Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
1. mar 2010

slibby drzim palce

slibby
1. mar 2010

dakujem evit

ivanulienka81
1. mar 2010

ahojte dievcata,
tak mne dnes je vynimocne bleee.... kruti sa mi hlava a je mi na sablicku ☹
u nas otrasne pocasie, sice svieti slnko, ale fuka velky vietor
a mam dojem ze daco na mna lezie, v noci ma kus skrabkalo hrdlo a rano mi tiekli sopliky, teraz je dobre, tak uvidme, snad to prejde

evitkamalicka
1. mar 2010

ivka, mozno tlak alebo co

ivanulienka81
1. mar 2010

evit netusim, ale citim sa biedne, aj som nevyspata, bo sa mi somariny snivali a maly uz rano o 4 pytal mliecko

evitkamalicka
1. mar 2010

u nas maly dostane papat az ked vstaneme my, ale skor si ani nepyta, najnovsie si to aj sam posunul na neskorsie, takze papa okolo 8mej

ivanulienka81
1. mar 2010

evit, ty mas uplne ine dieta ako ja 😅
ani Misko sa nezvykol tak budit, ale najnovsie to zacal robit, nadranom sa uz vrti v postielke ako vrtula

evitkamalicka
1. mar 2010

nas maly aj ked sa nahodou zobudi, tak ticho lezi v postielke, takze ani nevieme ze je hore, spinka sam v detskej od 3. mesiacov

ivanulienka81
1. mar 2010

no tak Misko je este pri nas v izbe a ked sa zobudi tak obycajne mravci alebo skace v postielke a natahuje rucky smerom k nam, betar jeden a je velky zurivec
jaj, dufam, ze druhe dietatko bude kus lepsie 😅

evitkamalicka
1. mar 2010

my sme ho dali do detskej preto, lebo sme zistili, ze sa v noci navzajom rusime ked sa otacame atd a preto sa viackrat budil, ako sme ho prelozili odvtedy spi celu noc

janirea
1. mar 2010

ahojte dievcata

evitkamalicka
1. mar 2010

jani ahoj....ako sa mate?

janirea
1. mar 2010

celkom fajn,,,aj ked rano som tlmila grci,,,,ale este polhodinka a chcem ist trochu von cez vychadzku,,,dufam, ze slniecko vydrzi ,,,konecne uz prisiel aj mm zo sluzobky

jika80
1. mar 2010

dobre ranko
jaj baby, ja som tak znicena, cely vikend len soplim a kycham, uz sa ma zacina bat aj nas kocur, vzdy ked si ku mne lahne, tak kychnem a on utecie, chuda moje 😉

evitkamalicka
1. mar 2010

ja sa tiez chystam vonku, ale az poobede ked sa Adamko vyspi

jika80
1. mar 2010

jani - ahoooj
dlho ta tu nebolo vidiet, potrebovala si pauzu od konika?

janirea
1. mar 2010

ivka,,dufam ze ti to bleee prejde,,,,aj ja som tak dufala, ze 12 tt bude lepsie ale ee,,,,sablickujeme dalej a este aj s torecanom ma to aspon jeden raz cez den neminie 🙄

evitkamalicka
1. mar 2010

baby nie kazdu to v 12tt prejde, poznam kocky ktore grcali cele tehotenstvo

janirea
1. mar 2010

ahoj jika,,,no ano, trochu som potrebovala pauzu a minuly tyzden som depkárčila o 106, ked nas dr. dost vystrasil a zas vam sem nechcem zanasat zle nalady,,,,,,takze uvidime co bude, ale mam boja

ivanulienka81
1. mar 2010

jej, ahojte dievcata...
jani, u mna je to kadejako, ja negrckam, ale dnes je to bieda, totalne mi vadia pachy, hlavne tie co miskovi robim papat, to mi najviac vadi 😝 a neda sa tomu vyhnut ☹ proste papky mu musim nachystat

evitkamalicka
1. mar 2010

jani musis mysliet pozitivne, uvidis vsetko bude fajn

ivanulienka81
1. mar 2010

jani, co sa deje?

janirea
1. mar 2010

evit,,,ja som sa uz s tym zmierila,,,,ak aj bude grci dalej, len keby drobec bol ok

jika80
1. mar 2010

jani, drzim moc moc palceky a verim, ze vsetko bude ok 😉 musi byt

janirea
1. mar 2010

ivka,,,dr. sa nezda mocovy mechur a oblicky,,,ze su zvacsene a aj velmi skoro ich bolo vidiet na sone,,,,teraz v stredu idem na kontrolu a vo stvrtok k jednej dr.co sa specializuje prave na vyvoj tychto organov,,,,,tak som sama zvedava, ze ci sa nieco zmenilo,,,len este je velmi skoro, drobec je este maly

katkamarek
1. mar 2010

jani ahoj, no tak sa pripajam a tiez drzim palce, doktori sa zvyknu casto mylit, neviem o co ide, ale fakt prvotne podozrenie nemusi nic znamenat, prajem vela sil 😉

katkamarek
1. mar 2010

jani a povedali ti co to moze znamenat?

janirea
1. mar 2010

dakujem dievcata,,,ja sa snazim pozitivne, aj ked nie vzdy to ide,,,ale urcite uz je lepsie ako minuly tyzden

rosannar
1. mar 2010

ahojteeeeeee.....tak ako...vidím, že vás tu ako mravcov 😀 ...aký ste mali víkend? u mna ubehol ako voda...ani neviem ako ale už bol pondelok ráno.... 😀 ...

ivanulienka81
1. mar 2010

jani, drzim palce aby to vsetko dobre dopadlo... doktorove podozrenie este nic neznamena
my mame v piatok kriticky den, budem presne v tom tt ked som pri Miskovi krvacala, dufam ze sa nic nestane ☹