Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
30. mar 2010

katka...vieš čo...tak na toto ti neviem odpovedať...ak budem na tom zle, že nebudem nič stíhať a drahý bude stále chodiť na tieto sprosté 12 hodinovky tak mi to dobre padne, ked mi niekto pomôže...ja si neviem ani predstaviť zatial že koľko roboty je z dieťaťom a ešte je to u každého individuálne...ale verím tomu, že ten náš chrobáčik bude neposed...takže ak si budem chcieť aj niečo doma porobiť a už len sa osprachovať, tak niekto toho malého drobca bude musieť strážiť....takže je to tak, že teraz ani sama neviem...tak musím vyčkať kým tá chvíla nastane 😀

evitkamalicka
30. mar 2010

ros ja som sa vzdy sprchovala ked maly spal, sak v postielke sa mu nic nestane 😉

rosannar
30. mar 2010

evit....no viem ako to bude potom, ale ja som strašný posera.... 😀 ...takže ja by som sa bála nechať dieťa samé v jednej izbe 😀 ...no ale možno dovtedy sa to zlepší, neviem teraz nič fakt povedať...dúfam, že tej pomoci nebudem potrebovať až tak vela, ale verím tomu, že mamine bude ťažké povedať aby nechodila 😀

ninanina34
30. mar 2010

ahojte babulky 🙂

ninanina34
30. mar 2010

edit mas novu fotku ze? peknu

katkamarek
30. mar 2010

ros neboj sa, ked babo pride, sama si najdes rezim a sposob 😉
Ved mamine nemusis priamo povedat, ze nechod, a zase predpokladam, ze nebude u teba cely den 😅 Ty si to len tak vybalila, ze kolko ludi u vas bude a ze este aj svokrovci u vas uz mozno budu spat, tak mi to prislo take, ze by som uplne stratila sukromie 😉

katkamarek
30. mar 2010

nina ahoj 😵

rosannar
30. mar 2010

katka...no bude to určite iné ako je teraz....teraz aj svokrovci prídu okolo desiatej a odchádzajú okolo 3 alebo 4tej domov, ale potom to určite tak nebude...to viem naisto....a mamina sa ma stále vypytuje že na kedy si má zobrať dovolenku, že kedy asi budem rodiť 😀...no ale uvidíme...nechám to na osud, ako zamieša karty.....

nina...ahoooj 😉

ninanina34
30. mar 2010

katka ako sa dari ? ktory si DPO?

evitkamalicka
30. mar 2010

nina ahojky

ninanina34
30. mar 2010

ros neboj vsetko sa zmeni ani nebudes vediet ako a vsetko bude uplne inak ako si naplanujes 🙂

ninanina34
30. mar 2010

evit ty varis same dobroty 🙂

rosannar
30. mar 2010

nina...ved ja viem...ved ja môžem teraz stresovať, že bábätko bude neposedné, nebude chcieť spať a nakoniec bude spať celý den, ani nebudeme vedieť že ho máme 😉

ninanina34
30. mar 2010

ros to je jasne ja som tak stresovala a aj sa tak stalo mala nechce spavat do taraz 😉

ninanina34
30. mar 2010

ros vcera zaspala 22:15 a rano bole hore 7:30 a cely den funguje uplne bez problemov

katkamarek
30. mar 2010

nina ja dufam, ze som 4 DPO, ovulku este nema potvrdenu teplotou, lebo prisla do toho zmena casu a na mna to posobi, ale ja verim, ze bola v piatok 😉

ninanina34
30. mar 2010

katka ja mam asi ovu teraz ale mm je sluzobne na 2 tyzdne prec takze dalsi mesiac je v cudu 😒

katkamarek
30. mar 2010

nina to je na tom najhorsie ked vies, ze mas ovu, ale nemozes snazilkovat

edita84
30. mar 2010

ahoj už sme doma vonku bolo super malá sa dobre vybehala 😀

ninanina34
30. mar 2010

halo je tu niekto?

sophie1981
30. mar 2010

ros.....ked sa babo narodi, ty sa tak zmenis, ze sa nebudes stihat cudovat co sa deje...neviem ako ostatne baby, ale ja som prvy mesiac po porode preplakala, vsetko a vsetci mi vadili...... 😀 ......nechcela som byt sama, ale zaroven som nikoho nechcela pri sebe...to bol des...zrela na psychiatriu..... 😝 .....ci bude babo zive alebo kludne...neviem, nikdy nevies...ja som bola cele tehu kludna, ziaden stres.....mala je tiez kludna povahovo, aj ked uz ukazuje rozky, ale zato je velmi energicka...dnes sme vstali o 4.15 rano spala hodinku za cely den a este stale beha po byte.... 😕 ......v noci vstava tak 1-2krat.....ale zeby som nestihala, nemozem povedat...jasne ze kym si najdes system, co a ako, to troska potrva...ale tiez nieje dobre, ked mas v kuse pri malom babu niekoho na krku, kedze tvoja svokra ma inu predstavu o vychove a ziti v domacnosti o rutinach, tvoja mama ma uplnu predstavu(ta sa bude skor podoboat tej tvojej, aj ked nie uplne) a ty si budes aj tak chcela vsetko spravit po svojom....a dufam ze u vas to bude ine, ale pridu aj prve konflikty.....ak sa mylim, tak nech sa baby vyjadria...aspon u mna to bolo takto.... 😉

edita84
31. mar 2010

ahoje no sophie má úplnú pravdu prvé mesiace sú najťažšie lebo si zvykáte na seba mne mamka chodila pomáhať prvý týždeň ako sme boli doma a potom už len sem tam po práci ale to skôr ja som šla von s malou a vždy som mala navarené a upratané aj ked malá bola dosť urevaná v prvých mesiacok nakoľko ju bolievalo bruško ale potom sa to dalo do poriadku a všetko som zvládala sama. musíš si len spraviť systém a potom to pôjde
inak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84

dijefcatko
31. mar 2010

bré ránko dievčatá! 🙂
tento mesiac z toho nic nebude ani u mna 😒 vcera mi v podbrusku brutalne ale fakt pocutelne skvrcalo, az sa mm pytal, ze co to je. a to kazdy mesiac pred mrchou ☹ aj prsia uz bolia, no co uz...
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

edita84
31. mar 2010

dijef ved si len 9 dpo a teploty máš zaťial v pohode

dijefcatko
31. mar 2010

ano edit, ale uz na sebe presne badam presne predmrchovske znaky, nefalsovane. hoci mi este obcas napadne, ze tie dve brutus pichnutia predvcerom mohli byt zahniezdovanim... aj krcok sa uz vcera otvaral a bol taky maksi. no ale ved uvidime 🙂

edita84
31. mar 2010

dijef kým tu nie je mrcha tak je nádej 😉 no ja som dnes spravila test a nič tak budem volať dokimu aby mi dal termín 😒

dijefcatko
31. mar 2010

a potom ti to uz urcite vyjde, len nech mas mrchu cim skor 😉

edita84
31. mar 2010

no dijef neviem ale mrcha sa možno aj blíži lebo ma znova začali bolieť cici a brucho a kríže
určite sa podarí musí sa už podariť nám všetkým 🙂

dijefcatko
31. mar 2010

rozmyslam, dokedy budeme snazilkovat este 😒 fuuuuu, taky pupak sa mi vyhodil v priebehu dvoch hodin na krku, az strach, au 😒

edita84
31. mar 2010

dijef kým sa to nepodarí 😉 len dúfam že sa blíži aj nám tá chvíľa ked nájdeme //