Zahlieňuje mlieko ešte viac choré deti?

tanja61
8. jan 2009

ahojte baby fakt by ma to zaujimalo ci je to naozaj tak myslim o chorych deticiek ktore maju sopliky,alebo kaslu ze ked piju mlieko tak sa tvori viacej hlienu?tak cim potom vlastne nahradit mliecne vyrobky a UM ktore maly dostava na ranajky a veceru?a chcem sa este opytat ze ked maly hlienisty kasel a sopli ci mam ist k lekarovi znovu pretoze sme boli pred 3dnami poslal nas domov s paracetamolom a ze ho mam davat iba ak maly bude mat zvysenu teplotu takze ho dostal asi dvakrat a vlastne dnes zacal nepekne kaslat a ma hlieny mozu to byt priedusky?vdaka za rady

erikasadek
13. jan 2009

tanja ja som to riesila napriklad pohankovylm, alebo sojovym, mandlovym mliekom..... 😉

nachladenie preslo velmi rychlo...

tanja61
autor
14. jan 2009

no vyskusam to sojove....odkedy sa sojove mlieko moze davat takym malym detom?

erikasadek
14. jan 2009

sojove moze aj novonarodene... len lmusis si byt ista ze nema alergiu, takze mozes to pohankove, je bezlepkove,a bez cholesterolu,a bez alergii..
to ti hivrim preto, z emoj je alergicky na BMK, a ma specialne, a toto som si objednala so slovenska, stoji krabica 50 korun, je na 3,5 litra, a je chutne, teda, na moje prekvapenie...

tanja61
autor
15. jan 2009

no tu v uk je viac druhov a ja neviem ktore,viem ze je sojove mlieko velmi zdrave tak preco nie?je tu bez cukru,bio,no asi v tescu 6druhov a neviem ktore...a ty to mlieko aj nejak dochucujes alebo prevaras?vlastne zahlienuje KM a aj UM sojove nie?vdaka 😉

rejocka
19. jan 2009

🙂 ahojte maminky,akurát bojujeme s hlienmi a,že mlieko zahlienuje je fakt pravda,moji sznčekovia sú chorí a veľmi majú radi mliečko,a ja sa teším,že aspoň niečo majú v brušku,cez deň to neni taký problém,ale večer,ke´d vypili,pekne zaspinkali,ale o hodinu sa zobudili na veľký kašeľ a kašĺali a kašľali,starší,keď cíti tak ide pekne vypľuť hlien a uˇaví sa mu,ale mladší sa bojí a plače a má ešte viac.Tak dnes som im nedala vobec mlieko,chýbalo im,ale papali iné 😉 ,tak snáď táto noc bude pokojnejšia 😕

erikasadek
20. jan 2009

tanja p^repac, nebola som tu.. ano zahlienuje kravske mlieko, aj UM, kedze je na baze, proteinov mlieka.....
skus , sojove, ine, prirodne, neboj, su plne latok, a vitaminov tiez takze na par dni sa nic nestane.... take mandlove je chutne. 😉 aj sojove..

tanja61
autor
21. jan 2009

rejocka ja som vynechala mlieko a mliecne vyrobky na 8dni a pomohlo nam to nahradila som inou stravou....erikasadek dakujem skusim

rejocka
21. jan 2009

🙂 tanja,aj ja som vynechala pár dní a pomáha to 😉 máme pokojné nocky a papajú aj iné veci,čo som dosť prekvapená 😅

959touareg
28. sep 2013

@tanja61
bud rada, ked si odvykne od mlieka a mliecnych vyrobkov. su skodlive a nezdrave najma tie kupenske,ale silne pochybujem,ze mate domace vyrobky a doma aj chovate kravu . 😉