Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

jika80
4. feb 2010

rosi - no zle mi je este stale, ale uz mam aj dobre dni 😀

rosannar
4. feb 2010

evit..no ved jasnéééé... 😀

jika...tak to je super...teším sa s tebou....len tak dalej 😀

rosannar
4. feb 2010

haaaloooo, kde ste všetci utiekli...? 😀

lucy_lu
4. feb 2010

jika, urcite to nie je nic moc, ked cloveku je tak nanic, ze ani z postele nemoze vstat, ale zase spomen si akostrasne si tuzila po drobcekovi..Myslim ze to nie je taka vysoka cena za to najvzacnejsie stvorenie na svete,nie? 🙂) tak sa drzkaj, urcite sa to bude uz len zlepsovat.

ros, a co mm - aka bola reakcia?

rosannar
4. feb 2010

lucy...bol rád....a bol po nočnej tak už ani radovať sa nevládal...ale viezol ma do práce a vzdy ked narazil na nejakú jamku alebo kopček, tak vždy povedal, že vajko sa uhniezduje.. 😀 zlaty... 😀

edita84
4. feb 2010

ahoooj už sme prišli domov boli sme u Bejinho frajera super vidieť ako sa rozprávajú malé decká 😀

jika80
4. feb 2010

jeeej edit - to musi byt zlate 🙂
inak baby, ja sa vam chcem ospravedlnit, ze v poslednom case o nicom inom nepisem ako o mojich nevolnostiach, urcite to uz musi byt nuda 😉 lenze problem je, ze ked cely den trcim len doma, nic ine sa v mojom zivote nedeje 😀

lucy_lu
4. feb 2010

ros...urcite je velmi stastny.. a ked mu to este uplne dojde, bude este stastnejsi.. 🙂

edit..rozhovory malych deti su skvele. clovek az niekedy nechape co vsetko dokazu vypotit.. 🙂

jika80
4. feb 2010

lucy - to co si napisala je uplna pravda, mne nech je zle, ale babo nech sa ma dobre 😵
ale skor som to myslela tak, ze uz by som si to urcite nezelala 😉

edita84
4. feb 2010

no veru ale s akou vážnosťou sa vedia o ničom rozprávať 🙂
jika nenudí nás to 🙂

ivanulienka81
4. feb 2010

no som tu opat... krpcek buva
boli sme vonka a samozrejme som to naparala do prvej cukrarni co bola v ceste 😝
jika, nic sa nedeje, nuda? neboj o par mesiacov zarucene nuda nebude 😀

janirea
4. feb 2010

baby cauteee,
ja som bola dobrovolne-nedobrovolne bez netu, no hroza,,nevedela som, ze co skor citat a teda ste toho riadne vela popisali
ale tesim sa dobrym spravickam, bublinkam a drobcom,,,,veji, ivka, miru,,,a ros, super, dalsia tehulka 😵
popozerala som vase foto po albumoch,,,evit, to uz je riadna kočanda, dufam, ze bude baba 🙂
ak som na niekoho zabudla, prepacte 😅

jikus, no aspon, ze uz mas aj "svetlejsie" dni,,,,aj ja ich uz mavam, aj ked dnesok nie je velmi ok,,,a uplne ta chapem, ked pises o tom,,,ja tiez teraz ked som doma a este mi nesiel ani net, tak nie je vela toho, cim by sa dalo zaoberat 🙂 ,,,,a ten hematom zmizol?

my, uz mame aj prvu foto, kuknite do albumu, zatial sa drzime, len aj ten hnusny hematom sa nas drzi a potvora aj podrastol, aj ked nie vela, tak musi byt drobec silny a vytlacit ho
a stale som PN, pribudli mi dalsie vitaminy a snazim sa vela spat, vtedy da zaludok pokoj

jaj a este evit, a super ten vodicak 😉

jika80
4. feb 2010

jeeej jani, ahoj, no prave dnes som na teba myslela, ze si sa uz dlho neukazala
no pri poslednej prehliadke tam ten hematom este bol, ale zmensil sa
buduci tyzden idem po dvoch tyzdnoch zase na sono, tak uvidime, co a ako
zelam vela tych "lepsich" dni, ja dnes po dvoch zlych dnoch mam ten lepsi 😀

rosannar
4. feb 2010

jani...ahooooooj...teba sme tu už dááávno nevideli a vela sa tu toho udialo počas tvojej neprítomnosti 😀 ...

evitkamalicka
4. feb 2010

jani ahojcek, krasny drobcek 😵

janirea
4. feb 2010

ros 🙂
no ked slubite vsetky, ze budete tehosky, co ste este snazilky, tak ja zase za tyzden nepridem 😉 😀
ros, a ty uz nemozes tu hrusku ci slivku, co si pisala 😉

jika, ja to mam zase opacne, dva svetle dni a dnes bum zase,,,od rana sa nic neudrzalo
no ja dufam, ze ten hematom nam nebude robit problem, ja neviem co tam stale ten doky vidi 😒
evit, dakujem 🙂

rosannar
4. feb 2010

jani..no to máš pravdu a už ani nechcem...ale mám taký zvláštny pocit, že či je ešte tam a tak... 😀

vejinka
4. feb 2010

rosaaa..vsetko najlepsie k meninaaaam a k babatkuuu gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

miru.j
4. feb 2010

...Ahojte babulenky 🙂

miru.j
4. feb 2010

Prajem vsetko najnajlepsie VERONIKAM,hlavne zdravicko a krasne zdrave babuliatka 😉 Tak ja som dnes bola na krvicku,celu noc som nevedela spat,bala som sa o pokladikovo srdiecko...tak som to povedala dokine,ze uz ma ani prsia nebolia,ze som sa velmi zlakla bo mi pokrievka sklenena padla a ze som vecer spinila....a tak ma zobrala na vysetrenie,urobila znova sono...no a v tej druhej dutinke volaco je,ale nevie co 😕 ...no a to srdiecko co bilo bije nadalej 😵 ...poslala ma do rizikovej ambulancie na kramare,stade ma poslali do ambulancie klinickej 😒 ...cakala som tam dve hodiny a poriadne vymrzla ☹ no strasna kosa tam bola 😠 ,...aby mi povedali,ze to bude asi plodik s akciou a jeho zamlcane dvojca 😒 . ...Ked som sa zacala vypytovat co a ako,ze sa bojim lebo lekarka mi povedala,ze mi hrozi potrat,tak mi povedal,ze mi nepovie nic az po ich ultrazvukovom vysetreni,na ktore idem zajtra na 10h 😒 😔 . Velmi chcem aby srdiecko bilo aj zajtra, a ak tam je aj ten druhy drobcek aj jeho budem lubit,budem dobra mamina,som dobra mamina...zasluzim si ich oboch,abo obe 😅

rosannar
4. feb 2010

veji...aj tebe všššetko naj naj najlepšie k meninám 😀

rosannar
4. feb 2010

baby, pridala som si foto testíku 😉

rosannar
4. feb 2010

ale dosť slabo vidno tú druhú čiaročku...ale inak je o niečo silnejšia 😀

katkamarek
4. feb 2010

ros ved to je uz ciarka, a mne sa zda, ze aj na tom prvom je dusik, len to zle vidiet tak si nie som ista. Ale ty si uz ista tehulka 😉

rosannar
4. feb 2010

miru..neboj srdiečko bude biť aj nadalej až kým si v starobe nepovie, že už dosť..okej..a držim palce zajtra 😉

rosannar
4. feb 2010

katka...dakujem a na prvom nie je nič...aspon ja som tam nič nevidela...

miru.j
4. feb 2010

Janirea,velmi Ti prajem aby Ta uz prestal trapit ten hematom.Beries nejake lieciky? Vejinka moc drzim palce Ros tesim sa s tebou Lilix nech ta mrcha nepride,myslim na Teba a drzim paste A vsetkym drzim palce snazilkam aj maminkam....maminky vyboskavajte babuliatka,pozerala som fotecky...krasne...to mi vzdy pozdvihne naladu...su nadherne.

miru.j
4. feb 2010

...idem ja zalahnut,straaaaaaaaaasne som unavena...ozvem zajtra 😉

edita84
4. feb 2010

miru držím palce aby tam boli obe srdiečka 🙂

janirea
4. feb 2010

miru aj ja drzim palce,,,zajtra daj vediet bude to dobre urcite 😵
ros, jasne ze tam je ciarocka, nech sa pekne drzi a silnie

...a vsetko najlepsie k meninam 🙂