Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

b.bardyova
2. nov 2009

a neni to jedno? podla toho ako to koho bavi ...nie?

evitkamalicka
2. nov 2009

ale jasne ani my to nesilime, niekedy mame pauzu aj dlhsie alebo kratsie, zalezi ako mame chut

b.bardyova
2. nov 2009

jaj ...drzim vam palceky aby sa vam podarilo mimi ..ja mam este cas ....chystame svadbu az v septembri ..ale keby sa nam podarilo skor svadba by sa posunula 🙂 ..

lumimi
2. nov 2009

b.bardy - my tiez chystáme svadbu až na máj 🙂 ale chcela by som byt tehotná nevesta 🙂

meruska
2. nov 2009

ahojte, konecne som doma z prace 🙂 moj blaznivy muzik sa ma opytal ze ako sa mame (v mnoznom cisle) ako mu mam vysvetlit ze to ze sa snazime a teplota je este len druhy den hore neznamena ze bude mat vytuzeneho chlapceka? vraj ked sme obaja zdravy a mlady a lubime sa, nevidi dovod preco by sa nam Timko nemal podarit na prvy pokus ....velmi chcem aby mal pravdu, lebo prenho by to bolo obrovske sklamanie....zboznuje male deti a oni jeho...este som sa nestretla s babetkom ktore by pri nom plakalo...

lumimi
2. nov 2009

meruska 🙂 pekné argumenty aby sa Vám podarilo na prvý šup 🙂 snád to bude platit vo vasom pripade na 100%

nam sa nepodarilo na prvý sup a priatel skonstatoval že asi nie je taký dobrý ako si myslel - ale inak v pohode

meruska
2. nov 2009

uvidime ako dopadneme, pripadna mrcha ma prist buduci utorok az piatok...

evitkamalicka
2. nov 2009

merus uz si si tam zaznacila keksik?

meruska
2. nov 2009

zaznacila, ale ked vam ukazem graf...vy ho nevidte :( mne ho ukazuje stale, ale len pre mna, ked sa prihlasim..ak tu hodim link na stranku vam neukaze

evitkamalicka
2. nov 2009

meruska musi to ukazat ked to tam mas poznacene a hlavne musis kliknut na My Home Page a ten link skopirovat a dat ho sem

meruska
2. nov 2009

skusim to teda este raz
pockajte...

evitkamalicka
2. nov 2009

veru neukazuje to a dala si to ulozit ked si zapisala keksik?

meruska
2. nov 2009

jasne, ja ked sa prihlasim vidim grafik aj dva riadky pod nim...mrchu aj keksik

evitkamalicka
2. nov 2009

ja netusim preco to potom my nevidime

meruska
2. nov 2009

ja tiez nie...som zahadna 🙂

lilix
2. nov 2009

ahojte, dlho som tu poriadne nebola. nebolo casu. stale nejaka skuska. ja uz citim mrchu. mala by prist 5.11

janirea
2. nov 2009

ahojte,,,konecne som sa sem dostala
evit,,,no skoda tej mrchy,,, 😒 ,,,
dnes som kupila tie Femi kvapky,,,,tak uvidim, ze ci su naozaj take dobre ako ich niektore baby chvalia,,,,na ovulku a cyklus,,,atd

ja som tiez za keksik kazdy druhy den v priebehu ovulky

edita84
3. nov 2009

pekné ránko ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...

dnes tu asi nebudem lebo ideme k ortopédovi, pevne dúfam že skoro skončíme

pekný deň

evitkamalicka
3. nov 2009

ahojky, no tak teraz nechapem, vcera som spinila, ale vecer to prestalo a mrcha zatial nikde tak som zvedava ci sa rozbehne

evitkamalicka
3. nov 2009

janirea aj ja si chcem kupit tie kvapky

meruska
3. nov 2009
evitkamalicka
3. nov 2009

meruska zatial dobre

janirea
3. nov 2009

meruska,,,pekne uz ides hore 🙂

evit,,,ja som tie kvapky uz zacala uzivat od dnes,,,uz nejdem cakat do mrchy lebo sa ucakam asi,,,,inak dnes mi aj kolegyna hovorila, ze ich uz roky uziva,,,,a aj ine druhy,,,na zaludok, atd,,,,,a pochvalovala si ich
takze ja sa uz dopujem,,,,,,Femi kvapky + Ca-Mg-Zn + Femibion 800,,,,moj jedalnicek 😀

a inac dobre ranko babulky 🙂

evitkamalicka
3. nov 2009

ja este pockam, lebo mrcha nakoniec nedorazila a spinenie vecer prestalo

evitkamalicka
3. nov 2009

tak cakam kedy sa jej uraci

lumimi
3. nov 2009

dobrdé ráno dámy,

meruska - krásny grafik 🙂
evit - TESTUJ už konečne - podla mna si v tom . viac je nas o tom presvedcených- podla mna si mala typické nidačné spinenie 🙂

meruska
3. nov 2009

evit...testni sa, ved za to nic nedas...ak mrcha nechodi, asi tak skoro ani nepride ...my vsetky sme ju od teba poslali prec... inak aku si mala teplotu dnes?..ostala dole? ci sla hore?

meruska
3. nov 2009

este sa chcem opytat, kedy asi zacinaju tehotenske priznaky? po kolkych dnoch, resp. tyzdnoch? viem ze niektore baby nemaju ziadne...moja kolegynka nedavno porodila a ta nemala absolutne ziadne, keby jej nerastlo brusko tak ani nevie ze je tehotna...ziadna nevolnost, ziadne chute, ziadne opuchy noh...absolutne nic

meruska
3. nov 2009

juuuj a este...ma dnes neako boli od rana v podbrusku..a nikdy ma tam nebolelo ☹ ja ked mam mrchu, tak ma neboli brucho ale krize