Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vejinka
27. jan 2010

co je zumba? 😉

katkamarek
27. jan 2010

veji to je nieco ako aerobik, ale skor to vyzera ako tanec 🙂

vejinka
27. jan 2010

jeeej to musi byt pjekne...ja som chodila na rockand roll v osmej triede a aj som vyhrala tretie miesto..no odvtedy ako keby utalo a je zo mna zienka domaca ledva hybajuca sa 😀

katkamarek
27. jan 2010

veji a stale mas take brusko ako na tej fotke? 🙂

vejinka
27. jan 2010

hej a neviem co s nim...nafuknute ako balon ale dnes som este nekakala 😅

katkamarek
27. jan 2010

😀 niektore zienky nemaju take ani v 20 tt 😉 alebo to si mala aj pred tehu trosku vacsie?

vejinka
27. jan 2010

ee nemala...zo dna na den vyrastlo..a ani som ho nepolievala 😀

katkamarek
27. jan 2010

No tak ty si matka, co dopraje svojmu babu priestor 😀

vejinka
27. jan 2010

no pockat pockat tolko pristoru zasa nemoze mat sak maminka by rada aj chodila nie sa gulala 😅

rosannar
27. jan 2010

čaute...no ja som už doma z práce...snažila som sa trošku zorganizovať ten chaos v detskej izbe 😀

ludka_r
27. jan 2010

ahojte
Ako vždy, zas ste toho popísali kvantum..
ja som len chcela k tomu cisárskemu. Ja osobne sa ho bojím ako čert kríža. Dúfam, že to nikdy nezažijem. S mamičkami, čo som bola na izbe, sme všetky rodili normálne a s aktivitou to bolo individuálne. jedna prišla polomŕtva zo sály, ešte dlho nevedela normálne ani chodiť, no a druhá, hneď ako prišla zo sály, postavila sa, začala si veci ukladať, všade sama pobehovala.. Takže snáď každá z nás bude ten druhý prípad..
Cisársky sa mi nepáči práve z toho dôvodu oneskoreného kojenia... ☹
Ale ktovie ako ešte všetko dopadne.
Vejinka, veru, riadne bruško.. Ja som zas vždy mala problém, že mi nerastie... Ale od tohto mesiaca to pôjde ako voda a v deviatom už nebudem chodiť, ale gúľať sa, počítam... 😀

edita84
27. jan 2010

ahoj ludka no ani ja by som nechcela normálne rodiť ja som mala malú s cisárskym ale len so spinálkou a ked budem raz mať druhé tak tak isto ja som už na druhý de behala povonku 🙂

slavulilienka
27. jan 2010

Čafte opäť...no ako tak čítam, zisťujem , že som riadne nezodpovedná....ja totiž nepapám ani už tie femi kvapky..., žiadnu kyselinu listovú...no som ja ale čo?! 😠 Musím sa polepšiť...a inak ma teraz začalo akosi pichať zo spodu...také zvláštne pichnutie.. 😕

rosannar
27. jan 2010

slavu...ahooooj....držím ti palce aby to pichanie bolo príznakom tehu 😉

slavulilienka
27. jan 2010

ros...ja už nahováram všetko.. 🙂 podľa mňa mám všetky príznaky už....som taká zblbnutá, že až..., ale dnes keď prišiel drahí z práce, tak si ma obzeral...chytil ma za prsia a povedal, že ich mám nejaké väčšie.. 😲 no tak a nenamýšľaj si potom.. 😀

rosannar
27. jan 2010

slavu...možno má pravdu a len ty si myslíš že si namýšľaš ale inak je to pravda.... 😀

slavulilienka
27. jan 2010

no kto vie...a možno si robí chute na večer.. 😝 😕 🤐

rosannar
27. jan 2010

slavu....aj tak ti prajem aby ti to vyšlo 😉 ...idem trošku upratať lebo po šiestej má prísť mužík a pizzu som už objednala a mala by prísť asi v tom čase ked aj mužík, tak pripravím taký malý romatikuš večer...tak pa 🙂

jika80
27. jan 2010

dobry vecer
dnesny dnik si musim nejako extra vpisat do kalendara, bo som sa po dlhom case poriadne napapala a napila a dokonca vsetko aj zostalo tam, kde ma 😀 dufam, ze moje grci-obdobie mam uz za sebou - to by bola parada

slavulilienka
27. jan 2010

ross...ejha...tak to iť, iť...priprav romantikuš atmosféru..nejaké to tlmenô svetlo, vinčisko..pizza a skvelá žena...no chalan sa má ako vo vatičke... 😉 pa a uži si krásny večer. 🙂

dijefcatko
28. jan 2010

Dobré ránko! 🙂 takže zumbu vrelo odporúčam! mnoho krokov som síce nepochytila, chce to cvik, ale bola to zabava! vyzera to asi takto:

https://www.youtube.com/watch?v=tm7DyRjtWRc


no a ja vyzeram dnes takto, pomaly to pojde dole, brusko pobolieva, prsia tiez:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

edita84
28. jan 2010

pekné ránko dievčatá ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...
dijef tá zumba vyzerá super

rosannar
28. jan 2010

dobrééé ráánko....my sme dneska takto....http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

večer sa vydaril skoro najlepšie len ked už malo ísť ku kexíkovaniu, tak to tam nešlo....nechápali sme to...ako keby bola jaskynka dočasne zatvorená...zažili ste to už niekedy?

edita84
28. jan 2010

ták a máme hotový spermiogram všetko je ok ešte to má lepšie ako priemer som veľmi rada 😀

rosannar
28. jan 2010

edit...taaaaak to gratulujem, tak teraz už len šup pod perinku a veľa šťastia..... 😀 😀 😀

edita84
28. jan 2010

ros ani by nebolo zlé len by s tým malá asi nesúhlasila 😀

rosannar
28. jan 2010

edit...a načo má malá starých rodičov 😀 😀 😀

lilix
28. jan 2010

hellou kocky.
kuken si bitte. to co ma byt?
😨
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

lilix
28. jan 2010

u mna to urcite nie je tehu graf. fnuk

evitkamalicka
28. jan 2010

ahoj dievcata....u nas paradne snezi