Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
14. okt 2009

evitkamalicka
no ja idem variť pečené kuracie stehná spodné a dávam na ne to korenie, čo sa majú piecť stehna v tom sáčku, ale ja sáčok nepoužívam, len to korenie...

lilix
baby vy ste super, dakujem vám pekne za tieto správy...

lilix
14. okt 2009

mima to je o nervy toto. prezivam to s tebou. 😔

evitkamalicka
14. okt 2009

rosannar ja presne to budem varit cez vikend

mima286
14. okt 2009

dakujem vam no ked nic z toho nebude ☹ tak pojde sa dalej do snazilkovania 😉

rosannar
14. okt 2009

evitkamalicka
to je super... 😀 ...my máme cez víkend jarmok tak bude mamina variť a budeme mať pečenú kačku....teším sa už na to... 😀

evitkamalicka
14. okt 2009

tak dieta mi zaspalo a mam free

rosannar
14. okt 2009

evitkamalicka
včera som bola u kamarátky, má 3 týždňové bábätko - dievčatko a je nádherná...ale rozprávala mi ako jej prebiehal pôrod a teraz že ako je na tom...no hrozné...jediného sa bojím len pôrodu...

evitkamalicka
14. okt 2009

rosannar ja som rodila cisarskym a inac by som uz ani rodit nechcela

rosannar
14. okt 2009

evitkamalicka
a nemáš veľkú ranu po tom?

evitkamalicka
14. okt 2009

ranu mi vobec nevidiet, super mi to urobili

rosannar
14. okt 2009

evitkamalicka
tak to je jaké dobréé...

evitkamalicka
14. okt 2009

aj sa mi to velmi rychlo zahojilo, ja by som sa bala prirodzeneho porodu

lilix
14. okt 2009

evit ako uspavas maleho?

rosannar
14. okt 2009

evitkamalicka
no toho sa bojím aj ja...len sa bojím aj rezania a že mi to zostane a bude to veľmi vidno...

evitkamalicka
14. okt 2009

lilix nijako, polozim ho do postielky, on sa hned otoci na brusko, zavriem mu dvere a idem prec a on hned zaspinka

edita84
14. okt 2009

jaj evitka to ti závidím že tak ľahko zaspí ja sa s mojou musím hádať aby zaspala.

evitkamalicka
14. okt 2009

edita ja som ho tak ucila od malicka, takze od 4. mesiaca mi takto sam zaspava bez problemov a spinka sam v detskej, lebo ked spal s nami tak sa nevyspal ani on ani my, tak sme ho presunuli do detskej

edita84
14. okt 2009

tak hej aj ja som to skúšala ale malá mi revala jak šalená tak teraz zaspáva pri telke.

rosannar
14. okt 2009

evitkamalicka
to je dobre že ho tak učíš, ja ešte skúsenosti nemám ale tiež by som to takto riešila, lebo aspon podla mna sa to dieťa veľmi naviaze na rodičov a to uspávanie a už potom to inak nebude chcieť...

sophie1981
14. okt 2009

ahoj....

nasa zaspava na cecine.... 😀 .....dudulika o dusu.... 😉

ked ste pri porodoch...ja by som zase nesla cisarskym......mala som normalny porod, prirodzeny a napriek tomu ze trval 12 hodin bol uplne super, zazitok najsilnejsieho charakteru v mojom doterajsom zivote.....radsej 5xrodit ako 1x zub trhat.... 😉

rosannar
14. okt 2009

sophie1981
no mna odrádza už len to od pôrodu, že "pôrod trval 12 hodín"...no hrôza...

sophie1981
14. okt 2009

rosanar...upresnim...zaciatok porodu bol o 13. hodine...odtiekla mi voda cestou z nakupov(ma islo porazit, bo som si chcela kupit este fajnovu slaninku a nestihla som.... 😝 ), do nemocky som sa dotrepala o 15., nastokli ma na monitor, podali oxitocin a ja somsa na tom stole vyskierala bez bolesti do 18.....potom mi zacalo troska skubkat v podbrusku a boleli ma krize......o 20 som este pocula, ze sestricky pozeraju ordinaciu v ruzovej zahrade..(rodila som v utorok, cize som prisla o jednu cast, nalezite som si ju pozrela na nete), a potom do 12 som fucala ako stara lokomotiva.......o pol noci som malu zi seba vyplula...posledne 2 hodky boli hodne smrti, ale na to som uz zabudla, ze som prosila vsetkych nech ma zabiju ako prasa na zakalacke, nech mam pokoj.....ale v sekunde ked mala bola von, som na to zabudla.....ja sa skor bojim sitia.... 😝 ...to je horsie... 😲

rosannar
14. okt 2009

sophie1981
no to je ale...no to šitie...kamarátka vravela, že ju nenarezali, a potom sa potrhala aj z vnútra a aj zvonka...no hrozné dačo...

mima286
14. okt 2009

tak som z toho uz na nervy prave som dostala ip a bolo v nej napisane ze tie testy su negativne ☹

evitkamalicka
14. okt 2009

juuuj mima neprijemne ☹

mima286
14. okt 2009

uz som ich dala prec ☹

evitkamalicka
14. okt 2009

neboj, urcite sa coskoro zadari

mima286
14. okt 2009

no dufam ze hej ale docitala som sa ze niektore co si robili test tak im silnu ukazalo az na 40 DC a niektore zase pisali ze mali negativny test a z krvi vyslo ze su tehu 😉 ale zatial budem v tom ze som neni tehu je to tak lepsie lebo sa len stresujem 😒 a uz ziadny test,ked nepride ms do konca tyzdna tak pojdem k dr.nech sa na mna mrkne

mima286
14. okt 2009

no ta osoba co mi to pisala mohla to aj jemnejsie napisat 😠

evitkamalicka
14. okt 2009

mima nuz ludia su vselijakí