Založenie účtu v banke online

alexandra1990
8. jún 2017

Ahojte,manžel pracuje v zahraničí a chce si otvoriť účet v banke tu na Slovensku.Najlepšie online cez internet kedže je mimo SK.Popozerali sme veľa stránok rôznych bánk,ale všade chcú pri otvorení účtu poslať platbu z iného účtu,ktorý je na manželovo meno a to je ten problém,že on iný účet nemá.Do teraz mu chodili peniaze na môj účet.Neviete poradiť banku,kde by si vedel otvoriť účet online aj bez tejto podmienky?Dakujem

mija22
8. jún 2017
mija22
8. jún 2017

@alexandra1990 lenze hoci ho vie založiť online tak papiere musi osobne podpisat....bud na ich "pobočkách" alebo kurierovi...ktory donesie dve zmluvy...jednu pre klienta a druhu naspat pre banku

bergsta
8. jún 2017

@mija22 Splnomocnenie niekoho s adresou v SR by to nevyriesilo?

mija22
9. jún 2017

@bergsta pochybujem

sidyka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anka32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prispievatel
6. sep 2020

365 banka! Tam otvoríte online účet a nevyžaduje sa žiadne fyzické podpisovani v zmlúv. Ja som otvoril prakticky z izby. Tam vám zavolá operátor videohovor a overí si občiansky ktorý odfotíte a všetko sa porieši elektronicky. Je to ľahké a rýchle. Stačí smartfón ide aj iphone aj android a stiahne si aplikáciu 365 a potom už cez ňu to ide krok po kroku. Nevyžadujú žiaden počiatočný vklad (ja som tam pól roka mal nulu) a vedenie účtu je zadarmo. Akurát kartu zašlú na adresu. Tú si môžete pridať do walletu na mobile a prakticky mobil bide vašou kartou môže sním behať po svete a karta môže byť doma u ženy.

prispievatel
6. sep 2020

Kartu prevezme žena a pridať do walletu sa dá aj na diaľku ona len nadiktuje číslo proste údaje z karty a muž len naťuká, prebehne tokenizácia a vybavené.

majka2959
21. sep 2021

@prispievatel Presne tak. Aj ja som si ju teraz založila. Ak chcete získať 15 eur pri založení do 30.9.2021, použite môj kód maria078389.