Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
18. máj 2010

edit...no aspon že si tu ty, evit necháme pracovať, hádam nás potom povozí na novom autíčku 😀

evitkamalicka
18. máj 2010

a popritom este aj varim perkelt....co mate dnes na obed?

edita84
18. máj 2010

evit to čo včera 🙂

rosannar
18. máj 2010

evit..no vidno že si žena....toto by chlap nezvládol.....no a ja mám na obed, že čo dá obedové menu v reštike ale doma som robila šampionovú polievočku -perfekná je, ja som si včera z nej dvakrát nabrala a to ja polievky velmi nemusím a ešte vyprážané šampiony s opekanými zemiakmi 😉

edita84
18. máj 2010

ros to by som si aj dala 🙂

evitkamalicka
18. máj 2010

aj ja by som si dala vyprazane sampinony

rosannar
18. máj 2010

edit...jaaaaj, a to tú polievku som robila prvýkrát.....ja neviem čo ma to chytilo ale v poslednej dobe začínam robiť také jedlá, čo som predtým nechcela, bála som sa ich... 😀 ale tá polievka....no neviem sa ju robíte vy skúsenejšie ale aj ten môj recept je super, som sa bála že nebude mať žiadnu chuť ale je lahodná 😀

rosannar
18. máj 2010

evit, edit, no tak ste pozvané 😀

edita84
18. máj 2010

ros nechceš nás pozvať na večeru? 😀

rosannar
18. máj 2010

edit....kludne, ja budem len rada 😀 večer som aj tak sama doma 🙂

edita84
18. máj 2010

inak ja ked sm bola tehu tak som mala totálne zmenené chute mm si musel znovu zvykať všetko som solila až moc 😅

evitkamalicka
18. máj 2010

ok, tak prideme 😀

evitkamalicka
18. máj 2010

ja mam akurat v tomto tehu furt chut na cerveny melon

edita84
18. máj 2010

evit ten je aj dobrý 🙂

evitkamalicka
18. máj 2010

veru, musim ho mat minimalne raz-dvakrat do tyzdna

rosannar
18. máj 2010

edit....no ja zase velmi málo solím... 😀

evit...my sme si kupili červený melon a aj včera som si dala dva plátky 😀 ...no hádam sa nepokazí 😀 ....aj včera večer som zjedla polievku a potom som si šla načistiť jahôdky a aj tie som papala, som sa bála že budem mať prehánky ale nič 😀

evitkamalicka
18. máj 2010

mna prehnalo pred vcerom po slivkach, som si dala horuci caj a potom slivky 😅

rosannar
18. máj 2010

evit...no keby som nebola tehu, tak ma hned bolí žalúdok a je mi blbo ale teraz nič...aj tú nedelu sme pojedli, čo sme videli a nič... 😀

evitkamalicka
18. máj 2010

tak mam na dnes hotovo aj s pracou aj s varenim a mozem lenosit....este som pustila pracku, podarilo sa mi predat par tych veciciek po Adamkovi tak nech pekne vonaju ked ich budem posielat

edita84
18. máj 2010

evit si šikula a ja ešte stále neviem predať kočík už som sem pridala aj zebru lebo tam len stojí malú nezaujíma tak predám

rosannar
18. máj 2010

evit...no tak už len oddychuj pekne...a ešte ste chorí?

evitkamalicka
18. máj 2010

ros nie, asi to bola len nejaka unava ci co z toho pocasia, ale v posteli sme stale 😀

katkamarek
18. máj 2010

ahoj baby

Ros ale v tehotenstve by sa vraj huby nemali jest, nie?

Takze aj vejinka bude mat dalsieho chlapa? Tak gratulujem 😵

evitkamalicka
18. máj 2010

katka o tom nic neviem, ja jem vsetko, neriadim sa tym co by sa malo a nemalo, to by som potom nemohla jest nic

rosannar
18. máj 2010

katka...ale ked chutí čo mám spraviť? 😅

edita84
18. máj 2010

tak malá je už v posteli už len musí zaspinkať 🙂

evitkamalicka
18. máj 2010

aj mne maly pojde za chvilu spat

rosannar
18. máj 2010

ahojteeeee, tak som späť z obeda a už len vydržať do pol tretej a pálime domov...dneska vedúci v práci nie je tak môžeme utiecť o polhodinku skorej 😅 ale pssssst

evitkamalicka
18. máj 2010

ja prave obedujem, maly uz spi

rosannar
18. máj 2010

evit...tak dobrú chuť 😉