Záhradný sušiak. Ako si vybrať? Poraďte

evik01
14. jún 2007

Chcem si kúpiť záhradný otočný sušiak na prádlo, no včera som si ho bola omrknúť v baumaxe a majú rôzne typy a samozrejme rôzne ceny od 800,- až po 4990,-. Poraďte mi prosím, ak máte skúsenosti, ktorý je lepší a ako si vybrať ?

whizzy
14. jún 2007

Kup ten najstabilnejsi. susedia maju a lietal im po zahrade...

mirka414
14. jún 2007

ahoj a ja sa chcem spytat aky je vas nazor na susicky pradla??videla som to vo svajciarsku a len co viem ze uteraky boli take jemnejsie..dakujem.

gedren
14. jún 2007

Ja susicku mam, pouzivam ji v zime, jelikoz nemam kde susit a mame vlhkej byt. To pradlo je z ni opravdu jemnejsi a prijemnejsi 🙂

dorotka
14. jún 2007

gedren a musis ho zehlit?

titkovamiriam
14. jún 2007

ja mam zahradny susiak taky ten kolotoc a spodnu cast mam zabetonovanu a vrchnu do tej spodnej dam na jar a na zimu odlozim dovnutra.Je to super mat vonave slnecne pradielko,len na jesen mi vadia skorce chodia na susedove cervene hrozno a co myslite ako vyzera taka bielizen a okna ked tie mrchy chyti pazravost 😠 .

mirka414
14. jún 2007

praveze skoro nic netreba zehlit.chceme si ju teraz zaobstarat.

kitka123
14. jún 2007

my mame taky ten susak - kolotoc z Baumaxu, myslim, ze i ten nejdrazsi treba nejak ukotvit, zatizit, ci zabetonovat, vetru to proste neodola. Takze k puvodnimu dotazu, podle me se neoplati kupovat ten nejdrazsi

mirka414
14. jún 2007

evik01 prepac za zmenu temy 😕 prosim.

anamor
16. jún 2007

my tiez nemame najdrahsi a uz ho mame aspon 10 rokov, vymenili sme raz snury, ale to myslim treba na kazdom po case, ale je uplne ok, je odlahceny tiez ale urcite nestal viac ako tisicku /adekvatne k tej dobe/

trnka23231
12. jan 2008

evik 01
Všetko je o peniazoch. Ten najdrahší má stahovacie šnúry do stojana. To znamená, že ich nemusiš pred vešanim prádla utierať. Inač sa delia podľa toho , či sa daju skladať ,alebo nie ,ale taktiež podľa toho , ake maju dlhe šnúry napr. ALU 50 má šnúry dlhé 50m ALU 60m atď. Takže tak.

julia225
12. jan 2008

ahoj ja mam susiak do zahrady so stahovacimi snurami, cize sa da perfis poskladat a nedam nan dopustit....
mam aj susicku a som s nou spokojna, davam tam skoro vsetko, nemusim zehlit len povystierat a sup do skrine a pradlo je jemnejsie... 😉

pacna
12. jan 2008

ja mam tiež zahradny ame ho zabetonovany ale da sa vytiahnut az na to že je trošku slaby.ale je super. 🙂

pacna
26. máj 2008

baby skazil sa mi susiak a potrebujem kupit novy nemate nejaky tip? 🙂

estachova
30. sep 2012

poradte, prosim, aky si mam vybrat ?? lacnejsi ci drahsi ?