Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
19. okt 2009

beaska no hadam to zmakneme

lumimi
19. okt 2009

ja už mam vodičák 5 rokov- no a moc ho zatial nepoužívam...

evitkamalicka
19. okt 2009

lumi a preco ho nepouzivas? nejazdis vobec?

mima286
19. okt 2009

evit-ani tehu ani ms tak zacinam najprv s ms aby prisla no to sem uz ani nebudem patrit do tejto temy, ked ani to ani to ☹

mima286
19. okt 2009

ja mam tiez vodicak zo zaciatku som jazdila a potom som prestala,lebo som jazdila s mm a dost zvysoval hlas a mna to strasne znervoznovalo mala som potom depku z toho tak som povedala ze koncim a s nim nepojdem na aute,uz som mu to viac krat hovorila ze ja sa to musim tiez naucit,tak chodime autobusom do mesta a malemu sa to celkom lubi a mne to nevadi 😉

lumimi
19. okt 2009

mima, ešte nehadž fllintu do žita - čaka nas november - to je podla mna najplodnejší mesiac 🙂

evitka - nejazdím, lebo mam pocit že to auto si aj tak robí čo chce - trochu sa bojím - jazdím len ked ideme z priatelovej firemnej vianočnej oslavy - no minulý rok- to bolo niečo - som soferovala a za mnou sedeli jeho traja pripitý kolegovci -

no a tiez s priatelom nerrada soferujem lebo ked sa ho pýtam na cestu onu furt - zarad jednotku... - akoo keby som nevedela - a tiež mi šahá na volant - čož ma dost desí. (si myslí že nevytočím alebo čo)

mima286
19. okt 2009

no to ano mas pravdu len ak nedostanem ms 😠 tak potom budem musiet zalozit temu som v prechode 😀

evitkamalicka
19. okt 2009

ale mima stale sem budes patrit 😉

mima286
19. okt 2009

dakujem 🙂

edita84
19. okt 2009

ahojte
mima gyn.ti čo povedal na to že nemáš krámy dala si si to vyšetriť?

inak s tým šoférovaním som tak isto ako lumimi ale ja šoférujem len vtedy ked musím a nie je tam manžel a ked tam je tak musí držať ústa.

kojzarik
19. okt 2009

ahoj kocky

moze sa stat ze ma zeny dva dni po sebe vytok ? lebo ja som mala aj vcera a aj dnes 😕

mima286
19. okt 2009

edit ja som tam nebola ja viem cim to je ze teda ak som neni tehu tak musim vyvolat ms a ked som bola na kontrole minuly rok tak som mu spominala ze nemam ms tak sa ma opital ci mi to prekaza alebo teda vadi a ja ze nie ,tak nemam ms no viem ako na nu tak ma sa na co tesit mrcha jedna 😉

lumimi
19. okt 2009

može byť dva dni po sebe - a aky výtok? aká farba? svrbí? má nejaký zápach?

mima286
19. okt 2009

myslis kojzarik ten plodny 😕

mima286
19. okt 2009

ja si myslim ze mozes

kojzarik
19. okt 2009

aj vcera aj dnes bol priesvitny a tahavy , len dnes ho bolo o dost viac ako vcera

edita84
19. okt 2009

vau mima to je lekár mne povedal že to tak nemôžeme nechať ale už je to ok. no ja som kôli tomu aj priberala to tie moje hormoniky. 😀

mima286
19. okt 2009

tak supdo snazilkovania najlepsia prilezitost 😉

edita84
19. okt 2009

😵

lumimi
19. okt 2009

kojzarik plodný može byť aj viac dní, možno je dnes plodnejší než včera 🙂

mima286
19. okt 2009

no do teraz mi nechybala ale kedze chceme mimi tak mi chyba,ale viem ako na nu potvoru jednu 😉

lumimi
19. okt 2009

Lučim sa dievčatá- idem robiť niečo užitočné
a Vy choďte a ploďte 😀

mima286
19. okt 2009

ahoj lumimi

edita84
19. okt 2009

dobrú nôcku vlastne akčnú 🙂

kojzarik
19. okt 2009

u nas uz bolo snazilkovanie . zajtra ked mam vnutromaternicove sono to tam bude vidiet ze bolo snazilkovanie alebo nie?

lumimi
19. okt 2009

kojzarik - to je vaginálne sono - do maternice sa ti hrabat nebudu a možno toho bude trochu viac na tom prezervative- ale nech.

(ja sa od vas neviemodtrhnut 🙂)

kojzarik
19. okt 2009

lumimi dik



ani ja sa akosi neviem od tialto odtrhnut 😅

b.bardyova
20. okt 2009

chcem sa opytat robila som si test a az po dvoch dnoch sa mi ukazala druha ciarka ale taka slaba...stalo sa to uz aj vam ?

evitkamalicka
20. okt 2009

dobre ranko

b.bardy mne osobne sa to nestalo, mne max po hodine sa ukazala

b.bardyova
20. okt 2009

idem dnes kuoit iny a uvidi sa...a budem to viac kontrolovat...