Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
31. máj 2010

@lucy_lu áno Beja ide do škôlky a hej bude lepšie aspoň trocha vypnem mozog a aspoň sa finančne dáme dokopy 🙂

sophie1981
31. máj 2010

niekedy by som aj ja sla do prace.... 😅 .....

rosannar
31. máj 2010

lucy...tak držím palce, aby sa to vydarilo a aby si už patrila medzi tehulky 😉

edit...no tak aspon budeš vedieť nové drby v robote 😀 ale neboj, potom na snaženie ani myslieť nebudeš a práve vtedy sa zadarí 😉

janirea....ahooooj..no ten dátum objednania je fakt pobavujúci 😉

janirea
31. máj 2010

lucy,,,mne moja gyndoska davala robit hormony stitnej a tie boli ok, v norme,,,takze uvidim, co sa mi podari vybavit,,,ale dakujem za infošky

,,a pridavam sa do klubu zhadzujucich kilecka 😉 trochu ocistu tela treba urobit
nemate niektora skusenosti s pitim aloe vera?

deina79
31. máj 2010

baby mam na predaj monitor plodnosti clearblue fertility monitor s 27ks testovacich tycieniek len za 80 eu, kto ma zaujem nech pise IP, PC len monitora bola 120libier, nam sa podarilo po roku snazenia sa s tymto monitorom otehotniet za 3 mesiace 🙂 , je vhodny pre tie, kt.maju posunutu ovulaciu, al.problemy s ovulaciou, prikladam link:
http://www.clearblueeasy.com/clearblue-easy-fer...

stoji to zato 😉

sophie1981
31. máj 2010

jani......nemam skusenost...ja pijem antioxidanty.....a cistu vodu...... 😅

evitkamalicka
31. máj 2010

heh, ja sa pridam do klubu kileckarov o 2 mesiace, ale to vy vsetky uz budete jak lanky 😅

janirea
31. máj 2010

sophie,,
ja som dostala taketo cosi http://www.fa.tomi.szm.com/aloe.htm
tak uvidime ake ucinky budu

sophie1981
31. máj 2010

nooo., vyzera to zdravo.... 😀 .......ale ked ja som skor za cerstve veci ako takto......aj kilo radsej vypotim ako vyhladujem.... 😨

lucy_lu
31. máj 2010

ros, dakujem za podporu.. uvidime ako to tentokrat dopadne.. 🙂

kocky,inak aj ja pridavam do klubu kileckarok. a jani, tiez mam doma nachystane litrove balenie aloe. 🙂 tak hadam nam co-to pomoze.

rosannar
31. máj 2010

lucy...no a ako sa cítiš?

sophie1981
31. máj 2010

tak len pekne do toho, nech sme krasne.... 😉 ....

janirea
31. máj 2010

ono papier a www stranka znesie vela 😀 ale nic za to nedam, ked skusim
jooj, ja tiez nerada hladujem,,tiez som radsej vytiahla stroj na cvicenie, len dufam, ze ma neomrzi

sophie1981
31. máj 2010

joooj, janka, tak samej sa mi nechce cvicit,,,,,ja chodim streda a stvrtok hodinu skakat....streda Zumba, stv taebo, sobota kosim pozemok a makam na stavbe....zvysne dni beham za malou... 😀

janirea
31. máj 2010

lucy,,,len ty by si ho uz nemusela potrebovat,,,, 😉 tehulky ho nemozu pit

edita84
31. máj 2010

jani aj ja sa chystám piť aloe vera ale na očistenie organizmu ale predním mám piť 3 dni nejaký čajík 2 l na deň 🙂

edita84
31. máj 2010

sophie tvoj vtáčik je môj menovec mňa doma volajú Edo 😀

evitkamalicka
31. máj 2010

ja sa tiez nechystam drzat hladovku, len jest pravidelne 5x denne v mensich davkach a dodrziavat pitny rezim, to na mna funguje dokonale

janirea
31. máj 2010

sophie,,,ja nemozem chodit este skakat,,cici sa nejak nechcu dat do povodnej velkosti 😀 a to by nem dobre bolo 😀
a cez vikend kosim aj ja niekedy na chalupe

sophie1981
31. máj 2010

edit..... 😀

janirea
31. máj 2010

baby, tak aspon budeme vediet, ci to aloe ma nejaky ucinok,,,
inak u mna je najhorsie dodrzat pitny rezim,,,ked nemam pred nosom vodu, tak aj poldna sa nenapijem niekedy 😒

evitkamalicka
31. máj 2010

jani u mna to iste, vzdy musim mat pri sebe flasu s vodou, lebo inac by ma ani nehlo pit

janirea
31. máj 2010

evit presne tak,,,ja aj preto s tym chcem zacat teraz, ked uz budem v robote,,,a tam tu jednu flasu musim,,,aj ked len cistu vodu s citronom

evitkamalicka
31. máj 2010

ja pijem len cistu vodu

janirea
31. máj 2010

to je najlepsie, len u nas v robote nie je velmi dobra,,,dost ju chloruju a aj tvrda je viac

evitkamalicka
31. máj 2010

maly je hore tak ideme von kym neprsi

rosannar
31. máj 2010

jaaaaj, už len vydržať dakych 15 minut a ideme domov... 😀

edita84
31. máj 2010

tak mm som oznámila moje rozhodnutie ísť do roboty normálne bol prekvapený 😀
konečne mi prišiel Ped egg tak som preň poslala mm večer si budem robiť pedikúru 😀

sophie1981
31. máj 2010

no edit, budes normalne ze vau.......nove nohy, nechty, robota..... 😀 ......

edita84
1. jún 2010

pekné upršané ráno kočky 😉
@sophie1981 no budem vau až ked sa mi podarí schudnúť čo je pri mojich predošlých pokusoch smiešne 😀