Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

jika80
21. jan 2010

mne sa brusko vyduva na vecer 🙂
no ja som podla ultrazvuku 7+0, podla poslednej PM 7+5, ale ze je to v norme, ze asi sa vajicko po ovulacii oplodnilo neskor

janirea
21. jan 2010

jika a ako nevolnosti?,,,uz je lepsie?
mne konik nejak viac pocita,,,ja by som mala byt 6+6

jika80
21. jan 2010

jani - no to sme skoro narovnako 😉
a nevolnosti - ani nie velmi lepsie, stale to je tu, ale ono je to dost psychicky podmienene - cize cim viac stresu, tym castejsie nevolnosti a cim castejsie nevolnosti - tym vacsi stres 🙂
a hlavne treba vela experimentovat - co mozem zjest, co nie, atd

janirea
21. jan 2010

to je presne pravda,,,,ked som bola v robote, tak som nestihla ani dojest a uz som bezala,,,potom zase stres, ze ma niekto v robote vymakne na wecku,,,,no brr, a tak,,,
doma je lepsie, aj ked mam zaludok akoby plny niecoho velmi tazkeho a napina ma,,aspon to nejde hned von
a palenie záhy, to som nepoznala, az teraz

mne teraz celkom pomaha trochu tepleho mlieka, hlavne rano

slavulilienka
21. jan 2010

babule ja Vám tak závidím../v dobrom ale/, že ste sa tak krásne roztehuľkovali.. 🙂 je to milé, ako si sledujete brušká, nevoľnosti, pocity....ja by som už tiež takto veľmi chcela. 😔 Mne je už tretí deň nejako divne od žalúdka..vždy keď niečo zjem..začne sa mi vygrgávať..to je ten lepší prípad, horšie keď sa mi nedá...rozmýšľam, či mi mohlo niečo podráždiť žalúdok.., ale nič také som nejedla..snažím sa variť aj stravovať zdravo a striedmo...asi si spravím nejaký prečisťujúci deň. 😉

jika80
21. jan 2010

slavuli - a nemoze mat ten pokazeny zaludok nejaky iny vyznam? 🙂
jani - no u mna to ide tak, ze naieco zjem, stupnuje sa tazoba, zacne ma palit zaha a dost casto to potom ide von, alebo aj naopak, ze ked nieco zjem, tak tazoba ustupi - ono to je rozne

slavulilienka
21. jan 2010

jika...ktovie...ešte by bolo zavčasu asi mať takéto príznaky nie? 😕

janirea
21. jan 2010

jika a nejake tablety na zahu ti neporadila dokyna?
mne celkom jedny pomahaju Maalox, cmulacie,,,trochu to stlmi zahu, aj ked nie az tak nadlho

slavi a kolky den cyklu si?,,,,,mne priblizne do toho 6tt nic nebolo

slavulilienka
21. jan 2010

jani..19DC..

jika80
21. jan 2010

slavi - uz som citala aj o babach, ktore mali nevolnosti uz od oplodnenia vajicka
jani - no nejake mi poradili, ale si uz nepamatam 😅 ze ked pojdem v pondelok k svojej lekarke, ze ta mi nieco predpise

miru.j
21. jan 2010

Ahojte babulky,...jika vdaka 🙂 ,tak ja asi ece pockam s tou dokinou,len jej cinknem v pondelok. ...janirea cauko to je skvele nakuknut sem a najst ta tu a tento krat nie smutne a nestastne ale obe tehu 🙂 😉 ....co obe ako tak citam spetne tak aj evitka,vlastne prajem vsetkym tehulam aby sme prisli do uspesneho konca 🙂 a tie co ece nejsu tym silno drzim palce aby nas cim skorej potesili //krasnymi 🙂

miru.j
21. jan 2010

..ako tak citam preberate priznaky...mojim uplne najprvsim bolo to ze ma tyzden po ovulacii zacalo boliet brusko,tak ze som si myslela ze mi pride mrcha o tyzden skorej,ale neprisla 😀 😀 😀 a este ma strasne smedilo aj v noci a to sa deje od vtedy stale,stale pijem astale cikam aj v noci aj 5krat,takze neviem koli tomu spat 😅 ...a potom este 1den vynechania mrchy ma zacali boliet prsia 🙂 a velmi 🙂 ,ale vydrzim vsetko nech je len pokladik v poriadku 🙂 a este jedna vec velmi ma boli chrbtica ...ale vydrzim...kolidrobcekovi vsetko ,nech sa ma len dobre milacik krasny...uz vidim ako ho vymaznam zlatko moje 😀 😀 😀 😉 . ...inak zle mi nebyva a zjem vsetko,...akurat mi prestala chutit kava a neznesem smrad z cigariet 🙄 fuj bee.

lumimi
21. jan 2010

jika skus na zahu staru dobru sodu bikarbonu (jedla soda) -. posobi lokálne - na mimčo nema vplyv 🙂
a vyhybaj sa tomu jedlu čo ti to sposobuje.
a priznaky možu bytt od hocikedy - ja som týzden po ovu mala burtalnu migrénu s vracaním - vyprovokovanu roznymi zápachmi zapachy cítim furt ale odvtedy mi bolo zle len raz - cucla som si cocacoly a bolo mi zase dobre - inak cococola je dobrá proti vracaniu - takže ak vam to hrozí - kupte si a pomaly upijajte.

sophie1981
21. jan 2010

jeej, baby, dalsie tehule...zvlast blahozelam miru..... 😉 ....sa velmi tesim, ze sa zadarilo... 😉 😉 😉 😉 ....

evitkamalicka
21. jan 2010

sa to tu ale mnozi

bibka a ty sa kedy pridas?

sophie1981
21. jan 2010

no evit...ja nepatrim medzi tie stastnejsie....ja si ako vzdy musim pockat..... ☹ ...ale snad do konca roka sa podari.... 😅

lumimi
21. jan 2010

juj, baby, som si čitala ako Vam rastu bruška ... mne furt nič - jedina zmena že ten moj spek co mam tak ostava aj ked si lahnem ale zatial nič ... aj ja už chcem však to male už ma 7 cm tak už by sa mohlo nejak prejavit.

Evit - pekne bruško - pekná fotka 🙂

evitkamalicka
21. jan 2010

lumi netrep, ved som kukala fotky a brusko ti uz pekne vidiet

lumimi
21. jan 2010

mne pride že je ako na tej fotke zo 7tt - len som sa viac prehla dopredu
ale evi brala by som už to tvoje 🙂 som strasne nedočkava 😝 .

vejinka
21. jan 2010

lumini sak mas krasne brusko..ja som nafuknuta jak balon vyzeram podobne s tym rozdielom ze vo mne nic nieje a cakam mrcchu 😔

lumimi
21. jan 2010

ach baby 🙂 ste zlate 🙂

inak, otazka trochu od veci - ak som si kupila knihu a su v nej totalne kraviny - je to dvovod na reklamaciu a vratia mi za nu peniaze?

vejinka
21. jan 2010

jeeeeeeej baby dva tyzden tu nieosm a bum tolko tehuliek...super grtulujem 😉

vejinka
21. jan 2010

lumini ee nic ti nevratia 😔

lumimi
21. jan 2010

skoda - tak asi im do vydavatelstva napisem nejaky rozhorčený mail - takto zavadzat ludi by nemali.

sophie1981
21. jan 2010

lumini, ved povedz ze to mal byt darcek, akle dotycny uz jednu taku kravinu dostal,.....ak mas blozek, tak myslim, ze by nenal byt problem...

a inac,mate krasne bruska....... 😉

lumimi
21. jan 2010

no, asi to skusim vratit s nejakým iným výmyslom. s pravdou človek asi moc neuspeje.
dik za radu sophie

sophie1981
21. jan 2010

nic, idem spat, bo ked vidim ako pisem, tak je najvyssi cas.....dobru noc.... 😉 😔

dijefcatko
22. jan 2010

Dobré ránko dievčatá! Máme piatok, hurááá! 😀 Ja dnes takto. Žeby tá ovulka predsa len bola?
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

miru.j
22. jan 2010

Dobre ranko babulky, ...sophie vdaka 🙂 ...ja sa zatial tesim len opatrne...potrebovala by som viac pozitivneho myslenia a to pride asi ked uvidim konecne akciu srdiecka mojho pokladika