Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
12. máj 2010

dobre ranko.....no konecne mam aj ja cim prispiet..... 😅 ......hola......depkus club.... 😉 ....aj ked mna to momentalne trosku preslo, predsa len mrcha odznela a snazime sa dalej...aj ked stale s pocitom, ze sa uz dlho nedari..... 😒 ....ja zasa premyslam ze zacnem merat......zajtra mam naplanovaneho gundologa...ked bude Katka v pohode, lebo je nervna idu nam stolicky...... 😝

rosannar
12. máj 2010

jaaaj baby, včera mal mm rannú 12-ku...a prišiel domov o pol siedmej, bola som na balkone, čakala som ho...a ked už mal vôjsť do vchodu tak som šla k dverám čakať ho...prídeme do izby a už vidím ako šibe dážd na okno...a taký bol šikmý dážd že ešte aj na balkonové dvere frkal 😀

sophie1981
12. máj 2010

a neda mi nenapisat....aj ked evit si kamoska, ale myslis ze to bolo fer?.....ked sa tu rozoberaju tehu problemy a radosti, nikto nenamieta, ze len o tehu tocite....a edita sa zapaja uplne do vsetkeho...jedno ci tehu abo snazilka..teraz dochadza na netehule....mozno by nebolo od veci akceptovat aj depku...myslim, ze po 9 mesiacoch snazenia je tu na nu aj pravo....

edita84
12. máj 2010

sophie hola 😀
depka príde aj odíde ale zlý pocit ostáva a najmä ostáva otázka prečo?

sophie1981
12. máj 2010

len s tou depkou treba pomoct.... 🤐 .....

ivanulienka81
12. máj 2010

ros, u nas vcera nastastie nelialo, ale hlasia nejake burky a ochladenie ☹
sophie, vraj kundolog 😀

sophie1981
12. máj 2010

edit, ja si uz vravim, ze mozno ten hore vie, preco mi nedozici druheho potomka hned ako si zmyslim...mozno este pridu nejake problemy.....mozno caka kym dokoncime dom...neviem.... 😒

rosannar
12. máj 2010

my ešte kým sme sa snažili tak som mala depku počas mrchy a ešte tesne pred mrchou, ked sme sa snažili tak som bola plná pozitívnej energie 😅

sophie1981
12. máj 2010

ivanulienka......ze gyndosovi take formalne.....sak on moj kamos nie?......ta preco nie kundolok..... 😀

ivanulienka81
12. máj 2010

no vsak mne sa to paci 😀

lucy_lu
12. máj 2010

sofi ahoooj

edit, sofi, dijef...baby... mozno sme sa na to naozaj az prilis upli, ze sme sa rozhodli ze chceme babo a mysleli sme si ze to pojde hned... a cim dlhsie to trva tym sa ta tuzba stupnuje, depky chodia castejsie a najma...cim viac chceme, tym menej to ide. edit, mozno by si mala naozaj zacat vybavovat navrat do prace a zacat sa sustredit na to....a dijef, co tak zacat premyslat nad dovolenkou nejakou a povedat si ze by bolo lepsie tehu az po lete a po dovolenke, lebo s tehu by sa to mohlo skomplikovat a nikam by ste nakoniec nemohli ist..? sofi, ide leto, budete urcite vela robit na dome a aj tvoja pomoc je dolezita a keby si bola tehu, nemohla by si robit nic... Baby, neviem ci chapete o co mi ide..Ale mozno by sme sa mali upnut na nieco ine konecne...

sophie1981
12. máj 2010

lucy...ale ved ja si to vravim stale...ide leto a s katkou si ho skor uzijem ako netehula......ale vies, clovek si snazi povedat to co chce pocut, ale mysel niekedy nepusti....ja osobne niesom v stadiu, ze placem, trham noviny a hysacim....len jednoducho to niekedy na cloveka pride......hlavne ked sa dlhsie nedari zacinam v sebe objavovat pochybovacne myslienky, ze nieco nieje v poridku....ja si stale vravim, ze mozno som jedna z mala u ktorej kojenie bolo fakt ako antikoncepcia...preto este nic neriesim s kundosom........len jednoducho pride chvilka, kedy clovek potrebuje dostat von aj to negativne....aby sa uvolnilo miesto tomu pozitivnemu..... 😉

evitkamalicka
12. máj 2010

baby ja by som to tak tragicky nebrala a hlavne tie, ktore uz mate deticky

evitkamalicka
12. máj 2010

ja uz o tehu nenapisem od tejto chvile nic

lucy_lu
12. máj 2010

sofi, ja to uplne chapem a nehovorim to preto, ze by som tym chcela povedat 'baby nedepkujme'.. Viem o depkach svoje a mam rovnake pocity ako ty. Len sa snazim prist na nieco co by nam pomohlo otehu. A mozno je to aj v tom, ze potrebujeme odputat mysel od toho a sustredit ju na nieco ine a hlavne sa naladit pozitivne. Ale nie tak, ze si budeme teraz hovorit ze 'urcite to tera vyjde, tento mesiac sa zadari apod.' ale skor v takom zmysle ze sa dobre naladime, ide leto, budu pekne dni a musime sa z toho tesit.. Mozno potom sa aj to vijicko skor rozhodne zahniezdit sa u nas, ked budeme naladene pozitivne. Ved kto by sa zavrtaval do nejakej vystresovanej zenskej?? 😀 😀

sophie1981
12. máj 2010

lucy.... 😉 .....suhlasim.......

evit...sa hned urazas...to patri do skolky..... 😒

evitkamalicka
12. máj 2010

bibka praveze som sa neurazila, hadam este mozem napisat co chcem

sophie1981
12. máj 2010

to ano....

nic, idem sa skulturnit....dnes idem za babysitterku..... 😅 ....tak dufam ze deti budu dobre.... 😉

dijefcatko
12. máj 2010

jaaaj babky, som tu o depke radsej pisat nemala, keby som vedela, aku debatu to rozprudi 😅 ja tiez nehystercim ani nic podobne, len mi to obcas pride luto, hlavne ked vidim kopec tehuliek vsade naokolo. a neviem, ako na to prestat mysliet. ved uznajte, mam otocenu maternicu, odporucaju sa polohy odzadu. tak ked sa sexuje, musim mat na mysli aspon pocas plodnych dni, ze radsej to dajme takto... a potom chvilku lezim, co inak velmi nezvyknem. tak ako sa da nemysliet? ja sa pocas dna sustredim na uplne ine veci ako na tehu, ale pri sexe to nejde 😒

sophie1981
12. máj 2010

dijef...ta musis mysliet na brada pitta...... 😀 😀 😀

rosannar
12. máj 2010

sophie...eee...brat pitt...to zato nie 😀

dijefcatko
12. máj 2010

no brad pitt pre mna zrovna nie, musim si niekoho vymysliet! vieeeeem, Martin Trnavský! a toho aj naživo v sobotu uvidííííím, juchuuuuu 😀

sophie1981
12. máj 2010

ros, sak ja tiez nemusim brata.....ale niekedy bol idol ci nie??.....ja mam rada tmavych a vysokych chlapov..... 😅 ....niekedy som bola platinocky buchnuta do Keanu Reevesa..... 😝 😝 😵 😵

sophie1981
12. máj 2010

dijef...a toi je kto??....ja moc showbiznisom nezijem..... 😀

rosannar
12. máj 2010

sophie...no on akože nevyzerá zle, ale že by som sa trhala za ním to určite nie 😀 ...ja som mala etapu že sa mi straaašne páčil Bezdeda 😀 ale to ma už našťastie prešlo...teraz mojim idolom je môj muž 🙂

dijefcatko
12. máj 2010

sophie, to je riaditeľ z Ordinácie 😉 daj si ho do googlu, náááádherné fotky má ten chlap! jaaaaaj, že hneď mi je lepšie 😀

rosannar
12. máj 2010

to svoboda je martin trnavský? 😀

edita84
12. máj 2010

ahoj kočky boli sme trocha von kým neprší
no ani ja netrhám noviny nerevem ani nič podobné len ked uvidím nejakú tehulku tak to troška zabolí 😅
no veru ja sa od budúceho mesiaca budem sústrediť na návrat do roboty
no a mne sa teraz lúbi herec z filmu mentalista juj aj sa mi s ním snívalo 😅

dijefcatko
12. máj 2010

rosi, nooooo, on je taký zlatý, a tie jamky v lííícach! 😀 môj muž sa mi vždy smeje, keď sa nad ním rozplývam 😀 no a čo, on si včera prsnatú blondínu obzeral 😀

rosannar
12. máj 2010

dijefcatko..no ja som si myslela že ma vysmejete ked napíšem že sa mi páčil...nooo týmto si ma prekvapila...dakujem 😀