Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vejinka
12. mar 2010

musi sak uz fakt melem z posledneho..jeej zasa kopka betar jeden 😅

edita84
12. mar 2010

a koľko si pribrala od začiatku tehu?

vejinka
12. mar 2010

nic chudnem...furt

vejinka
12. mar 2010

idem si lahnut

edita84
12. mar 2010

tak dobrú noc 🙂

edita84
13. mar 2010

ahoj kočky kuk méj graf http://www.fertilityfriend.com/home/edita84
nemchápem 😕

edita84
13. mar 2010

dievčatá nemôže to byť anovulák? 😒

edita84
13. mar 2010

no ja idem dnes k mamke ale večer sa zastavým prajem pekný deň 🙂

edita84
13. mar 2010

to tu dnes nikto nebol ☹

ivanulienka81
13. mar 2010

ahoj edit, no cez vikend to tu mrzne, baby davaju pauzu od MK 😅
ja budem mat zajtra snad veget, muzik navaril obedik aj na zajtra, aj maly ma aj na zajtra papu tak len vegetit budeme, mohlo by byt krajsie pocasie, lebo u nas prsi a fuka otrasny vietor 😠

dijefcatko
13. mar 2010

ahojte babky, tak edit, hadam z toho nebude anovulak, hoci zatial to tak aj vyzera. 😒 ale ak ti zajtra teplota stupne vyraznejsie, tak to bude v pohode podla mna. daj rano vediet 😉

edita84
13. mar 2010

ahojte podla mňa mám dnes ovulku ako každý cyklus na 19 deň pre istotu sme ti istili dobrým sexíkom 😉

dijefcatko
13. mar 2010

tak tak edit, spravne 😀 ja mam take mini trapenie, uz dva tyzdne mam krcok hore a je stale makky, sledujem ho opatrne denne, nepretrzite je makky... 😖

edita84
13. mar 2010

dijef a kolký si DC lebo DPO?

dijefcatko
13. mar 2010

som 6 DC, dva dni po mrche, bola taka slabsia a kratsia, ale predtym som dva ci tri dni spinila a uz predtym bol krcok makky, takze som vedela, ze nie som tehu. ale uz je to dlho fakt. 😒

edita84
13. mar 2010

dijef marec to istí dúfam 😉

dijefcatko
13. mar 2010

edit, ja to uz v tieto dni ani nevnimam nejak to snazenie, ako by sme sa ani nesnazili 🙂 normalne mam pocit, ze mi to zacina byt lahostajne.
inak, kamoska dnes porodila sekciou malu Kristinku, 4500 g a 55 cm. aj prveho chlapceka mala takeho velkeho a ona sama nie je vysoka, vzdy to bolo take male mile ziena a deturence taki baculkovia 😀

edita84
13. mar 2010

tak gratulujem kamoške , inak aj mne tento mesiac je to nejak ľahostajné toto snaženie nejak to ani nesilím a zatiaľ sa darí každý druhý deň kvalitný sexík 😅

dijefcatko
13. mar 2010

mozno to je ten spravny postup, tak trosku na to kaslat 😉 ale u mna je to mozno tym, ze zatial ovu v nedohladne, ale pred mrchou budem zasa nervozna 🙂

edita84
13. mar 2010

no pred mrchou to chytí asi aj mňa 😀

dijefcatko
13. mar 2010

ale ty to mas uz o par dni, ja este len na ovu cakat budem 🙂 juuuj, tak hadam sa vam zadarilo dneska, my ideme dat dnes Hubertika a hadam potom pokeksikujem, len tak cvicne 😀

edita84
13. mar 2010

nooooooo to je dobré ja som dnes popoludní mala biely Tokaj mňam ten milujem. 😔

dijefcatko
13. mar 2010

mnam, tokaj, biely, juuuuj 😝 ale ja celkovo mozem biele vinko a to som ho kedysi nechcela, iba cervene 🙂

edita84
13. mar 2010

ja som zatiaľ víno nemusela jednoducho mi nechutilo ani jedno ale zvykneme mať koncom apríla komárňanské dni a v rámci tých dní je vínna ulica a tam sme s mm vyskúšali tokaji 6 putoňový biely a odvtedy je to moje obľúbené vínko a teraz ho majú v lidli ale toto je len samorodny sladký ale mne veľmo chutí 😀

dijefcatko
13. mar 2010

fuuuu, normalne si mi chute narobila edit, idem asi pomaly toho nasho Huberta otvorit 😀

edita84
13. mar 2010

tak bež ho otvoriť a užite si pekný večer ja idem spinkať ráno sa ozvem ahooj 😉

dijefcatko
13. mar 2010

aj tebe pekny vecer, rano ta čeknem 😉

edita84
14. mar 2010

no tak som ešte klesla 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/edita84

dijefcatko
14. mar 2010

edit, mozno bude ovu dnes, nemyslis? 🙂

dijefcatko
14. mar 2010

ja sa hnevam na FF, normalne strajkuje, neviem si tam zadat teplotu! postupujem ako zvycajne, vyplnim teplotu, hlien, cas mam nastaveny, dam "save" a ono sa neulozi vobec nic. aj v minulom cykle mi toto robilo... asi skusim wunschkinder 😒