Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lucy_lu
7. máj 2010

Dobre ranko dievcence,

tak hlasim 8.kolo.. Mrcha uz prisla v plnej krase.. :( Chcela by som si povedat ze "nevadi, ide sa dalej a urcite to nabuduce vyjde.." ale neda sa. Akosi ma optimizmus opustil. :(

rosannar
7. máj 2010

lucy....čože? to mi je ľúto... ☹ ...som myslela že ti to už vyšlo

ivanulienka81
7. máj 2010

ahojte dievcata
aj my sme spali tuto noc vynikajuco, ked Misko celu noc ani necekne, tak vzdy je dobra noc 😅 aj teraz este buvkame
skapal nam stolny comp dnes rano, do pune, zase sa budeme tlacit na jednom notasovi 😠

ludka_r
7. máj 2010

ahojte,
Lucy, Dijef, to ma mrzí. 😖
Už by bolo načase, aby to vyšlo.

Evit, aj ja sa na hokej vytešujem. Ale my hráme až v nedeľu, nie? 😉

evitkamalicka
7. máj 2010

ano v nedelu, ale mne to nevadi, ja kukam vsetky hokeje, takze budem aj ten dnesny vecer

lucy_lu
7. máj 2010

Babulky, ja ked som tam videla v stredu tu slabu druhu ciarku, az mi srdiecko poskocilo. Ale nevyslo to. :( Musim sa pozbierat a bojovat dalej. Ved hadam to vyjde raz..

edita84
7. máj 2010

lucy dijef to ma mrzí že prišla mrcha ☹
tak izba prerobená 😉

rosannar
7. máj 2010

ahojteeeee....dneska bol blázinec v práci, našťastie som si zobrala pol dna voľno, tak si tereaz lenoším doma a kukám ako pracujú chlapi 😀

ivanulienka81
7. máj 2010

babulky, ste tu?
my sme boli na nakupy, iba teraz sme dosli, maly tiez iba teraz zaspava v postielke, bude dnes trocha posunuty....

rosannar
7. máj 2010

iva...ja som tu 😀

ivanulienka81
7. máj 2010

jojo ros, vsimla som si 😀
vsak aj oddychnut trocha treba

evitkamalicka
7. máj 2010

ja tiez nakukam

rosannar
7. máj 2010

iva....no treba trošku ale teraz mi aj dobre padol...lebo vedúci mi hned ráno dal prácu a musela som vkuse čumieť do počítača, tak ma tak bolia oči, že mi to aj dobre padlo to voľno 🙂

sophie1981
7. máj 2010

Ahojte...som nemala cas nakuknut skor, sme boli cely den u kamosky......som sa tesila na lepsie spravy, babule......lucy, dijef, je mi to luto, tak velmi som drzala palce nech sa mrcha nerozbehne..... ☹ ......uz ani neviem co k tomu dodat...asi len snazte sa zasa vzchopit.....aj ked viem, ze pred par dnami mne bolo tak ako vam....ale mrcha prejde a zasa vznikne nadej..... 😉 ...aj ja uz zasa verim ze to pride.... 😅

edita84
9. máj 2010

Ahojte kočky želám každej maminke, tehulke a snažilke pekný deň matiek 🙂

cukruska1920
9. máj 2010

Haloooo...ste tu??

evitkamalicka
9. máj 2010

ja som tu

cukruska1920
9. máj 2010

ahoj evit... pozeram ze budete mat vajcaka 😅

evitkamalicka
9. máj 2010

hej veru tak 😀

evitkamalicka
10. máj 2010

dobre ranecko

rosannar
10. máj 2010

dobrééé ráánko...fuuha...vy ste tu toho ale popísali, normálne neviem či to dneska všetko stihnem prečítať 😀

evitkamalicka
10. máj 2010

ros ahojky....pekna kupelna 😅

rosannar
10. máj 2010

evit....dáááákujem 😀 ...snažila som sa... 😀 ....už len domalovať vrch nad obkladačkami a hotovo....ešte pravdaže dvere namontovať, čo už máme kupené, ale ešte nám kovanie chýba 😀

evitkamalicka
10. máj 2010

nevadi, to bude raz dva

evitkamalicka
10. máj 2010

vcera sme zacali 7. mesiac a zaroven posledny trimester 😲

rosannar
10. máj 2010

evit....noooo....to je ale....letí to ako voda...len teraz si pamätám, ako si sem dávala, že máš pozitívny tehu testík 😀

evitkamalicka
10. máj 2010

tak tak.....akurat vcera som uz dala na mimiaukcie nejake vedci po Adamkovi, ktore uz pri druhom nevyuzijem, kedze bude letny a Adamko bol jesenny

ivanulienka81
10. máj 2010

dobre rano dievcata

evitkamalicka
10. máj 2010

ivka ahoj

dijefcatko
10. máj 2010

Dobré ránko dievčatá, ako sa máme? Ja sa už klasicky preberám pri kávičke a Doktorke Quinnovej 😀