Zásady spoločného kúpania s bábätkom. Čím sa riadiť?

kili
19. nov 2007

chcela by som sa niekedy kúpať s malí, tak mi prosím napíšte, čím sa mám riadiť, aby som náhodou niečo nepokazila.

danu
6. feb 2010

beruska24.9. • Dnes o 17:31
Ahoj všichni,
pište názory a příp. zkušenosti na společné večerní koupání ve vaně. Ať už maminky nebo tatínka s dítkem (dcerou i synem).

anicka164 • 1d • Dnes o 17:51
Je to super 🙂

lenka1smejka • 1d • Dnes o 17:54
Ja by som sa rozhodne s malou kupala lenze mame sprchac ☹ ale inak by som sa s nou rozhodne okupala

kutcher • 1d • Dnes o 18:09
hlavne se vzdycky pred spolecnym koupanim poradne vydrbu, nevim, ale proste mi to neda do ty vany vlezt bez umti ale tim samozrejme nikomu nic nevycitam, jestli se neumeje, ale prijde mi to hygienictejsi. Hlavne to chce hodne hracek a peny.

gabika_83 • 1d • Dnes o 18:33
od kolkych mesiacov je mozne spolocne kupanie?

momin • 1d • Dnes o 18:40
kutcher a proc? ty mas blesky? 🙂 Nic ve zlem.... 😀
Jinak spolecne koupani supeeeeeeeerrrrr!!! 😵 😵 😵 😵 😵
gabika to se urcuje vekem? 😕

kutcher • 1d • Dnes o 18:40
ja bych to nechala od tech 3 mesicu to uz ty deti tak neprochladnou ale jelikoz je spolecne koupani miminek od sesti nedel ve vanach v kurzech tak i tak to jde.

lucka.adis • 1d, 39tt • Dnes o 18:42
Ahoj holky, koupali jste se s miminkem kterému nebyl ani měsíc? Docela mě to zajímá, páč bych to chtěla určitě vyzkoušet a nevím, jestli je to možné hned jak se s miminkem přijde domů. Se synkem jsem se koupala až tak po měsíci 🙂
Děkuju za rady.

nikollette • 1d • Dnes o 18:42
Podľa mňa je spoločné kúpanie v pohode 😉
Tiež som sa už párkrát s malým kúpala vo vani 🙂 vtedy by tam vydržal aj hodinu...

kutcher • 1d • Dnes o 18:44
momin ne nemam neboj. Jako nejsem nejaka brutalni uklizecka atd. ale proste psychycky sem asi vadna proste se musim umej jinak tam nevlezu. Proc? nevim proste to tak je asi jako bych v zivote nevlezla do bazenu bez umyti tak mi to i do spolecne vany prijde fuj no.

nikollette • 1d • Dnes o 18:46
Lucka nie... Minimálne šestonedelie by som dodržala...
Ved to je trošku nehygienické... Načo tak skoro???
My sme sa prvý krát kúpali spolu po pol roku, okolo 7mesiacov mal.... 😉

momin
6. feb 2010

Ja bych taky dodrzela to 6 nedeli.. 😉

aponchie
6. feb 2010

ja bych se koupala spolecne az s ditkem co bezpecne sedi a pokazde si dam rychlou sprsku nez vlezu s detma do vany 😎

denuska82
6. feb 2010

ahojte, my sme sa kupali hned od druheho tyzdna, samozrejme kupania sa ujal tatino, ja som dodrzala sestonedelie 🙂 Malemu sa to pacilo a paci sa mu to dodnes. kupeme sa spolocne kazdy druhy den.

bocinka
6. feb 2010

my jsme se už taky párkrát koupali se Sofi, první byl taťka, protože jsem měla šestinedělí, ale ted už se koupem všichni spolu... máme vanu pro dva, takže malá se tam s námi v poho vleze... 😵 já se nesprchuju před společným koupáním, ale to asi proto, že se sprchuju každé ráno a večer se koupem spolu, nebo si dám jen sprchu..... 🙂

beruska24.9.
6. feb 2010

Tak vidím, že samé dobré zkušenosti. Tak to budeme muset co nejdříve vyzkoušet 😉 No, měl to v plánu hlavně tatínek, až bude malá větší a že já pak budu uklízet koupelnu. To si fandí 😀
Jinak vanička už nám je malá a když náhodou máme více naděláno v plínce a potřebuji osprchovat ve vaně, tak strašný řev ☹ Takže zkusím společné koupání, třeba to nebude pro mimi tak stresující zážitek, že je ve ´´velké vaně´´ a snadněji se tam naučí koupat.

momin
6. feb 2010

berusko jeste my sme maleho ze zacatku do vanicky i do vany balili-jenom tak zlehka-ne uplne na pevno-do latkove plenky. byl tak klidnejsi.. jenom takovy tip....... 😉 kdyz byl ve vode tak sme ho trochu rozbalili a tou plenkou omyvali.. nebal se tak.

meckat
6. feb 2010

my sa spolu kúpeme tak približne jeden krát do týždňa a malý sa veľmi teší - pravdaže vana je vyčistená. Je to super - pre obidve strany....

cvikla969
7. feb 2010

my sme zacali ked sme mali tie tri mesiace.a dokonca sa somnou rad aj sprchuje,hlavne cez leto ked sme prisli s vonka ale asi je najlepsie ked je druhy rodic nastupeny pri vani a ty nemusis streckovat.
ked mal mali tych 5m. tak sa kupal uz len v nasej vani,na stiroch ale potom sa mu nieco stalo a jacal ked zbadal kupelku.tak sme zacali sprchovat spolu,potom spolu kupat,no a nakoniec opet sam a bolo po bloku tak to skus aj ty beruska. 🙂