Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
17. feb 2010

dobréé ránko babulky....jaaaaj toto je super ráno....teraz čo som ešte zapala od piatej sa mi snívala hovadina, lebo ved zajtra mám ísť k tej doktorke a s tým sa mi snívalo, no hrôza....taká hovadina, čo ešte svet nevidel... 😀

evitkamalicka
17. feb 2010

krasne dobre ranko, tak dnes som tu nacas, ale to len preto, lebo kukam krasokorculovanie mojho oblubenca Pluscenka akurat davaju 😵

cukruska1920
17. feb 2010

Ahojte.... dijefcatko co je maternica v RVF? 😕

edita84
17. feb 2010

Ahoj kočky ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3... a musím sa priznať že so testla ale nič snehobiely
a ešte jedna otázka mama test je koľko druhov lebo som si pýtala 10 citlivosť a dala mi taký kde je >20

edita84
17. feb 2010

nie takto je tam < 20 ml.U/ml

cukruska1920
17. feb 2010

edit..este je skoro... a to asi znamena ze obsahuje najviac 20ml.U/ml....aspon som si to tak vydedukovala z matematiky 😀

edita84
17. feb 2010

takže mi nedala 10 však no ukludňujem sa tým že je ešte skoro dúfam 😒

rosannar
17. feb 2010

evit...ahoooooj

cukrus....ahoooooj

edit....ahooooj, no ja som si aj myslela že nevydržíš ale ešte je skoro, lebo ked si vezmeš, že len na 8 DPO si mala IP tak najskôr fakt to ukáže možno v piatok alebo v sobotu 😉

evitkamalicka
17. feb 2010

edit to znamena, ze ten co ma 20 je menej citlivy ako ten co ma 10, na ten 20-tkovy potrebujes mat uz vyssiu koncentraciu HCG v moci ako 20ml.U/ml aby ti test tehu zachytil

edita84
17. feb 2010

evit to viem aj ja, takže asi znova nabehnem do lekárne a vypýtam si nová 10 test ale ženská hovorila že mamatest je len tento 😕

evitkamalicka
17. feb 2010

tak si kup iny s citlivostou 10, ja som tiez nemala mamatest, lebo u nas ho ani nemaju

edita84
17. feb 2010

asi to bude riešenie 😀

rosannar
17. feb 2010

edit...tak si kup Via-med..ja som použila len tie a tie majú citlivosť 10 ale treba si to tak vypýtať, že s tou citlivosťou lebo potom robia aj kazetové via-med a tie majú asi 20 citlivosť... 😉

katkamarek
17. feb 2010

dobre ranko, ja dnes takto a konecne idem dole
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

editka, ja som to pochopila na mamteste asi tak, ze moze zachytit nieco aj pod 20, ale naisto ukaze pri 20 😀

edita84
17. feb 2010

ros ja si stále pýtam 10 a lekárnička na mňa čumí jak oná 😝

rosannar
17. feb 2010

edit...vypýtaj si via-med a tam je napísaná citlivosť 10 to si všimneš 😉 a tam máš za 2,5 Eur 2 kusy 😉

sophie1981
17. feb 2010

caute...len na skok...mala ma sople ako cencule...asi bude zub..... 😕

edit....tie via-med maju citlivost aj 10 aj 20.....pokial chces kazetu, tak v baleni je jedna za necele 3 eur.....ak cti stacia tie tycky, tak su tam 1+1 zdara za necele 3 eur.....a skus pani pytat s vyssou citlivostou......snad skor pochopy....aj ked uz lekarnica cumi, tak potom ty vole.... 😀

edita84
17. feb 2010

katka aj ja som to tak pochopila 😀

katkamarek
17. feb 2010

ja este nepoviem ktore testy su dobre, lebo nemam skusenost, ale vsetky baby v grafoch chvalia mamatest, ze aj ked ma nizsiu citlivost, tak je lepsi, uz boli aj take porovnavacky, ze ked baba testovala aj mamatestom aj rapidom 10kou, tak na rapide skoro nic a mamatest praveze pekne ukazal. Tak som sa nechala strhnut davom a mam doma 7 mamatestov 😀
Ale ked je raz zena tehotna, tak myslim, ze v urcitom momente, kazdy test je pozitivny, to len my sme take nedockave, tak preto sa trapime s duchmi 🙂

edita84
17. feb 2010

sedem? vau to si myslíš že ich prestanú vyrábať? 😀

evitkamalicka
17. feb 2010

ja som pri Adamkovi mala rapid a ukazal mi ciarku uz na 9DPO, takze ja nemozem ani na ten nadavat

lucy_lu
17. feb 2010

Ahojte babeny,

ja mam dnes blbe rano. Tiez sa tyka tehu testu. Kupila som si rapi clear s citlivostou 10 a na krabicke je napisane, ze ukaze tehu uz 5DPO. No a co som ja blba spravila? Testla..Piaty den po ovulke.. Samozrejme test bol snehobiely a mna presiel moj vcerajsi optimizmus. :(

cukruska1920
17. feb 2010

lucy to pisu...ale hcg sa tak skoro nezachyti

edita84
17. feb 2010

lucy zabudnime na to že sme dnes testovali a tešme sa na sobotu

lucy_lu
17. feb 2010

Ach baby, sak ja viem ze je skoro. Tento mesiac mi asi sibe a neviem vydrzat akosi. :(

edit, mas pravdu. zabudnime na tie dnesne pokusy. Ty budes mat // v sobotu a ja si na dalsi den pockam asi este o tyzden dlhsie a testnem len ak nedorazi mrcha.

lucy_lu
17. feb 2010

ups, malo tam byt ze na dalsi TEST si pockam.. 🙂

katkamarek
17. feb 2010

lucy vajko este vobec nemusi byt uhniezdene 😉 To co pisu na krabickach je len marketingovy tah, ved na mamateste pisu, ze detekuje tehu uz 5. den po styku, ano po styku, to je taka blbost ako hrom, ale tak nejak sa musia zviditelnit, takze nezufaj, este tam mozu byt bakule 🙂

Evitka, ja neodsudzujem ani jeden test, len vacsina ma premohla 😀

Edit mam 7, lebo som chcela minuly cyklus testovat od 11 DPO, no a mamatest nemaju stale, tak som urobila zasobu 😀

katkamarek
17. feb 2010

halo halo, kde ste zienky?

evitkamalicka
17. feb 2010

ja som tu miestami

evitkamalicka
17. feb 2010

vcera mi dosli tie tehu rifle, su paradne a sedia ako rit na serbel, len ich musim troska skratit kedze ja som taky mini clovek 😀 😅