Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
24. máj 2010

ja som zjedla dva keksiky teraz 😀

evitkamalicka
24. máj 2010

ja si idem dat polievocku a neskor urobim halusky

cukruska1920
24. máj 2010

ja mam od maminy drzkovu...si idem ohriat...ale stipe jak fras

rosannar
24. máj 2010

cukrus...no ja idem až 7. 6. tak dúfam, že malý prdliak sa ukáže aj nám 😀

rosannar
24. máj 2010

no ja som už po obede, tak teraz už len lahnuť a spať 😀 ...no ale sme v práci ....takže žiadny spánok 😀

evitkamalicka
24. máj 2010

ja som si pospala doobedu, rano som vstala bola asi hodinku hore a potom sup naspat do postele

evitkamalicka
24. máj 2010

ja idem tento stvrtok a bude aj ultrazvuk, tak som zvedava ako sme vyrastli, kolko vazime

rosannar
24. máj 2010

evit...jaaaaj to ti závidím 😅

evit...ja som si minule pozerala tie moje fotky z utz a ked som bola prvýkrát tak to tam je len taký flak a druhýkrát už aký človiečik a na tretom je asi aj 3krát väčšie a to bol medzi fotkami rozdiel asi mesiac...rýchlo rastu tie bábätká v brušku 😀 ...aj ja som zvedavá, že drobec bude už aký veľký...a sestra hned vravela, že ona pôjdem somnou lebo má voľno a že chce ísť aj dnu, tak jej spravím radosť ak nepôjde somnou mm 🙂

evitkamalicka
24. máj 2010

nas by mal uz vo stvrtok mat okolo 1400g a viac

cukruska1920
24. máj 2010

ja sa tiez uz neviem dockat sona len dufam ze AFP bude v poriadku 😕

rosannar
24. máj 2010

evit....joooooj a koľko si už pribrala?

cukrus a už ti robili tie testy?

cukruska1920
24. máj 2010

ros...hej... bola som takto pred tyzdnom

evitkamalicka
24. máj 2010

ros stale len 4kg

cukruska1920
24. máj 2010

papam drzkovu polievocku od maminky...mnam mnam

edita84
24. máj 2010

joj cukru tú ja ani cítiť nemôžem 🤐 inak dnes ideme kupovať novú sedačku na bycikel dozadu už sa teším no len dúfam že malá bude aj niečo vidieť od mojej rite 😅

rosannar
24. máj 2010

cukrus...tak to už výsledky určite majú...a to ti majú oni volať ak niečo alebo si máš zavolať ty?

evit...no tak to sa dobre držíš...ja mám stále ešte mínus asi tak kilo...takže sa dá povedať, že som možno kilo pribrala 😀

edit...ale čo by nevidela.. 😀

cukruska1920
24. máj 2010

ros...v piatok ked som volala este neboli.... sestricka mi povedala ze ak nieco zle tak bude volat...dufam ze nezavola

rosannar
24. máj 2010

cukrus...ja ked som bola tak mi brali krv v pondelok a na ďalší pondelok tam už boli 😉

cukruska1920
24. máj 2010

zajtra tam pojdem lebo si potrebujem ist vziat listok na peniaze...

evit kde si?? nieco cudne sa mi deje v brusku...a neviem ci je to ono...len sa mi to zda nejak skoro ak by to bolo ono

sophie1981
24. máj 2010

my mame syr a hranolky....statocne zdravo ale kedze je to nase narodne jedlo, ako vcera davcali v spravach, tak som nejaky slovak nee???

ros, si sa pytala, ci mi nebude luto ak mi dietatko vezmu...jasne ze mi bude luto...tak ako mi bolo, ked som odchadzala z anglicka od svojej malej Elizy.......ale zasa myslim, ze ten dobry pocit, ze som aspon na tu chvilu dala dietatku domov namiesto decaku ma bude hriat ovela viac....a myslim, ze zvacsa tie rodiny, co si deticky adpotuju si aj dokazu vazit dieta v dome.....cest vynimkam..... 😒

evitkamalicka
24. máj 2010

cukrus kludne to moze byt ono

rosannar
24. máj 2010

cukrus...noo tak sa spýtaj. už tam výsledky určite majú 😉

sophie...no to máš pravdu, ale mne by bolo lúto keby sme museli dať už adoptívnej rodine... 😉

cukruska1920
24. máj 2010

evit... uz to zase necitim... ja uz take divne citim treti den len som to citila len vecer ale dnes som to uz viackrat zacitila...ja neviem ako to ma citit tak neviem ci je to ono..ale je to srandovne... ale neni to skoro?

ros... zajtra sa opytam

evitkamalicka
24. máj 2010

cukrus ja teraz citila v 14tt a pri Adamkovi tusim 16tt

rosannar
24. máj 2010

cukrus....a čo presne cítiš?

cukruska1920
24. máj 2010

jeej...tak asi to je ono 😵 😵

ros... no pred 3 dnami to bolo take slabucke ale vecer som to az zacitila, na druhy den tiez vecer...vcera nic a teraz ako sedim pri pocitaci..najpr mi nieco tak sklbalo slabo pri pupku, potom to preslo a potom take ako keby mi niekto zvnutra tlacil prst na kozu

rosannar
24. máj 2010

cukrus....jeeeej moja, tak ak to je ono tak gratulujem 😉

cukruska1920
24. máj 2010

naozaj? to je babo? pri pupku? 😅 juj teraz placem

sophie1981
24. máj 2010

cukrus, myslim , ze je to ono.....gratulujem.... 😉

cukruska1920
24. máj 2010

dakujeeeeem... som zvedava ci sa to bude opakovat..ja som to teraz este necakala lebo zevraj prvorodicky az okolo 20tt zacinaju citit