Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
3. feb 2010

no nie...v dnesnej dobe sa 20-tky nezvyknu snazit..... 😀 .....mas u mna veeeelkeeee plus...ja som zacala snazilkovat ako 20-rocna..... 😉 ....tym nechcem ukazat ako dlho to moze trvat 😀 ...kedze ty si uz jasna.... 😉 ....to bol moj sen....mat babo ako 21 rocna.a byt mladucka maminka....velmi ti drzim palce..... 😉

sophie1981
3. feb 2010

miru...stale zahniezduje....neni krv, nepanikar.....ides na tu pohotovost??...ci ako si to pisala tie instrukcie od doki?

rosannar
3. feb 2010

sophie....dakujem pekne...týmto si ma fakt potešila ale neuveríš...ja mám ešte staršiu sestru (ona má 26 rokov) a ja som sa prvá vydala a ešte ked sme mamine vraveli, že chceme dieťa, tak nič na to nevravela, že som mladá, alebo niečo také...a to som sa čudovala...tak a ešte aj ty....joooooj potešila si ma...som si myslela, že sa budete čudovať, že prečo tak skoro, že si mám ešte užiť a tak...ale nie...tak díki 😉

rosannar
3. feb 2010

miru...no ak ti dokina povedala aby si šla na pohotovosť, ked budeš špiniť, tak by som tam asi šla na tvojom mieste, a uvidiš, budeš aj kludnejšia 😉

miru.j
3. feb 2010

...pockam aked tam bude ruzova tak idem na kramare 😒 ....teraz idem do postele...ozvem

rosannar
3. feb 2010

miru...drž sa...pa 😉

sophie1981
3. feb 2010

ros.....ako si najkrajsie uzit zivot je podla mna mat dieta a tesit sa z neho...ale kazdy ma ine priority...pre niekoho je dolezitejsia kariera, vidiet svet,...nikomu to neberiem... 🙂 .....ja som okusila aj robotu, aj zahranicie.....ale zmysel svojho zivota som si uvedomila az 3.3 ked sa mi narodila dcera.....nic nieje krajsie ako usmev malej a ked ma kazde rano budi pusinkou..... 😵 😵 😵 😵 😵 ....

nic, idem chystat vecerny ritual....ideme kupat....neskor sa stavim.... 😉

rosannar
3. feb 2010

sophie...tak takýto názor mám aj ja...a teraz, dajme tomu, že by som si začala budovať kariéru a potom okolo 30tky by som si povedala, že chcem dieťa a možno potom by to nešlo

lumimi
3. feb 2010

miru.j - byt tebou, ak rano este budeš špinit, ber saky-paky a chod k dr. - stale všetkým vravím radšej zbytočne ako si potom trieskat hlavu.

lumimi
3. feb 2010

rosanar- u mna maš 100% porozumenie - kebyze nechodim na výšku tak už mam aspon 3 deti. začala by som hned po maturite 🙂

rosannar
3. feb 2010

lumimi...dakujem..aj ja som chodila rok na výšku ale potom som to vzala, lebo by som potom nestíhala a ani ma tá škola ani nebavila... 😀

sophie1981
3. feb 2010

uz som tu...dieta spinka, mm pozera panelak, ja som zozrala krabicku cherry paradajok a hoviem si v posteli..... 😎 ....mam rada vecer, ked mala zaspi a konecne mam troska casu pre seba.... 😉

ros...mne niekedy pride luto, ze sa nepodarilo mat deticky skor....ze som stratila 10 rokov potesenia...ale ked to neslo, tak sa nezabijem ne?? 😀 😀 😀 ..

co zajtra varite??

sophie1981
3. feb 2010

kukli ste vejinkin album?...zeby to boli nakoniec dvojky??? 😀

edita84
3. feb 2010

ahojte pekný večer 🙂

rosannar
3. feb 2010

sophie..ja som si dneska navarila tie moje super cestovinky s porom a slanikou...no to bolo nebíčko v papuli 😀 😀 😀
a videla som vejin albumík a podla mna sú tam dve bublinky 😀
ináč zajtra ja a vejinka máme meniny 😀

rosannar
3. feb 2010

edit...ahoooooj 😀

edita84
3. feb 2010

ros tak to ste mali pochúťku ja som robila cesnakové kurča s kolienkami mňamky

rosannar
3. feb 2010

edit...no ja som ešte nikdy v živote nerobila celé kura (vždy bud len krídelka alebo stehienká alebo prisíčka 😀 😀 😀 )

sophie1981
3. feb 2010

hm...cetoviny u mnam...kura sme mali v nedelu..... 😉 ....ja na zajtra planujem zemiakovu polievku....Katka velmo lubi.....no a k tomu asi pecen s kolienkami.....to zasa miluje ja.... 😝 ....s varenym hraskom a mrkvou ako priloha..... 😉

edit...dieta spi???....

edita84
3. feb 2010

jáj to boli len prsíčka skoro ako perkelt len nepridáš papriku ale cesnak a je to. celé kurča ani ja nezvyknem lebo mi to tak nechutí

rosannar
3. feb 2010

edit...mne aj chutí len to ešte velmi neviem robiť... 😀

edita84
3. feb 2010

spí aj s ocinkom dnes sa sexík nekoná lebo je unavený no dúfam že včerajší bojovníci poriadne zabojujú a nájdu vajko 😅

vejinka
3. feb 2010

ahojte babulky no to ci je tam jedno alebo dve zistzim az 18.2 ale poviem vam nervy jak slak...idem buvat tak dobru noc...ale zle mi je ako psovi 😝

edita84
3. feb 2010

ros ja som raz spravila tak že som do brucha dala celú cibuľu pod kožu slaninku okolo ešte veľa cibule a pekne podusila domeka no to mi napr. chutilo 😵

rosannar
3. feb 2010

edit..naši zvykli robiť kura s kilo soli 😀 a to je perfektnééé 😀

rosannar
3. feb 2010

dobre babule..ideme kukať telku..lucim sa s vami...a zajtra ak nevydržím tak testujem 😀 ...papa a dobrú nôcku 😉

kojzarik
3. feb 2010

tak som vas konecne docitala , akosi nic nestiham 😠 ,

rosannar a na mna si zabudla aj ja tiez uz zacinam snazilkovat 😉

edita84
3. feb 2010

no poznám ten recept len si na to netrúfam bojím sa že to bude veľmi slané

sophie1981
3. feb 2010

ros...takze rano testujes.......bo uz teraz nemozes vydrzat... 😉 ...tak spravim rano kuk, ze co nove... 😉

edita84
4. feb 2010

pekné ránko žienky no ovulku som ešte nemala ☹
ros už čakám či testneš 😕
sophie nová foto super vyzeráš tam ako malé dievčatko 🙂