Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
1. mar 2010

u nas vikend fajn

vo stvrtok mam poradnu, tak dostanem do ruky vysledky AFP, ale nastastie nevolali, takze urcite su ok

janirea
1. mar 2010

kati,,,najhorsi pripad moze byt v nepriechodnych kanalikoch alebo mocovej rure,,,alebo ak je zuzena a drobcovi sa neda dobre cikat,,,,,vela deticiek to mava, aj sa to operuje po narodeni,,,,,ale nechcem na to mysliet,,,dr. som tlacila, ze by mi povedal co si mysli,,,,,a uz potom sa na mna zamracil a povedal, ze mi nic nepovie,,,,,musim len cakat, co a ako bude dalej a kluuuuuud 😅,,,,,,len najviac ma strasi, ze nieco nasli uz tak velmi skoro a videla som to aj ja,,,ako neznalec do sona sa to dalo vidiet vsetko

rosannar
1. mar 2010

evit...ja mám takú prvú oficiálnu poradnu až o dva týždne....a som velmi taká aj zvedavá ale aj tie obavy sú tam...dúfam, že je všetko v poriadku 😖

dijefcatko
1. mar 2010

caute baby, aj ja uz chcem grckat! 🙂 sa mi to teraz hovori, cooo? keby som bola na vasom mieste, asi by som inak tocila 😅
jani neboj, podozrenie este neznamena, ze je nieco zle, iba to, ze tomu venovat vacsiu pozornost. moje krstniatko s tym tiez malo problem, lebo svagrinka chytila nejaku infekciu na oblicky, brala tazke lieky, ale maly je nakoniec ok, problem bol len na zaciatku, ale jeho imunita sa s tym vysporiadala. a to nehovorim o tom, ze v dosledku maminkinych liekov sa narodil so zlcovymi kamienkami. nastastie sa rozpadli. vsetko budete mat urcite ok 😉

janirea
1. mar 2010

ahoj ros 🙂

ivi neboj, drobcovi je fajne v brusku a ziadne krvacanie

evit, ked nevolali, tak jasnacka,ze su ok 😉

a ja mam v utorok vysledky betaHCG,,,,,to su tie strasidelne k vyvojovym chybam,,,,no brrrrrr

ivanulienka81
1. mar 2010

ja idem 12.3. rano 8:00 NT ultrazvuk, 8:30 poradna a potom odbery a konecne vyfasujem tehu knizku 😀
ozaj jani, a ked ti je este tak zle, este chudnes?

cukruska1920
1. mar 2010

Ahojte....aky bol vikend? my sme boli u nasich

rosannar
1. mar 2010

jani...ahoooooj...tak teba som tu fakt dávno nevidela 😀

evitkamalicka
1. mar 2010

ahojky cukrus....my sme boli cez vikend vela von, kedze bolo krasne

cukruska1920
1. mar 2010

my sme tiez chceli ist ale potom sme sa nejak zarozpravalli a neboli sme

ivanulienka81
1. mar 2010

my sme sa v sobotu vracali z Oravy a v nedelu som prala a riadila atd. takze nic extra
baby, ja neviem co mam dnes varit....

evitkamalicka
1. mar 2010

ivka ani ja neviem co varit, Adamkovi urobim ovsenu kasu s bananom nech ma aj nieco sladke, bo teraz mal dost casto maso a ja si asi dam len take dietne varene zemiaciky s acidkom

ivanulienka81
1. mar 2010

a zajtra ideme do poradne s Miskom a nechce si dat ostrihat nechtiky 😠

ivanulienka81
1. mar 2010

evit dobry napad, ja si dam varene zemiacky s masielkom, mnam

evitkamalicka
1. mar 2010

u nas ci chce ci nechce, ja ho aj tak premozem, posadim na kolena a strihame

janirea
1. mar 2010

ivi,,,uz sa mi to nastastie zastavilo,,,,zliezlo mi dole 5 kg,,,,a teraz tak pol kila mi chodi hore-dole,,,ale pribrat sa mi nedari,,,ale nastastie ani nechudnem uz

treba hlavne vela pit,,,mozes aj colu,,,,a mineralky jemne perlive, ktore maju menej NA,,,mne strasne zle robia ovocne stavy a sladke žbrndy ochutene

voda je najdolezitejsia,,,inak si drobcek vezme z teba co potrebuje

cukruska1920
1. mar 2010

baby kedy vam zacalo byt zle....? mne nic neni 😒

janirea
1. mar 2010

dijefcatko,,,ano, to je pravda, ono tie male drobce zvladnu niekedy tolko co by dospely mal problem
neboj, budes aj ty grci,,,,ale najlepsie by bolo bez toho 😉

ivanulienka81
1. mar 2010

evit, aj ja ho drzim ale on tak zuri ma mata sa, ze sa bojim ze mu odstrihnem aj z prsteka, tak strihame tak postupne, tri nechtiky, pauza... potom ked ma naladu dalsie co sa podari a tak... no co uz s nim
jani, ja pijem len neperlivu vodu alebo vodu z vodovou alebo caj

evitkamalicka
1. mar 2010

cukrus mne nebolo pri Adamkovi a nie je mi ani teraz, tak klud, nemusi ti byt vobec zle

cukruska1920
1. mar 2010

evit..ja viem ale chcela by som si to uzit 😀

evitkamalicka
1. mar 2010

ivka nas si uz celkom zvykol, nehadze sa, len obcas zamrnci

janirea
1. mar 2010

cukrus,,,,nechci 🙂 lepsie by bolo bez grc
mne to zacalo v 7tt

ivanulienka81
1. mar 2010

evit, tie zemiaky varis v supke? lebo ja ano
cukrus, mne tak kolo 7-8tt zacalo byt nevolno, ale nevrackam

evitkamalicka
1. mar 2010

ivka ja ako kedy sa mi chce, raz v supke raz bez

cukruska1920
1. mar 2010

mne neni zle len som stale hladna... napr. mam pocit ze mam prazdny zaludok, najem sa a o 10 minut to iste

janirea
1. mar 2010

aj pecene v supke su fajn,,,,a take akurat teple s maslom

evitkamalicka
1. mar 2010

jani hej mnam, tak tusim si urobim pecene 😅

cukruska1920
1. mar 2010

ja sa idem dnes zaregistrovat do kniznice a budem citat knihy

evitkamalicka
1. mar 2010

cukru u nas je zaregistrovany v kniznici muz, ale aj tak to nevyuzivame