Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
31. mar 2010

no tak som spať...obed bol dobrý a polievočka pekne zohriala 😉 ...ešte k tým hláškam...moj mužík ked bol malý a šli niekam autom, tak na zahmlené sklo napísal, že PI.A...a potom sa jeho otec otočil, zbadal to, tak chudatko takú dostal, že má následky až do dneska 😀 ...

edita84
31. mar 2010

a ja farbím vajíčka 🙂

evitkamalicka
31. mar 2010

ja nefarbim, z toho som uz vyrastla, k nam kupaci chvalabohu uz nechodia

edita84
31. mar 2010

evit ani k nám nechodia len ocinkovi a dedovi

evitkamalicka
31. mar 2010

my mame cokoladove

edita84
31. mar 2010

aj tie budú 😉

ludka_r
31. mar 2010

Ahojte.
ako sa máte?? Asi riešite Veľkú noc, čo?? Ja som chcela byť doma a snáď by k nám ani nikto neprišiel, ale ako máme Vilka, tak aj môjho chlapa začalo baviť behať po kupačkách. Tak musíme ísť zas ku svokre, aby mal dušu na mieste. ☹
Sa mi tam vôbec nechce, ale aspoň nemusím chystať. 😉

janirea
31. mar 2010

my budeme doma cez sviatky, mozno na skoka pojdeme k nasim,,,ale inak sa mi ani neda lebo stale PN-kujem, tak len cez vychadzky
a kupaci uz tiez nechodia chvalabohu a v rodine maju teraz zakaz robit srandicky s vodou,,,,,aj ked mm bude zase behat symbolicky s poharom 😠

evitkamalicka
31. mar 2010

joooj ja sa uz tak tesim domov, nebudem musiet varit, babka bude pekne chodit s malym von....akurat zajtra este budem doma piect tie strudle

janirea
31. mar 2010

evit,,,tak len oddychovat a dobroty vyjedat 🙂

evitkamalicka
31. mar 2010

no neviem ci to vyjedanie zrovna u mna hrozi, kedze teraz jedlu moc neublizim, Adamko za mna dojeda

katkamarek
31. mar 2010

no ja este sviatky nemam ujasnene 😀 Ale urcite pojdeme aj tam, aj tam, a olievacov tiez necakam, len mozno svokor a mm, no a doma bratia, to si isto nenechaju ujst, aby ma zliali, budem si musiet zobrat aj nieco na prezlecenie, 😅
Len teraz uvazujem, ze by mi mohli aj ublizit, ked sa vajko nahodou uhniezduje, no asi im dam nejaku vystrahu 😅

janirea
31. mar 2010

ste si to vymenili 🙂 ,,,,myslela som len tak trosku, ked ti pride daco dobre na chut
u nas sa teraz hlavne sladke hromadi, vobec mi nejde,,,aspon, ze uz take normalne jedlo mozem zjest po troche

evitkamalicka
31. mar 2010

no ved uvidime, urcite nieco dobre popapam

slibby
31. mar 2010

ahojte 🙂 , po dlhsej odmlke sa zase ozyvam, pozeram ze riesite velku noc, mna caka prezit 3 dni u svokry 😝 , tu nie su ziadne velke tradicie, akurat ze deti hladaju vajicka schivane na zahrade, ale to mojho este asi moc bavit nebude, takze nic moc.

evitkamalicka
31. mar 2010

slibby ahojky,

baby podali sme sportku, tak som zvedava ci sa na nas dnes stastie usmeje 😀 😀 😀

rosannar
31. mar 2010

slibby...ahoooj....no ty si tu fakt dlho nebola...ako sa máš?

evit...jooj tak to držím palce...aby ste zobrali aspon ten zvyšok, ktorý tam niekto nechal 😀

janirea
31. mar 2010

kati,,,to moj muz ma v tomto vystrahu uz 8 rokov co sa pozname 😀, pretoze tam odkial pochadza to bolo ciste sialenstvo na velku noc,,,nastastie dostal rozum rychlo 😀

inak, mna sa dr. stale pytaju, za tie oblicky, ci som nebola chora na zaciatku tehu,,,,takze radsej neriskovat nejake prechladnutie

rosannar
31. mar 2010

jani...a to čo sa ťa doktor pýtal myslel hlavne akú chorobu?

slibby
31. mar 2010

rosa, dakujem mam sa fajn, teraz moc nestiham, kedze robim cez den, ale dnes som isla uz po3 hodinach z roboty domov aby som im tam jamu nahodou nevystala 😀 . v pondelok som bola na poradni a mimi sa ma k svetu uz malo 4,5 cm fakt nadhera. a ty sa mas ako?

katkamarek
31. mar 2010

jani a ty si bola si chora?

ahoj slibby, ako sa citis? co fazulka?

slibby
31. mar 2010

evit bodaj by sa postastilo, ja uz som nesportkovala ani nepamatam, si vzdy poviem ze uz len tym som vyhrala a usetrila prachy

janirea
31. mar 2010

ahoj slibby 🙂

rosannar
31. mar 2010

slibby...no ja tiež fajn...malý ma niekedy večer trápi, lebo ma zvyklo pobolievať podbruško, ale to sa asi len chce už rozťahovať 😀 ...ja idem na poradnu až o týžden a pol...presnejšie 12. 4. takže som velmi zvedavá...raz v noci mi aj drahý ležal tak na brušku a ževraj počul ako malému bije srdiečko, tak neviem, či to je pravda...ale aj on je veľmi šťastný...ved na poslednej poradni bol somnou vnútry a spolu sme počuli ako malému bije srdiečko, tak sme boli veľmi šťastní a hlavne on...odvtedy je ako vymenený... si založil aj album na na azetku a na facebook že "naša malá fazuľka" a každému sa chváli 😀 😉

janirea
31. mar 2010

katka,,,praveze som nebola, nemala som ani len naadchu, vobec nic,,,klop, klop zatial
ros, cokolvek, od chripky,,,nejaky bacil,,,,ale neboj, viem, ze ty si spominala, ze si mala teploty, lekari sa pytaju na vsetko, aby mali nejake jednoduchsie vysvetlenie

slibby
31. mar 2010

ahoj jani, som citala, ze mas aj trapenie, ale uvidis vsetko bude o.k. 😉

janirea
31. mar 2010

ros,,,aj ja mam poradnu 12.4. 🙂

rosannar
31. mar 2010

jani...no vieš, ja som odvtedy taká trošku bojazlivá, že či sa náhodou nič nestalo...lebo ved vtedy to ešte nevidela, len sme počuli biť srdiečko, no uvidíme...možno teraz už bude vedieť viacej povedať 😉

rosannar
31. mar 2010

jani..jeeej to je super 😀 ...a ty máš o koľkej poradňu?

rosannar
31. mar 2010

jani a nemáš nejakú aktuálnu fotku drobca?