Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
1. nov 2009

ahojte,
renka, blahozelam a drzim palceky,,,,inak konecne maminka zo zvolena ako ja 🙂
evit,,,,ja som uz zvedava na zajtra,,,dufam, ze stihnem aspon rano sem nakuknut.
,,ja som uz rada, ze som konecne doma,,,, 🙂

evitkamalicka
1. nov 2009

baby uvidim aka bude zajtra teplotka

meruska
1. nov 2009

ahojte..po vikende som tu zas...dnes mi konecne stupla teplota..tak zeby ovulka preda len dorazila?...chcem sa ale opytat.... ked mi zapipa digiteplomer, este ho tam mam par sekund nechat? lebo ak este pockam par sekund, teplotka este trosku rastie

http://www.fertilityfriend.com/home/2ab8d3

meruska
1. nov 2009

evit...kazda z nas urcite caka ze nam zajtra oznamis ze si rano nasla krasne //

evitkamalicka
1. nov 2009

meruska ja netvrdim, ze budem testovat zajtra...uvidim aka bude teplotka a mozno vas este budem troska napinat 😅

evitkamalicka
1. nov 2009

meruska snazili ste sa? lebo ten 23DC to vyzera na ovu....ja vyberam teplomer hned ako zapipa nejako ma to nikdy nenapadlo skusit ho tam nechat dlhsie

meruska
1. nov 2009

jasne ze sme sa snazili...bol vikend 🙂 mna to doteraz tiez nenapadlo..ale dnes sa mi nechcelo vstavat a ked zapipal bola som taka ospala ze kym si ho vzala ... jednym ockom som zbadala ze teplota rastla z 36,4 na 36,6..nechapala som...tak som ho vypla a skusila zas...ked zapipal ukazal 36,4 a pockala som 2-3 sekundy a uz tam bolo 36,7... tak mi to zas nedalo a treti pokus ukazal na pipnutie 36,6...a to som teda dala do grafu... nechcem sa teda predcasne radovat ze uz konecne stupla..uvidim zajtra..mozno si zo mna moj teplomer robi iba srandu

evitkamalicka
1. nov 2009

ja zajtra skusim ci bude stupat po pipani, ale teplotu zapisem tak ako doteraz aby mi to neskreslilo

meruska
1. nov 2009

ja tiez neviem co to malo byt, ale moj muzik tvrdi ze plati vyssia z fyzikalneho hladiska, tak neviem, som na pochybach

lumimi
1. nov 2009

zdravim,

evit pripajam sa k zvedavcom 🙂

co sa týka teplomeru - podla návodu mojeho noveho teplomeru s teplota vo vagine alebo v konečníku má merat 3 minuty bez ohladu na pipanie teplomeru.

evitkamalicka
2. nov 2009

tak baby netestujem, teplotka klesla a uz ma aj boli podbrusko, takze mrchana sa blizi
http://www.fertilityfriend.com/home/1d9533

meruska
2. nov 2009

dobre ranko.. evitka to vazne? budem posobit na tvoj teplomer aby sa opravil, ved predsa nemavas az taky dlhy cyklus....

moj grafik na dnes http://www.fertilityfriend.com/home/2ab8d3

evitkamalicka
2. nov 2009

pravdupovediac som aj tak nedufala, ze by sa mohlo podarit znova na prvy sup.....ak pride mrcha, tak sa budeme snazit uz az v lete

edita84
2. nov 2009

evit môžem sa spýtať prečo až v lete?

evitkamalicka
2. nov 2009

edit, lebo som si dala zavazok ze este schudnem a zacnem brat femi kvapky na upravu cyklu, tak kym sa to da troska dokopy a nechcela by som mat velmi jesenne babo, lebo Adamko je jesenny a v lete vo vysokom stadiu tehu teda nebolo nic moc

edita84
2. nov 2009

no tak to máš pravdu ale aspoň sa ťa nikto nespýtal koho bábo kočíkuješ ako u mňa neverili že je moje lebo ma nevideli tehotnú hehe skrilo sa to pod kabátom. 😝

evitkamalicka
2. nov 2009

no ale uvidime, ved kym nepride mrcha este nie je nic stratene, mozno ze teplotka je preto taka, lebo mam hnacku a celu noc som chodila na WC

meruska
2. nov 2009

ja verim ze sa do da aj na prvu supu, a ta teplota je urcite z toho ze si behala na wc 😝 poviete mi baby preco mne ukazuje v grafe ak vam ho dam ukazat len grafik a nie vsetky tie udaje pod nim? vam ukazuje vsetko, co mam stalcit?

slavulilienka
2. nov 2009

ahojte ... som tu nová, môžem sa pridať k októbrovým snažilkám?

evitkamalicka
2. nov 2009

slavulilienka vitaj, jasne ze mozes 😉

edita84
2. nov 2009

meruška v tejto záležitosti je evitka profíčka. 😎
slavu jasne že sa môžeš pridať

evitkamalicka
2. nov 2009

meruska musis ist tam kde zadavas teplotky a kliknut na specific a tam si najdes co sa ta tyka a zaskrtnes, napr citlive prsia, unavu a podobne

slavulilienka
2. nov 2009

fajne ste....🙂 ešte tu nie som tak zbehlá vo všetkom, no dúfam, že s Vašou pomocou to zvládnem.. 😉

evitkamalicka
2. nov 2009

slavu zvladnes urcite 🙂

slavulilienka
2. nov 2009

veľmi dlho som sa odhodlávala tu zaregistrovať.., bola som len taký tichý čitateľ tváriaci sa , že ja sa tu predsa nebudem vylievať, ale už to skrátka nezvládam..potrebujem byť aspoň takto medzi ľuďmi, ktorý majú podobné problémy ako ja...možno. ☹

janirea
2. nov 2009

ahojte,,
evit,,,este uvidis, ci sa spusti mrcha, ci nie,,,,a ta teplotka moze byt aj tym behanim v noci

evitkamalicka
2. nov 2009

jani necham sa prekvapit, mimochodom este stale beham a nechapem z coho ved som vcera ani nic take nezjedla co by mohlo uskodit

slavulilienka
2. nov 2009

a navyše vôbec neviem, či by som tu mala byť, konkrétne pri Vás Okóbrovkách-Novembrovkách, pretože sa s drahým snažíme o mimi už od februára.. ☹ no a keďže to zakaždým nedopadne v náš prospech, tak skúšame každý mesiac...preto som tu.

evitkamalicka
2. nov 2009

slavu to vobec nevadi, kludne tu mozes ostat