Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
8. jún 2010

@edita84 no lenze ani to neni kolkokrat ruzove

edita84
8. jún 2010

ja viem ani u nás to nie je ružové a ani to nikdy nebolo až tak že by sme mali na rozhadzovanie ale máme jeden druhého a dieťatko 😀

mirka251
8. jún 2010

ahojte kocky aj ja si chcem platit DNP od 1.7.2010

rosannar
8. jún 2010

edit....no lenže to sa lahko povie, a potom čo mám spraviť ak mi zoberú byt? to je nie potom bohvie čo...a ani to nie je ružové...my takto len tak tak vychádzame a ked sa nám ešte príjem zníži o asi 150 Eur tak to je dosť...to je nájom na byt... 😒

lucy_lu
8. jún 2010

Kocky, akoze u nas to nie je take tragicke, drahy ma dobru pracu a urcite nas uzivi. Ale ide o to co hovori cukrus - clovek robi ako debil, dostane par korun a niekto si plati dnp, sedi doma a dostane este viac penazi. zrovna mi hovorila vcera segra o mame jej kamosky - plati si dnp z maxima, je nezamestnana, uz rok doma na pnke a dostava cez 500€ v cistom nemocenske. Na to iste ja makam cely mesiac..

rosannar
8. jún 2010

lucy...no presne...ale zato, vieš, ten kto to vie že si môže platiť tak má rozum aspon na to, alebo len dobrých známich 😅 ...no a zase ked si vezmeš vrchnosť? tí tiež až tak sa nepretrhnú v práci a beru aj 3násobok nášho platu

cukruska1920
8. jún 2010

@lucy_lu no ved na toto som bola nasrata...lebo ja som si to platila aj ked som bola nezamestnana aj ked som robila...a potom sa mi to vlastne spriemerovalo...a ta pani na socialke mi sama potvrdila ze sa to oplati tym co nerobia....a ja ze..tak to vlastne podporujete nezamestnanost...a s usmevom na tvari mi oznamila ze ano 😠

lucy_lu
8. jún 2010

Tamama tej segrinej znamej sa tiez vyjadrila, ze naco by sa zamestnavala, ved kto by jej dal s jej kvalifikaciou 500€v cistom a este tolko volna co ma teraz? No tak ale je to otras. Kde to zijeme.... Hruza. :(

cukruska1920
8. jún 2010

sa mi chce grcat z toho 😝

rosannar
8. jún 2010

lucy..tak to máš pravdu...a takých ludí nemám rada, ale zase ked si vezmete, tak ten dôchodok nebude mať bohvie čo, lebo to je zase na to iné poistné, a ona ked si teraz platí len na DPN tak to nestačí na to, aby si v starobe dobre žila...

evitkamalicka
8. jún 2010

baby my sa ani dochodku nedozijeme ked budu furt zvysovat dochodkovy vek 😀

rosannar
8. jún 2010

evit...no ale možno nejaký ten rok si ho užijeme 😀

lucy_lu
8. jún 2010

cukrus, aj mne veru..

ros, no, ledaze by vymyslela nejaky system ako okaslat aj to a bez prace poberat max dochodok.. 😀

rosannar
8. jún 2010

lucy..no tak to by bolo o čom....ty pracuješ na svoj dôchodok a iný si budú šunky válať a platiť max. poistného a budú si aj dôchodok užívať, no tak to by potom na tie dochodky by neboli peniaze....lebo potom mladí ludia by si platili len poistné z max. VZ a nebudú robiť a ked budú musieť tak budú mať max. a na naše dôchodky peniaze nebudú...

lucy_lu
8. jún 2010

evit.. 🙂 dobra pripomienka.. som zvedava ci sa ho dozijeme. tymto stylom sa za chvilu bude chodit do dochodku v 75-ke.. 😀

cukruska1920
8. jún 2010

no a ja si platim 2hy pilier do dochodku....asi ho zrusim...sak kym pojdem na dochodok tak skor umrem

evitkamalicka
8. jún 2010

lucy keby len v 75ke, kym my pojdeme bude to mozno aj 90tka takymto stylom

edita84
8. jún 2010

kočky teraz budem zlá ale ked ste vedeli že koľko je materská a že prídete o svôj plat tak prečo ste sa rozhodli že chcete dieťa? my žijeme z mesiaca na mesiac máme hypotéku a chceme dalšie dieťa tak čo deti sú náš život a toľko si zaslúžia že sa zriekneme z dobrých obedov v reštike alebo značkových handier nie? a ked chcete odsudzujte ma za toto nezaujíma ma to

evitkamalicka
8. jún 2010

edit my sme tak nikdy nerozmyslali, aj keby som rovno ziadny RP nemali, aj tak by sme mali deticky, lebo sme chceli

evitkamalicka
8. jún 2010

a tiez mame hypoteku, ale urciteho standardu by som sa nezriekla

evitkamalicka
8. jún 2010

nechcela by som kazdy mesiac kalkulovat ci si mozem alebo nemozem dovolit to alebo ono

evitkamalicka
8. jún 2010

takze som rada, ze sme na tom tak ako sme

rosannar
8. jún 2010

no my sme zase tak už teraz, že musíme kalkulovať a ak mm náhodou dostane do dva-tri dni neskôr výplatu tak sa stane že nemáme žiadne peniaze...a to na oblečenie mesačne minieme max 50 Eur na oboch a niekedy ani to nie...no a ja ked zrátam naše výdavky tak to je mm výplata, možno ešte zostane 50 -100 eur ale to je len výnimočne a ak zostane len moja výplata resp. materská tých 300 eur tak budeme v riadnej prdeli, budeme musieť kupovať len to najvyhnutnejšie a budeme odkázaný na našich rodičov, aby nám niekedy pomohli....takže u nas je aj štandard nadštandardom, ale zato snažíme sa nesťažovať 😵

evitkamalicka
8. jún 2010

ja som rada, ze v dnesnej dobe nie sme odkazaní na nikoho, ze dokazeme kazdy mesiac odlozit peniazky na knizku,ked vidim v nasom okoli znamych atd co su po usiach v dlhoch, ale tak niektori si zas mozu za to aj sami.....

cukruska1920
8. jún 2010

baby...neviete ake priznaky ma pasovy opar? 😔

evitkamalicka
8. jún 2010

cukrus netusim, ja ani neviem co to je poriadne

ivanulienka81
8. jún 2010

co je to pasovy opar?
baby, nam idu dve stolicky naraz na lavej aj pravej strane, viete akeho nervaka mame teraz doma 😔

cukruska1920
8. jún 2010

lebo mne sa stala takato vec... nosila som podprsenku s kosticami a tlacilo ma to..ale nejak som si to nevsimala...ked to zacalo tlacit moc tak som si ju uz davala doma dole...a teram to mam take citlive ..ked sa toho dotknem ma to boli, z vonku na kozi nic nevidno len ked sa dotknem to boli...mam take horuce to miesto kde to mam...zajtra sa chystam k obvodnej s tym len dufam ze mi nepovie ze to mam ten opar 😔 muz mi hovori ze to mozem mat dotlacene ale neviem ci to moze byt

ivanulienka81
8. jún 2010

evit, inac velmi dobra statistika... 32tt a plus 5kg....
ja mam momentalne statistku 25tt a plus 4kg... nechcem aby to slo velmi hore, ale co uz velmi rada papam 😀
cukruska, ty si uz nieco pribrala? dala som ten opar do googla... ja ani neviem co je herpes... ale ovcie kiahne som mala 😕

evitkamalicka
8. jún 2010

ivka no ja by som aj celkom rada este nejake tie 3 kilecka pribrala, ale uvidime vo stvrtok na utz kolko maly vazi, ci pribera tak ako ma