Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

kojzarik
25. okt 2009

cukrus nie kazde dieta je nezbedne 😅 moj je ale len cez den

cukruska1920
25. okt 2009

evit...hej... aj geny a tak... mam po mrche tak od zajtra meram....evit ty kedy necakas?

evitkamalicka
25. okt 2009

cukrus ja kebyze mam 28 dnovy cyklus tak vcera, ale mavam cyklus tak 28-34 dni takze radsej ratam s tymi 34 dnami a teda tusim to vychadza na stvrtok

kojzarik
25. okt 2009

evitka a neskusala si este testovat?

cukruska1920
25. okt 2009

ja mavam tiez take dlhe cykly... 😕 ale podstatne je ze byva ovulacia...no nie?

evitkamalicka
25. okt 2009

kojzarik nie neskusala a ani nebudem este, zatial statocne odolavam, nechcem to uponahlat, este pockam do toho stvrtka hadam vydrzim dovtedy 😅

cukrus presne tak, hlavne ze je ovulka

kojzarik
25. okt 2009

tak budem drzat palce

evitkamalicka
25. okt 2009

dakujem 😉

cukruska1920
25. okt 2009

evit..a mas aj nejake pocity zeby to mohlo vyjst?

evitkamalicka
25. okt 2009

cukruska okrem toho, ze ma priserne bolia prsia tak asi nic

cukruska1920
25. okt 2009

a podbrusko neboli ako na mrchu?

evitkamalicka
25. okt 2009

neboli

cukruska1920
25. okt 2009

no ved uvidis...tak drzim palce nech ti to vyjde nech nemusis dlho cakat

evitkamalicka
25. okt 2009

uvidime ci sa dockame

lumimi
25. okt 2009

Zdravim dámy.

nejaka tehulka na obzore? evit, testni, som zvedava 🙂

Ja som uplne strasna. stale v sebem živím nádej že to motžno vyšlo. mrcha dorazila v piatok na obed a dnes ... ledva špinenie - takže to trvalo 48 hodín-namiesto klasických 6 dní - ale ak by som aj bola tehu tak tie moje piatkove bolesti by nič neprežilo -

Dnes rano mi naskočilo nas mobile - poznamka z leta : Od 1.11 pracovať na mimi 🙂 som to ani skor nechcela ale aj tak som dufala že by.

priatel skonštatoval že nie asi až taký dobrý ako si myslel. ale idem nájsť nejake potraviny s obsahom antiestrogenov - podporuju ovuláciu - a začnem sa tým kŕmiť. a musim si nachystat graf na teplotu. 🙂

janirea
25. okt 2009

ahojte zienky,,ako v nedelu?
Ja uz mam konecne klud,,,nohy vylozene po upratovani a citam vas 🙂
lumimi,,,to nevyzera zle,,,ked bolo len spinenie,,,,a tie bolesti, tiez byvaju pri tehu a dost silne

evit, ty mas ale pevne nervy na to testovnie,,,mna by uz "palili prsty" nad testom 😀

eviq
25. okt 2009

ahojte, ak mi prvy test cca 4 dni pred ocakavanou mrchou visiel tak, ze druha ciarka bola len veeelmi slabucka - i ba taky duch - kedy by som test mala zopakovat, aby mi uz ukazal presnejsi vysledok? aby som sa netesila zbytocne....ten prvy test som si robila v piatok rano...dakujem

janirea, ty si mi uz pisala ze je to iste, nemas s tym nahodou skusenost?

evitkamalicka
25. okt 2009

janirea no veru sama sa cudujem ze som este netestovala

eviq kludne si mozes urobit test zajtra rano

lumimi
25. okt 2009

eviq - každé dva dni by sa to malo zdvojnásobit - tak skus.

ake su bolesti brucha v tehu?

neviem posudit či to bolo špinenie alebo krvácanie - používam tampony - neviem to podla toho posudiť
ale asi si robim fakt len nádeje.

evitkamalicka
25. okt 2009

lumi ja neviem, lebo mna brusko v tehu nebolelo

sophie1981
25. okt 2009

hola.....ako tu??...co nove???.....my sme uz doma s nasho vyletu tyzdnoveho....no nemam dobru spravu....po 10 dnoch meskania a mojej vzrastajucej nadeji a radosti ze to vyslo sa slavnostne dostavila mrcha......takze koniec dovolenky a let lietadlom bol ako trest..... 😝 .....tak pokracujeme v snazeni.... 😵

evitkamalicka
25. okt 2009

bibka to ma mrzi, ale urcite coskoro vycikas // 😵

mima286
25. okt 2009

ahojte,sophie to mi je luto no dufam ze to teraz vyjde a budu // 😉
evit tak aj ja ta obdivujem s tym testovanim,ja by som mala uz najmenej 3 testy za sebou

kojzarik
25. okt 2009

ahojte ako sa mate ? ja nie moc dobre zase mam bolesti zlcnika a to jem len suche rozky a masko na prirodno no hruza

sophie to mi je luto , neboj coskoro sa to urcite podari a budu dve//

mima286
25. okt 2009

no kojzarik tak ta lutujem,mas co vydrzat kym pojdes na zakrok

kojzarik
25. okt 2009

ani mi nevrav este ze to nemavam kazdy den , dva dni som mala celkom klud 😒

mima286
25. okt 2009

no aspon ze tak,musis to volako vydrzat,ine ti neostava

kojzarik
25. okt 2009

ja si zakazdym poviem ze to ma Boh skusa kedze som mala taky rychli a tagmer bezbolestny porod

b.bardyova
25. okt 2009

ahojte..konecne sme prestahovany ..mrcha skoncila a tak hura na babo...mozno to bude uz buduci mesiac

janirea
25. okt 2009

evig,,,ja som pisala, ze aj duch ked je na teste malo by to byt pozitivne,,,a najlepsie to zistis, ked urobis opat, ako pisala lumimi,,,hcg rastie kazdym dnom,,,,a ked sa ti bude druha ciarocka zacne zvyraznovat zaroven s testovacou,,zelam pevne nervy 🙂 a nech uz ta druha / len tmavne 😉

lumimi,,,,a neplanujes "vysadit" teraz tampony, ked snazilkujete? neodporucaju sa velmi, ked planujes otehotniet,,,,no aj ked ja som tiez pouzivala tampony,,,ale teraz im uz odzvonilo 😅

sophie,,,ahooj, tak ta mrcha dorazila 😒,,,ale ide sa do dalsieho kola 😉
drzim palce

kojzarik,,,hlavne to nejak vydrz a potom uz bude dobre