,uz ti meska mrcha,nie?

jika80
4. jan 2010

caute babky
taaakze vsetko vyzera v poriadku, len nie som na zaciatku 6.tt, ale na konci 5.tt - takze bol vidiet len vacik a je 6,4mm velky
buduci tyzden v piatok ideme na dalsie sono, tak uvidim, ako sme podrastli 😵

janirea
4. jan 2010

jikus,,,super spravicka,,,je na spravnom mieste, pekne zahryznute, tak uz nech len pekne rastie 🙂
tak rozmyslam, ze medzi nami je asi 5 dni rozdiel,,,,tak snad buduci tyzden v pondelok, by som mohla aj ja ist k dokyne, aby nieco aj videla

jika80
4. jan 2010

jani - dakujem
tak drzim pasticky, aby ste pekne rastli

dijefcatko
4. jan 2010

ros, ja som v treťom kole, LT 12 dní, ako hodinky to funguje. Takže som teraz testovanie ani neriešila... len sme si s mm uvedomili, že sme nekeksikovali odzadu, čo sme teda mali, keĎže mám RVF maternicu, my sme ale trúbiky 😅 tento mesiac sa to už nestane, volíme aj taktiky obden, každý deň, to už bolo asi prehnané...

katkamarek
4. jan 2010

jika no vidis, dufam, ze uz si kludnejsia a na buduci tyzden tam uz bude plavat zubrienka 🙂

Lilix uz prisla mrcha? Ked nie,tak nehovor hop kym nepreskocis.... 🙂

moje vysetrenie dopadlo tiez dobre, doky vravel, ze srdiecko je ok a nemalo by mi v tehotenstve robit problem, takze som rada. Uz len otehotniet 🙂

edita84
4. jan 2010

Ahojte dievčence teraz som Vás dočítala vítam nové snažilka a Gratulujem jani super dalšia tehulka teším sa s tebou.
a aj ja čakám mrchu okolo 14 a mám termín k dokimu na 27 januára .
no a malá má na kýptiku ekzém tak sa bude natierať ráno a večer má to asi dedičné od ocinka.

rosannar
4. jan 2010

dijefcatko...no aj mne prišli fakt ako hodinky...len pár hodín meškali, len graf mi zle ukázal ovulku...o 4 dni to označovalo že som neskôr mala ovulku....takže mi to presne vyšlo... 😉 ...

evitkamalicka
4. jan 2010

tak som tu, po dlhom case som si dnes dala urobit gelove nechtiky tak sa vytesujem

dijefcatko
4. jan 2010

katka, vidím, že my máme veľa spoločného, PCO, srdiečko, c c c...

edita84
4. jan 2010

ahoj evit a to sa v tehu smie lebo ja som niekde čítala ked som bola tahu že ani laky nie sú dobré

evitkamalicka
4. jan 2010

edit ja som mala cele tehu pri Adamkovi a v pohode, teraz su uz kvalitne materialy, v tehu sa nechty neodporucaju len preto, lebo niektorym kvoli hormonalnym zmenam nedrzia, robila som ich niekedy aj ja, mam aj certifikat normalne a aj hygienicke skusky takze viem, ze sa mozu

edita84
4. jan 2010

jaj tak to je super a zvykneš ich ešte robiť?

evitkamalicka
4. jan 2010

sem tam ano, ale uz sa tomu nevenujem tak intenzivne ako predtym

ludka_r
4. jan 2010

No super, Janirea, gratulujem.. 😀
Tak sa to tu začína konečne gulatiť, to som veľmi rada...
Tedo o laku na nechty v tehotenstve som teda nič nepočula.. Farbenie vlasov, to viem že nie...Možno aj z tohto dôvodu som si nechala svoje pôvodné vlasy, len tak raz za pol roka si ich trochu prifarbím..Je to trochu nezvyk, lebo som bola dlhé roky blondínka... 😖

evitkamalicka
4. jan 2010

ludka aj farbit sa uz moze, teraz existuje kopec farieb bez amoniaku su to tie drahsie