Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
22. jan 2010

presne lilix 😀

No edit berieme to v tom pripade, ak je chlap naruzivejsi ako zena 😉 Ale nic v zlom 🙂

edita84
22. jan 2010

tak hej (takého by som aj brala) 😀

rosannar
22. jan 2010

ahojteeeeeee....taaak a už máme aj doma internet....

bombulka
22. jan 2010

katkamarek, napisala som nieco do temy hoppan, skus sa kuknut ked budea mat cas 🙂

ludka_r
22. jan 2010

Ahojte..
Baby, pekná téma s tými spermiami.... Keby to stále chutilo, ako po čokoláde.. 😉

Inak, už som mužíčkovi povedala, nech mi odfotí to moje brucho.. A veru, keď som sa videla na fotkách, tak mi až zle prišlo. Brucho mám väčšie než som si myslela, ale ten zadok a stehná.... ☹ Hrôza prenáramná....Strašne to flákam, vôbec necvičím, ani nič...Normálne som sa potom pri ňom nechcela ani prezliekať. ☹ No fuj...

miru.j
22. jan 2010

...babulky zacala som spinit a mala som svetlo ruzovo na toaletaku ☹ ...v predoslom tehu mi dali na to duphaston ...teraz mi moj muz povedal a doniesol mi ho aby som si dala. ...vzala som si hned 4ks ako je napisane pri hroziacom potrate 😒 ...tak neviem ci som dobre spravila 😔 ale nic ine ma nenapadlo,bolesti nemam a zatial po osprchovani co bolo pred hodinou VCpapier cisty. Uvidim co bude rano ak sa to objavy znova tak pojdem na kramare. ...Dnes som volala mojej doktorke,chcela som sa spytat na ten Duphaston povedat jej ze som tehu bo mam dva pozitiv testy...no a dvihla mi to sestricka ze mam prist v stredu a duphaston som brala lebo som krvacala v tehotenstve a teraz nemusim. ...no a vecer som zacala na ruyovo a na hnedo ☹ ,som na nervy s toho

sophie1981
22. jan 2010

miru, neboj sa, nemysli hned na to zle......ja som pri Katke spinila svetlo hnedym vytokom skoro cely mesiac....taky mliecny svetlo hnedy vytok......tiez som brala duphaston. 3x denne a mam babo...ja verim ze to nieje nic vazne...uvidis rano, ak si nebudes ita, skocis na pohotovost......ale ja verim, ze fazulka sa drzi statocne....s ktorom tt by si mala byt?

miru.j
22. jan 2010

...5t2d od poslMS Aj moj muz mi vravi aby som nepanikarila...ale ja mam strach o pokladik

sophie1981
22. jan 2010

neboj moja....len klud, lebo drobco nechce vystresovanu maminu....mysli na to...ja viem ze sa bojis, aj ja som sa bala, ale verila som, ze bude dobre......pekne sa daj do pyzamka, schul sa k manzelovi, nech ti spravi nejaky fajnovy cajik a relaxuj spolu s nim......a prosim ta, nechod kazdych 5 minut na zachod cvrkat a utierat sa papierikom, ci tamnjieco je, alebo nieje, lebo si len zbytocne susulu podradis a streovat bude o 106...brusko neboli, dala si si duphaston, ten uskodit nemoze a oddychuj... 😉

nyya
22. jan 2010

aoojki babenky...som tu medzi vami nova...tak dufam ze vam nevadi ze vam tu pisem...mi sa s priatelom snazime o babatko od septembra sice nieje 2009 ale 2008...boli sme uz aj u doktora a vsetko je ok...nedavno sme sa snazili ked bola ovu a pred par dnami som si skusala testik a ukazalo // silne ako hviezdicky...neverila som vlastnim ociam..a ked som skusila na druhy den tak nic mi neukazalo nic len /...ale mrska mi ma prist v nedelu tak neviem co si mam mysliet...asi bol ten prvy test zly... ☹

sophie1981
22. jan 2010

nyya ahoj.....mozno ten druhy test bol zly..... 😉

nyya
22. jan 2010

sophia to je to ze je to tazke povedat ktory bol zly... 😉 len dufam ze ten druhy ako si ti povedala...

sophie1981
22. jan 2010

a viac testov si neskusala??....

nyya
22. jan 2010

vcera vecer som skusila dva ale ten dalsi nevisie lebo som ho moc neocikala....tak ten som neratala...ale teraz uz neskusam len cakam co a ako bude....

sophie1981
22. jan 2010

si sa netrafila?....... 😀 ci dosla zasoba?... 😀 😀 😀 ...no ved uvidis, co bude...ked nedojde v nedelu, tak by som to testla este raz.... 😉 ....dufam, ze ten druhy test sa mylil....

nic, idem do postele...miru, dufam ze si ok....

dobru noc 😔

ivanulienka81
23. jan 2010

Pekne sobotne rano dievcata,
tak sa musim hned pochvalit, Misko vcera urobil svoje prve krocky 😀 Stal pri stole a ja mu hovorim, ze Misko pod ku mne, ja ze sa da na 4 a tap tap ku mne ale on po nozkach a tak sa na mna potom hodil. No som bola milo prekvapena. Potom este skusal cely vecer sa pustat, ale uz tolko krocikov naraz nespravil a vacsinou padal. Tak som zvedava co bude dnes, ci bude trenovat.
Baby a ked pisete o tom spineni, tak mi normalne prislo zle. Ja sa toho taaak bojim. Ja som pri Misinkovi v 12tt zacala brutal krvacat, ale tak, ze kym som sa dostala na pohotovost a na vysetrenie tak som mala nohavice po kolena zakrvavene ☹ Takze ja len cakam, ze sa mi to aj teraz nezopakuje, zatial som ani nespinila, tak snad to bude ok.
miru, my sme asi narovnako, ja som dnes 5+3 podla PM 😀

edita84
23. jan 2010

ivi to gratulujem je šikovný zaľúbi sa mu chodenie a potom ho ani nezastavíš

dijefcatko
23. jan 2010

ahojte dievcata 🙂 ja som dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75
normalne zacinam rozmyslat, ze doky asi fakt len nevidel folik, lebo graf je ok, vyzera jednoznacne. akurat ma odradil doky tym, ze nemam folik, tak sme snazenie zanedbali, vyslo nam iba nahodne den po ovu.
Fu, inak ma boli podbrusko a tak popichuje, mozno mal predsa pravdu a ide mrcha...

rosannar
23. jan 2010

dobréé ránko dievčatá....dneska mi konečne aspon trošku stúpla teplota...ved sa sami kuknite http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

miru.j
23. jan 2010

ahojte babulky,sofinka dakujem za upokojenie... ale asi pockam na manzela apojdeme na kramare...malinko ma popychava v podbrusku,ale stale farbim na bledoruzovo a obcas taky cokoladovy tahavy hlien,sice len mali,ale je tam tak mam strach

janirea
23. jan 2010

ahojte babky, ako vikendujete?

miru, neboj, pokial to nie je normalna cervena krv, tak sa nic nedeje, ja vie o com hovorim 😉 a chapem ta,,,ja aj teraz vkuse kontrolujem,,,drzim palce a daj vediet potom

miru.j
23. jan 2010

babulky ozvem sa hned ako pridem z nemocky....myslite,ze je to v pohode ked som si sama naordinovala ten duphaston? Mam to na kramaroch povedat?

sophie1981
23. jan 2010

miru, povedz, nieze ti daju nejaku injekciu a predavkuju to.....neboj, nezabiju ta za to...verim, ze fazuliatko je ok......len sa nezlakni..akcia srdiecka este asi nebude......ale verim ze vacok aj s bublinkou tam bude.....daj vediet...drzim pasta..... 🙂

janirea
23. jan 2010

miru,,urcite povedz,,,tak ako pise sophie,,,s tym si nic nepokazila, ked si si ho naordinovala
ja ho mam tiez od dokyny ako prevent 2x1,,,,
fazulka bude urcite oki 🙂

lilix
23. jan 2010

ahojky. miruj drz sa. a fakt nepanikar, tu kooooopec bab spinilo a maju teraz zdrave babatka,alebo veeelke burska. dokonca aj normalna ms bola a ani nevedeli a boli tehotne..
ja doma nemam heslo do grafu 😠 iba v robote.

evitkamalicka
23. jan 2010

ahojky, my sme sa akurat vratili od svokrovcov, boli sme tam na obed na sisky a mliecnu polievocku, doobedu sme boli kupit novu skrinu do detskej, vacsiu kedze uz budeme mat 2 deticky a do tej Adamkovej uz teraz ledva natlacim jeho veci

miru.j
23. jan 2010

ahojte babulky,tak ja asi nikam nejdem,prestala som kontrolovat v kuse toaletak ako mi poradila sofinka a od rana som sice bola uz parkrat na WC ale uz je papier cisty.Pojdem ked sa to nahodou objavi znovu,alebo keby som mala bolesti. ...Myslim,ze take popichavanie v bodbrusku ktore sa da vydrzat je v norme,alebo si myslite,ze by som mala ist aj ked uz nespinim,ale dialo sa to?Kamoska ma odhovara,ze sa budu vo mne zbytocne hrabat a aj tak nic neuvidia,ze nemam nechat narusat pokoj drobcekovi a vraj sa len budem stresovat...tak neviem co robit 😒

katkamarek
23. jan 2010

ahojte zienky, tak ja som dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

No ale neviem, lebo akosi to ide dole a wunsch mi ovulku ani nevyznacil, ale viac verim FF 🙂

Dijef, ved ti pekne stupaju teplotky a to bolenie moze byt z uhniezdovania,ved staci aj den po ovu 😉

Ludka mas peknucke brusko, vobec sa nemas zaco hanbit 😉

Miru.j drzim prstiky aby to vsetko dobre dopadlo, ako vravia baby, kym to nie je jasna cervena krv, nemas sa coho bat 😉

lilix
23. jan 2010

miru kamoska ma pravdu.. pichanie co tu citam na konovi je normalne.. to znamena, ze sa do teba poriadne "zahryzkava" babo...
aj ja uz chceeeeeeem.

sophie1981
23. jan 2010

ahoj miru....s takou malou dusickou som tu sla, ze co si napisala, ale vidim, ze je to uplne super 😵 .....bolest v podbrusku je normalna na zaciatku tehu...drobcek sa pekne usidluje na tom spravnom mieste 😉 ......pekne oddychuj, nechaj sa doma rozmaznavat a uzivaj si zaciatok tehu.... 😉 ..a som rada ze si odlozila papier a netrapis sa vecnym a castym vytieranim...bude dobre...neboj, citim to....bude to krasne zdravucke babatko.... 😉

idem k mm....aj ked k ovulke mameeste daleko, kedze som estelen pred 3 dnami domrchovala, ale nejako sa citim na objatie, tak sa pritulim.... 🙂

dobru noc a snazilkovat tie co snazlkuju a tehulkovat tie co tehulkuju..... 😉 ...pa...