Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
11. okt 2009

mima aj ja si myslim, ze mozes ist, prinajhorsom ti povie ze mas prist neskor

kojzarik
11. okt 2009

no len ci ma doktorka spozna som tam nebola uz skoro 4 roky , naposledy prehlasit priezvisko po svadbe 😅 😅

mima286
11. okt 2009

ale najprv este jeden testik co ostal 😀 ja som blazon na tie testy 😀

kojzarik
11. okt 2009

ja som si pre istotu test ani nekupila , uz by boli davno pouzite , tiez by som nevidrzala cakat do mrchi 😉

sophie1981
11. okt 2009

aha...dalsie tehule...super, super......ja som mrchu ete nedostala,....ale citim ze uz pride......telo neoklamem a k tehu priznakom to ma strasne daleko.... 😝 ......

inac s tym testovanim...ja som pri katke testovala 7 dni kazde rano a vecer, ci som este tehula, ci sa mi to len nezda.....nastastie som bola v Londyne, kde si to clovek mohol bez mihnutia oka kupit a dovolit..... 😀

kojzarik
11. okt 2009

sophie 😀 😀 😀

sophie1981
11. okt 2009

booze, sa mi chce spat...este 10 minut, dozreju mi jahody na farme na FB, pozbieram urodu a padam do hajan.. 😝 😀

kojzarik
11. okt 2009

aj ja chcem jahody

mima286
11. okt 2009

tak tie by som si aj ja dala mnam

evitkamalicka
12. okt 2009

dobre ranko 🙂

ludka_r
12. okt 2009

dobre ranko.
Mima, ja som pri Vilkovi tiez bola u doktora v 6tt, povedal mi, ze mam prist este o tyzden, aby to bolo lepšie vidieť. Tak ja osobne to tentoraz neunáhlim, počkám si, aj keď ma to láka... No s tým testom asi nevydržím. Možno si ho dnes pôjdem kúpiť.. Muž mi hovorí, že načo, nech idem rovno k doktorovi, ale test je pre mňa dôležitý...
Ale osobne sa utvrdzujem v tom, že asi som tehu. Bo ani BT mi vôbec neklesá...
Je to ale trochu divné, lebo my sme sa naozaj snažili len jeden jediný krát a to štyri dni pred ovulkou... Sa mi nechce veriť, že by sme boli až tak hyperplodní.... 😀

sophie1981
12. okt 2009

dobre ranko....

no baby, vy ste rychle.... 😕 ...to tu o chvilu budem pisat sama, bo vy sa prestahujete do temy jul 2010..... 😀 ....

edita84
12. okt 2009

neboj sophie ja sa ešte snažím neostaneš tu sama.ale čo sa nažilkovania týka včera sme s tým znova začali.

sophie1981
12. okt 2009

no super edita...takze este aspon jeden mesiac budem s tebou....potom tu stvrdnem..... 😀

evitkamalicka
12. okt 2009

no tak ja este furt nemam ovulku....v tehu asi ovulka nie je, ci ano?

mima286
12. okt 2009

ahojte,tak dnes som si robila prezmenu ovul. test a vysiel ze mam ovulku 😲 tak aj mna by to zaujmalo ci moze alebo nemoze bit ovulka v tehu ?

lilix
12. okt 2009

cafte.
v tehu ovulka kludne moze byt, dokonca uz tehotna zena moze otehotniet! minule o tom rozpraval jeden lekar, lebo v amerike sa stal taky pripad, ze tehotna zena otehontnela. cize ten plod sa vyvija normalne, len je pozadu. tudiz musi byt, resp. moze byt ovulka. ale asi je to ojedinele. na sk, sa taky pripad este nestal.

kojzarik
12. okt 2009

ahojte tak nakoniec som doktorke nesla kedze tu moc prsi a nemala som kam dat maleho snad sa mi podari ist zajtra ak nebude moc prsat

evitkamalicka
12. okt 2009

no ked tak citam a brazdim po nete vselijake clanky a diskusie, tak potom si vlastne ani nemusim ratat kedy su plodne dni a podobne, lebo otehotniet sa da aj cez menzes a dokonca aj ovulka je mozna cez menzes aj hocikedy inokedy a vobec nemusi byt v strede cyklu, tak teda haluz riadna

ludka_r
12. okt 2009

No jasné, evitka, ovulku môžeš mať hocikedy... Preto považujem zbytočné snažiť sa len tak v strede cyklu. Ozaj je najlepšie stále, tak 2-3x do týždňa. Sa mi to píše, čo???
S tou ovulkou v tehotenstve, teda, neviem. Ja osobne pochybujem že niečo také môže byť. Samozrejme, sú aj výnimky, ale to my normálne smrteľníčky asi nebudeme 😀
Kojzarik, tak snáď sa tam už zajtra dostaneš,a hlavne nech už si konečne OK.

kojzarik
12. okt 2009

ahoj evitka ja tiez nemavam pravidelne plodne dni , ked sme sa snazili o maleho tak som mavala aj na 10 den po mrche

evitkamalicka
12. okt 2009

ludka ja tiez myslim, ze ovu v tehotenstve asi nie je....my sa snazime tak kazdy druhy, niekedy kazdy treti den, teraz som 16 den cyklu a ovu stale nikde tak nechapem, preto sa zapodievam myslienkou ci je v tehu ovulka a ci sa da otehotniet aj cez menzes a tak

ludka_r
12. okt 2009

No neviem, evitka. Možno predsa len si už tehu, keď ovulku nemáš... Ak si krvácala, mohlo to byť aj počas tehotenstva už. Ťažko povedať. To by bol ten lepší prípad, však? A BT sa Ti nejak pohybuje?? Mne teraz teda nie, je stále rovnako vysoká.

evitkamalicka
12. okt 2009

ludka no nijako zvlast sa mi nepohybuje, v podstate je stale rovnaka maximalne o jednu desatinku stupna viac alebo menej....teraz som mala divny cyklus, lebo mrchu som mala 1.9. potom sme sli vlastne prvyraz na ostro 26.9 a hned 27.9 som dostala mrchu co na mna velmi nesedi, lebo vzdy mavam cyklus dlhsi tak 30 dni niekedy aj 35 dni a teraz ma vlastne uz 4ty den bolia prsia jak slak a to ma bolia vzdy len 2-3 dni pred mrchou a tu este teda necakam

evitkamalicka
12. okt 2009

ja uz som z toho jelen, kaslem na to

ludka_r
12. okt 2009

No, tak to teda neviem, ako to máš... Možno ešte toho 27.9. sa to dalo celkom pochopiť, len prišla o niečo skôr.. No, ale teraz s tými prsiami... To už je teda zaujímavejšie... Ono by to aj mohlo byť to tehotenstvo, to by bolo super.. Neostáva Ti iné, len si asi ešte chvíľu počkať, čo?? Na test je asi ešte priskoro . Tak držím palce, aby to bolo tehotenstvo....

evitkamalicka
12. okt 2009

ved uvidime, mozno to je len pocasim alebo ja neviem cim, nebudem si nic namyslat

ninimimi
12. okt 2009

ahojte tehulky! tak čo ako sa dnes máte? ja som teraz zablúdila na internetovú stránku nejakých kočíkov a už ma svrdí dlan 🙂 ja budem musiet mat asi naozaj 11 detí 😀

evitkamalicka
12. okt 2009

nini tak to sme dve, ja som dnes tiez kukala na nete kociky 😀 😅

ninimimi
12. okt 2009

jááááj ked ja som povedala že už žiadny a objavila som pár naozaj pekných kúskov.mm je očami pretáča nech radšej pretáča bankovkami 😀