Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
3. mar 2010

cukrus...no neviem či to pomôže, možno len na pár sekúnd, ked sa zobudí ale potom zase hned zaspí a je to zase to isté....ako keby mi to robil naschvál 😀

ivanulienka81
3. mar 2010

caute baby,
tak akoze chapete, mam velku chut na marhule alebo broskyne alebo nektarinky alebo jahody, tak som sla do zelovocu a teta na mna ci mi sibka, ze v tomto obdobi... tak ale v hypermarketoch mavaju... joooj ci mam chut
joj, o tom chrapani ani nehovorte, ja som na to hakliva, ked nahodou muzik zachrape nemilosrdne ho budim budim az dovtedy kym sa bud neotoci alebo nezmeni polohu na taku aby nechrapkal

katkamarek
3. mar 2010

ivanka no tetka asi do hypermarketov nechodi 🙂
a ty nemas nejaky po ruke? Tak asi len zavolaj muzickovi nech ti cestou z prace kupi 😉

ivanulienka81
3. mar 2010

mam tu pod nosom billu, tesco aj lidl... ked sa maly vyspi tak asi nabehnem, aspon daco nech z toho zozeniem... 😝

rosannar
3. mar 2010

iva....ja neviem, ale ja zatial nejaké takéto chute vôbec nepocitujem 😀

evitkamalicka
3. mar 2010

ivka kup si zavarane 😅

ivanulienka81
3. mar 2010

ros, ani ja dake chute nemam, ale ja cez den skoro nic nezjem ale velmi sa mi ziada ovocia... najlepsie nejake stavnate... aj melon by bodol 😀

ivanulienka81
3. mar 2010

evit, zavarane nie je ono...

rosannar
3. mar 2010

iva...my sme boli asi takto pred týždnom v kauflande a tam mali veľké a krásne jahody len za 89 centov...tak sme si kupili dva balíky, no ale mala som dost, jeden večer sme zjedli jeden a na druhý večer druhý balík ale povedalaa som si že už najbližšie ich budem jesť možno cez leto 😀 ale boli perfektné, krááásne červené šťavnaté, je jednoducho parádička 😀

evitkamalicka
3. mar 2010

ivka cerstve teraz dostanes len jahody, ostatne este neni ani u nas v supermarketoch

rosannar
3. mar 2010

evit..no my máme aj mandarinky, aj pomaranče, aj banány, aj kivi, no asi všetko 😀

ivanulienka81
3. mar 2010

mne sa zda ze som videla prednedavnom nektarinky aj zlte melony 😅

evitkamalicka
3. mar 2010

ros to dostat bezne, ja hovorim z tych co chcela ivka

ivanulienka81
3. mar 2010

jablka, hrusky, pomarance, mandarinky, banany, hrozno mi uz lezu hore krkom

evitkamalicka
3. mar 2010

zlte melony maju u nas bezne v supermarketoch cely rok

rosannar
3. mar 2010

evit...no tak tie asi ešte nie sú 😅 ...

iva...no a teraz ani nie sú dobré...mne cez zimu všetko ovocie chutí ako umelina, preto som sa aj čudovala že tie jahody boli také perfektnéé 😀

jika80
3. mar 2010

caute
pridavam sa k "ovocnej" teme 🙂
ja som si minuly tyzden kupila tiez jahodky, vyzerali krasne, ale ta chut, no nic moc 🙂 ja si idem dat prave pomelo, ale neviem sa premoct, bo ho nerada supem 😀

katkamarek
3. mar 2010

mnam pomelo, to je super ovocie 🙂

nektarinky, broskyne zvyknu mat v tescu, ale su drahe jak svina, vacsinou 0,80 za kus.

Inak baby, ja mam asi na tom ranajsom mamateste ducha 😅

evitkamalicka
3. mar 2010

pomelo aj ja mozem

rosannar
3. mar 2010

ja som pomelo ešte nepapala...

ivanulienka81
3. mar 2010

baby ja som vedela ze nacneme aj temu ze to ovocie je ako umelina... no ale ja momentalne nepresvedcim svoj mozog v spolupraci s chutovymi poharikmi ze je to ovocie take
najradsej mam ovocie zo zahrady od starkej.... a musim podotknut ze je tam siroky vyber ovocia od jari do jesene 😎

jika80
3. mar 2010

kati - drzim palcekyyyyyyy
nemas foto testiku, zeby sme na to aj my pozreli?

ivanulienka81
3. mar 2010

katka, tak odfot a daj do albumu

katkamarek
3. mar 2010

baby, ale to mozno len ja vidim, a neviem aku to ma vypovednu hodnotu, ked to je po zaschnuti, ale vecer to dam do albumu. 🙂 No ale aj ovu testik je silnejsi ako predvcerom, tak nieco sa asi deje, len neviem co 😀

ivanulienka81
3. mar 2010

kati, mozno je to tu, ten cas ked si sa aj ty dockala.... to by bola parada 😉
joj, vecer sem nakuknem a pozriem tvoj album

katkamarek
3. mar 2010

ivanka, ale to budes musiet veeeeeeelmi napnut oci aby si tam nieco videla, fakt to je mozno iba haluz 😀

ivanulienka81
3. mar 2010

tak spravis testik aj pozajtra a budu tam //

katkamarek
3. mar 2010

no ivka, ked sa teplota bude drzat, tak robim aj zajtra rano 😀

ivanulienka81
3. mar 2010

katka a robis s tou spravnou citlivostou testy dufam....

ludka_r
3. mar 2010

Ahojte,
tak som konečne pridala fotku pupka. Včera mi nešiel žiadny program na úpravu fotografií, nechápem prečo..