Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
17. máj 2010

ja nevarim, este mi ostali 2 kusky rybky zo vcera

rosannar
17. máj 2010

edit...my sme mali minulý týžden bryndzové.... 😀

evitkamalicka
17. máj 2010

ja by som bryndzove mohla aj kazdy den, tusim budu na veceru 😅

rosannar
17. máj 2010

evit...no ja som ich síce nerobila ale mamina ale asi v stredu nám ich priniesla a vo štvrtok som mala poradnu, čiže som bola doma a tak ranajky boli bryndzáky 😀

edita84
17. máj 2010

no veru ja by som ich mohla jesť furt ale teraz mi viac chutia kapustové 😝

evitkamalicka
17. máj 2010

ja mozem halusky vseho druhu, kapustove, syrove, s kyslou smotanou atd

rosannar
17. máj 2010

edit..tie som zase mala v piatok a v sobotu u svokrovcov...a také so slaninou...jaaaj boože...aj v piatok sme tam prišli a svokor ich robil a on ich robí perfektné, tak som si dala za dva taniere 😅

edita84
17. máj 2010

ros ty môžeš aj tri 😉 no u nás sa to dosť rýchlo zjedlo lebo tu bol môj otec ten si dal za dva taniere aj mm a ešte som otcovi nabalila ale bola som rada že mu chutili 🙂

rosannar
17. máj 2010

edit..no 3 by boli veľa ale oči by zjedli aj celý hrniec 😀

edita84
17. máj 2010

😀

rosannar
17. máj 2010

edit...ved aj potom v sobotu sa ma svokra pýtala čo chcem jesť a hovorí že sú ešte kapustové halušky a tak mi šla nabrať a pýta sa že koľko...dala mi dosť na tanier a zostalo tak za dve lyžice a tak jej hovorím, aby tam dala všetko...ale zjedla som to.. 😀

katkamarek
17. máj 2010

ahojky 🙂
vidim, ze sa mate dobre

Ros krasne babatko
Ivanka gratulujem k dievcatku.

Ja som prave domrchovala, takze uz sa tesim na dalsie snazilkovanie 😀

lucy_lu
17. máj 2010

Ahojte kocky,

nerobia mi dobre tieto vase dabaty o jedle, lebo dietujem a ked to citam, vsetko by som si dalaaaa. 🙂 Mnam.

Aj u nas bolo cely vikend hnusne, a ani sme si neoddychli lebo sme sa s mm dali do prerabok/uprav stareho domceku po starych rodicoch a tak sme sa narobiliii, jaj.. Ale, vlastnymi rukami sme zvladli novu kupelnu a je krasna.. 🙂Tak sa z nej tesim.

A inak, sedim v praci, ale najradsej by som isla domov pod perinu. 🙂

rosannar
17. máj 2010

katka...dakujem...a videla som aj ako tam vo vnútri mrvil 😀 ...
a teraz už len šup do snažilkovania 😉 prajem úspešný mesiac 😉

lucy....tak to si mala pracovný víkend...my sme zase len lenošili ale taký pekný den pod perinkou by som si ešte dneska vedela predstaviť 😉

lucy_lu
17. máj 2010

A este aby som nezabudla - ivka, gratulujem k sestricke pre miska 🙂

ros... malicke je krasne! 🙂

lucy_lu
17. máj 2010

ros, inak aj vasa kupelka je velmi pekna. som pozerala fotky na MS. 🙂 no,vikend bol pracovny, ale som velmi rada ze to mame hotove.

rosannar
17. máj 2010

lucy...dakujem aj k maličkému aj ku kupelke...

cukruska1920
17. máj 2010

Halo halo...kto tu?

evitkamalicka
17. máj 2010

ja tu....akurat som dovarila puding

cukruska1920
17. máj 2010

mnam mnam puding 😵 ja som u maminy v robote.... bola som dnes na AFP testoch...bojim bojim

evitkamalicka
17. máj 2010

neboj, dobre to dopadne

cukruska1920
17. máj 2010

mi hovorila ze niekedy tie vysledky aj su zle ale ze to nic neznamena..ale ze aj tak musia poslat na amnio...ale tak hadam budu ok... bola som aj na sone...miminko nam pekne zakyvalo 😵

evitkamalicka
17. máj 2010

a neukazalo co ma medzi nozkami?

cukruska1920
17. máj 2010

veru nie... najprv bolo otocene chrbatikom potom sa otocilo, ukazalo okale , zamavalo ale nozicky malo pokrcene takze nebolo vidno... 😀 ale oci to malo ako taky malinky ufoncek

rosannar
17. máj 2010

ahojtee...jaaaj toto počasie je niečo hrozné...bola som na obede s kolegynou ale nasmiali sme sa cestou....to sa ten dáždnik nedalo udržať 😀

cukrus...neboj, vysledky budú v pohode.... 😉 🙂

cukruska1920
17. máj 2010

ahoj ross...a co dobre si mala na obedik? noo..tebe sa to lahko hovori 😕 za kolko si mala vysledky?

evitkamalicka
17. máj 2010

mne akurat maly zaspal, naobedovala som sa a uz som aj pod perinkou

rosannar
17. máj 2010

cukrus...nooo taký kurací rezen na prírodno s ryžou...no dalo sa to 😀 ...no ľahko už teraz ano...ale ja som sa bála, len na začiatku tehu som ťažko ochorela (vysoké teploty) čo bábu neprospieva tak som sa bála, či to nemohlo malému nejako uškodiť no a výsledky som mala za týžden 😉

cukruska1920
17. máj 2010

evit.. no sak take ,,krasne" pocasie je vonku... asi pojdem aj ja chrapat ked dojdem domov

ros...mne kazala sestricka nech zavolam koncom tyzdna, ale ked som bola zaniest krv tak mi povedali ze budu koncom buduceho tyzdna...tak neviem... juj..dufam ze mi sestricka nebude volat

sophie1981
17. máj 2010

baby, aj ked vam vyjdi zle vysledky, nestresujte....aj ked sama na sebe viem ze sa to neda 😅 ......ja som mala AFP 1:55...riziko raztepu...amnio som odmietla, boli sme len v KE u dr. Dankovcika, ten mi morfologickym UTZ vylucil nejake poskodenie.....a mala sa narodila uplne zdravucka.....