Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
23. feb 2010

achooooooj 🙂

edita84
23. feb 2010

achoj evit už je lepšie?

evitkamalicka
23. feb 2010

ano uz je fajn, vcera som este dietovala, tak som schudla dalsie kilo

edita84
23. feb 2010

evit to si už koľko schudla?

evitkamalicka
23. feb 2010

4kg

rosannar
23. feb 2010

edit...no ale držím palce, nech to dopadne akokoľvek....ved motivácia je veľká, tak sa podarí zachvílku 😉

evit....ahooooj.... 😉

edita84
23. feb 2010

ros jasne podarí sa 😉

rosannar
23. feb 2010

edit...pravdaže....potom to len bude super 😉 ...

edita84
23. feb 2010

no dúfam vieš nás potom ešte čakajú rôzne vyšetrenia a možno aj amniocentéza ale tú veľmi nechceme 😒

lucy_lu
23. feb 2010

Ahojte dievcence,

teda ale ste toho popisali od vcera. 🙂

dijef, blahozelam k pozitivnemu testiku. snazilkovali ste? teraz uz len cakat..to je to najhorsie.

edit,je to s tebou nejaka zahada.co ked to bude ako pri prvom tehu? ved tam si tiez mala negativny testa bola si tehu,nie?

baby ja som 11DC a neviem sadockat stvrtka,ked budem testovat.vcefa som nakupila testy,tak som to samozrejme nevydrzala a testla,ale zatial nic. vecer ma ale strasne bolelo v podbrusku,tak neviem co to malo byt a ci z toho nieco bude. :(

katkamarek
23. feb 2010

dobre ranko, ja uz konecne stupam
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

evitka a kolko si od zaciatku tehu pribrala, ci teraz si uz v minuse?

evitkamalicka
23. feb 2010

katka pribrala som kilo, takze teraz som v minuse 3kg

katkamarek
23. feb 2010

ale podla mna sa to rychlo upravi, na druhej strane ked sa citis dobre, tak to nie je problem 😉

edita84
23. feb 2010

tak divčatá vyzerá to tak že sa mrcha rozbieha 🙂

lucy_lu
23. feb 2010

edit, tak to mi je luto, ze to takto dopadlo. skoda, ale nabuduce sa podari.

ja sa tiez pridam, lebo podla tych pocitov co mam, pojdeme aj mi do 5.kola.. :(

jika80
23. feb 2010

dobre rano
edit - skoda, tak som sa tesila, ze dalsia tehulka
ale treba to brat pozitivne, aspon nemusis ist na vyvolavacku
evit - tak teraz uz len pekne priberat 🙂
baby, ja sa vytesujem, konecne som prestala po kyrete spinit a nejako zacinam vajecniky citit, myslite, ze je mozne hned tento nulty cyklus mat ovulku? som 11.dc

lucy_lu
23. feb 2010

fuj, tak teda toto som ako mohla napisat?!

samozrejme tam ma byt ze " my pojdeme..." hanbim sa. 🙂

katkamarek
23. feb 2010

vazne edit?, tak to je uz na prd. A neviete co je s cukruskou? Ked ani jedna z vas nie je tehu, tak ja uz potom meraniu po ovu nebudem verit, budem len merat, ale istotu mi da az mrcha alebo testik s // 😀

lucy_lu
23. feb 2010

ahoj jika! 🙂 tak to je dobra sprava ze uz nespinis. a ta ovulka..no ja neviem veru. ale myslim ze mozne to je. v resp. nevidim dovod preco by to nebolo mozne.

edita84
23. feb 2010

katka vážne ale neva však sa to podarí na budúce

katkamarek
23. feb 2010

jika, ale uz si mala prvu mrchu po kyrete? Podla mna ovulka je mozna, preco nie, a vela bab otehotnelo hned v prvy cyklus po kyrete, aj ked neviem ci za ten prvy cyklus ratali cyklus po prvej mrche, ale kazdopadne ovu to moze podla mna byt 😉 Drzim palce, aby sa ti telo spamatalo hned a fungovalo ako predtym 🙂

edit, jasne, ze pohodka, nic sa nedeje, nevyslo teraz vyjde potom, len som z toho rozcarovana, take grafy a prd z toho 😠

lucy_lu
23. feb 2010

edit,chcela by som mat tvoj optimizmus.. ja sa citim tiez uplne na mrchu.. Uz aj krize ma zacali boliet,takze je to jasne. :(

Inak baby, neviete co je s lilix? Strasne davno tu nebola.

edita84
23. feb 2010

no veru aj mňa oblbol ten graf 😉

jika80
23. feb 2010

katka - nie, prvu MS po kyrete som este nemala, toto je tzv. nulty cyklus po zakroku, ale bolo by super keby to bola ovu, aspon by som vedela, ze znova fungujem 🙂

dijefcatko
23. feb 2010

Cafteee 🙂 sa trošku ulievam v práci 🙂 neviete mi náhodou odpovedať na moju predošlú otázku? Lebo fakt neviem, či to nie je veľké riziko snažilkovať, ked mam antibiotiká 😒 oni by mohli poškodiť bábo, keby bolo vo vývoji, ale ono este nie je a ak by sa zadarilo, tak by sa vajko hniezdilo az po dobrati... akosi sa nechcem vzdat cyklu kvoli tomu

katkamarek
23. feb 2010

dijef ja neviem ako to je, asi by bolo najlepsie spytat sa dr. 😖

mima286
23. feb 2010

Ahojte babule ,tak dnes rano som testovala a nic ☹ je este slabsia ako bola a aj som si zmerala BT a ta bola 36,8 tak asi tak som na tom no nic budem musiet aj tak zajst k dr. co je so mnou 😢 tak ako som vcera napisala opat dalsia snazilka

rosannar
23. feb 2010

ahojte...tak som tu zase...trošku voľna ešte pred obedom...

edit...je mi to ľúto ☹

jika80
23. feb 2010

baby, tento mesiac je nejaky divny 😠 sme si mysleli, ze sa to tu len bude hemzit tehulkami a nic

rosannar
23. feb 2010

jika...to máš pravdu...ale ešte mesiac neskončil, tak sa to môže ešte obrátiť 😀