Zásielka prebratá na doručenie

19misiatko93
16. sep 2013

baby prosim vas co to znamena ked je pisane ze zasielka je prebrata na dorucenie??este len s posty odosielatela??alebo us na poste primatela

19misiatko93
autor
16. sep 2013

Zásielka podaná na pošte
14.09.2013 Zásielka v preprave
16.09.2013 Zásielka prevzatá na doručenie
takto to je pisane

sashabb
16. sep 2013

@19misiatko93 že prišla na danú poštu a pošta ju pôjde doručiť

19misiatko93
autor
16. sep 2013

@sashabb aha dakuje,m moc,,a este by som chcela vediet...minule mi posielali balik 1.triedou ale us bol zaplateny na ucet a doniesli mi ho as domou co som necakala,a teras je to ties balik 1.triedou ale na dobierku..myslis ze mi ho ties donesu alebo budem musiet pren na postu

sashabb
16. sep 2013

@19misiatko93 to záleží od doručovatela. Mne napríklad nosia všetko a po správnosti by aj mali 😉 No ak by ti ho nedoniesli a ty sa nemáš ako preň dostaviť, môžeš zavolať na poštu a žiadať opakované doručenie 😉

19misiatko93
autor
16. sep 2013

sashabb@ aj ked je dobierka ti posielaju domou??u nas auto s balikmi zrusili robila to moja teta ale teras chodi s ineho mesta len neviem na postu mam ist ako len neviem ci to odnesiem

sashabb
16. sep 2013

@19misiatko93 ano aj dobierku mi donesú

barla5
16. sep 2013

@19misiatko93 záleží aj na tom, aké je to veľké, aj od poštárky, či sa jej to chce nosiť. Niektoré donesú aj ťažké topánky, niektoré zas nedonesú ani tielko - že mimo rozsah doručovacej služby - to milujem.

redroseleny
5. sep 2014

@19misiatko93 ahoj už je to síce dávno ale chcem sa ťa opýtať že či ti tá konkrétna pošta prišla v ten deň, lebo mne to tiež takto píše

19misiatko93
autor
7. sep 2014

aano vzdy ked je to pisane zasielka prebrata na dorucenie je us zasielka na poste len treba cakat kym to donesu alebo kym donesie postarka papier

lazor
21. máj 2016

or r Ja pravidelne vyuzivam kuriera cez www.postovy-kurier.sk baliky do 50Kg hmotnosti alebo www.kurierske-sluzby.sk beru vsetko dokonca aj nadrozmerne zasielky ako bicylke, pneumatiky, nabytok atď.
Objednavka na oboch strankach 
www.kurierske-sluzby.sk aj 
www.postovy kurier.sk

je velmi jednoducha. Staci si len vybrat krajinu a vyplnit
ozaj kratky objednavkovi formular. Nasledne zaplatit
Paypal-Kartou alebo Prevodom.
Kurier pri objednavke do 10:00 pride este v ten deň
az ku mne domov alebo do prace. Takze nemusim zdlhavo
cakat na poste v rade. Poslat balik sa da ozaj rychlo
lacno a jednoducho. Vrelo odporucam kazdemu. 

Porovnaj si cenu cez www.najpreprava.sk