Zásielkové reťazce Quelle, Prima Moda, BonPrix, ... Boli ste spokojné?

mucilienka
18. sep 2008

Ahojte,
bola by som rada, ak by ste sa podelili o skusenosti, rady, typy ohladom tychto zasielkovych obchodov. Ako vam sedeli velkosti, boli ste spokojne s kvalitou tovaru, pripadne, uz nikdy viac neobjednavat?
Dakujem za vsetky prispevky. 😉

zuzana76
17. apr 2010

a z Otta mi vcera prisli aj peniaze za vrateny tovar

jabber
17. apr 2010

zuzana76 - velikosti Neckermann:
http://www.neckermann.cz/cz/nm2/home/tabulky-ve...

😉

zuzana76
17. apr 2010

jabber, jej super dakujem, mne sa ta tabulka aj zobrazila, ale strasne amlinka a nevedela som ju zvacsit a ani vylustit, co za velkosti tam su , vdaka

cunila
16. jún 2010

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit svoji hlubokou nespokojenost v souvislosti s touto společností. Dne 4. dubna jsem si objednala dvoje šaty v jedné objednávce. Dne 23.4. mi přišly jen jedny šaty s dodatkem, že druhý kus bude zaslán do čtyř týdnů. Budou to už dva měsíce a nepřišly jak šaty, tak ani omluvný či informační e-mail. Navíc dodávám, že se zbožím, které mi došlo, nejsem spokojená. Z důvodů k vrácení, které udávají na letáku, bych mohla zaškrtnout snad všechny, především však oblečení vypadá jinak než v katalogu a nevyhovuje mi materiál. Ano, mohla jsem zboží do 4 týdnů zaslat zpět, jenže jsem obal, ve kterém zboží přišlo, roztrhla a až v něm se dočetla, že je třeba vrátit v originálním obale /chytré/. Tudíž jsem čekala, až příjdou druhé šaty, abych ty první mohla vyreklamovat v originálním obale od těch druhých, jenže druhé nepřišly. Když jsem to konzultovala se svými známými, měli obdobné zkušenosti, takže jsem vzala do svého kolektivu šaty, které mi poslali, i fotografii, která byla v katalogu, ať si každý porovná a rozmyslí, než si u BON PRIXu něco objedná. Mě stály 400 Kč a nyní jsou zlevněné na 250 Kč. Podotýkám, že ani to není cena, jíž jsou hodny. Dala jsem si za úkol šířit jejich špatné jméno, ať nikdo jiný neprodělá, jako já. 😖

cunila
16. jún 2010

VÝŠE KOMENTUJI firmu BONPRIX

beruska2x
16. jún 2010

@cunila ja jsem zase s Bonprixem spokojena moc a zbori nemusis vracet v origo obalu, jedna sukne mi byla velka, jen jsem ji dala do silnejsi idelitky, prelepila, pridala papir s adresou a v pohode poslala, penize jsem mela na ucte do 10dnu 😉

beruska2x
16. jún 2010

a mam ce jsem objednala k narozkam tricka s taky super matros a barvy, divila se kde jsem je sehnala 😵

emilyz
18. jún 2010

Ja som velmi spokojna s Happymum a Bebefield, tehotenska moda, bez problemov vsetko, aj velkost.

marorlinko
22. okt 2010

@bubba mas pravdu,zijem v anglicku a par krat som si objednala nieco z bonprix uk, vse4tko bolo fain,az naposledy, pri objednavani bolo,ze je tento sveter moj avelkost,potom uz nebola,dobre,napisali mi,ze ak bud eposlu,kukla som si ucet na bonprixe je tam vsetko co si objednavas za kolko a ci j epripravenme,malebo uz dorucene atd. bolo tam pred mesiacom,ze je to dorucene,muz som pisala 3maily,vkuse daco in episu,hlavne,ze mi sumu toho svetra pripocitali,nezaplatim,kym ho nedostanem, pred tyzdnom mi pisali,.ze uz je na ceste,dako dlho,ked dodaci adoba, j e3-5dni,a uz to su 7,dnesk asom pisal adalsi,koncim s nima,sklamali ma.
spokojna som s freemanom znacky od modnich dizajneroch,drahe dost,ale velmi kvalitne anema to kazdy 3clovek,donaska zdarma, tiez som spokojna s la redoutte ,drahe,ale ak maju vypredaje oplati sa to kupit,navyse mam tam svoj ucet,nemusim platit hned,rovnako ako aj v ostatnich spominanich,ale bonprix m asklamal uplne.

marorlinko
22. okt 2010

@cunila podobn eskusenosti mam aj ja sice v anglicku,tiez cakam na jeden sveter u zmesiac a pritom v uct en atej stranke je,ze j edorucenym,kde? pisal asom ,ale odpoved vobec nesuvisel as tym. pisal asom tuna o tom vsetko.
nic nevyzeralo jak v katalogu,navyse jeden sveter co mi poslali,mal by sveter nakoniec mi poslali top odrazu to bol u ztop v katologu aj na nete je to sveter. sklamali ma.malemu som raz objednala a nikdy viac,vtedy pred rokom som mu objednala na 4roky a co doslo m azarazilo,sak to vyzeralo jak na 2decko,vrati tsom uz nemohlo,povodny obal som roztrhala,co som nemala. navyse uplne unac vyzerali. muzovi som objednala koselu velkost vobec nezodpovedala tej velkosti ako mala,vyzerala o 2cisl avacsia.

marorlinko
22. okt 2010

@sassi v mnohich lkatologoch mas aj velkosti plus,urcite by si si vybrala,ja mam zase opacny problem, pretoze nosim velkost 4-6 u vas to j easi 32-34 a mam co robit aby som si nejaky pekny kusok kupila,ak mnaju tak doslo,neviem kolko tich kuskov maju tej velkosti,ale vel aasi nie. tak z mnohich obchodov kupit koselu tejto velmkosti nemozne tuna,jedin evo velkom obchodnom drahom centre,kd ej evyber znaciek rozny,nastasti emam katalog,kde sa mi daco ujde tej velkosti:D ale my zeny si vzdy vieme ako poradit,no nie?

marorlinko
22. okt 2010

nav yse vzdy je vacsi azaruka,ze tovar dorazi ,alebo peniaze sa vratia,ak znacka katalogu j ecelosvetova,ako j efrancuzka vznack abonprix j evo viacerich krajinach,kvalita nio comment, j avyuzivam iba tie o ktorich som pisala hore v predoslich prispevkoch, u inich sa bojim,ze sa tovaru nedozijem ani

marorlinko
13. dec 2010

mna id eporazit,tyzden cakam n asvoju objednavku a teraz kuknem do statusu na konte,ze veci su zrudene? bez dovodu? zaplatila som. toto uz prehnali,pisala som,zvedava,co odpisu.nedam sa. prestavam verit uz dako nakupom cec net, bon prix to si amateri kazda skusenost s nima bola hrozna,vkuse i vypisovat atd. som zvedava co bude teraz .

carlie
18. jan 2011

Ja som spokojná a podľa mňa majú kvalitné veci /jasné že nie všetky/...
Ja osobne nakupujem drahšie veci, tie lacnejšie bývajú šmejdové, ale to platí aj v kamenných obchodoch...
Musím povedať, že mám v šatníku zopár pekných a originálnych kúskov, ktoré mi každý chváli a keď poviem, odkiaľ
ich mám, tak sa čudujú...len si treba vedieť vybrať.
Ak sa mi niečo nepáči, tak to vrátim. Už sa mi stalo 2x, že balík späť im neprišiel celý /asi ho na pošte rozobrali/, ale poslala som im scann podacieho lístka a peniaze mi vrátili. Alebo že mne neprišiel komplet balík...som napísala sťažnosť a poslali mi to, dokonca mi aj vyrefundovali zľavu.....
Ja som spokojná a hlavne s Ottom a Halensom /v minulosto quelle - tam som aj synovi objednávala značkové veci, také u nás ani nie sú/. ja chválim, len škoda, že poštovné je tak drahé...to jediné sa mi nepáči, ale to je SP na vine....
Zásadne si však neobjednávam nohavice a bielizeň...už ani topánky, to treba skúšať..ale napr.bundičky, kabáty, saká, tričká, topy, tielka, svetríky.......väčšinou super....

froschka
22. feb 2011

vyjadrujem maximalnu nespokojnost s firmou Bonprix. Objednala som si 3 panske kosele, za
1. made in china !!!!! a to vazne na cedulke napisane
2. golier makky skor sportovy typ kosele ako na obrazku total elegantna
3. jedna z kosiel prisla na dvoch miestach roztrhnuta
4. komunikacia ok rychla cez mail ale dodacia doba do 3 tyzdnov.....a ani neposlu info kedy asi tovar cca pride
5. totalna unorganizacia
6. zdlhave vybavovanie reklamacie, doba 3 tyzdne!!!!
Fuj fuj fuj a este raz fuj.!!!!!!!!

mpg
22. feb 2011

Tiež som už dlhú dobu objednávala z katalógov hlavne bývalé Quelle, Neckermann a hlavne Magnet, kým bol syn menší, nemal rád, keď som v obchodoch dlho niečo si obzerala, tak mi to vlastne bolo dobré, večer si popozerať katalógy a niečo, čo som chcela dokombinovať aj farebne, tak objednať. Objednávala som aj z Moda Prima, ale ten katalóg mi už nechodí. Tieto 4 značky boli celkom kvalitné, ešte stále si objednávam z Magnetu, tam mi vždy pošľu aj nejaký darček. Veľmi kvalitný je Klingel, ale tam sú aj vyššie ceny.
Aj mne sa zdalo, že Bonprix má aj kusy oblečenia, ktoré som videla za oveľa nižšie ceny v čínskych obchodoch.

malbina
31. máj 2011

Chcem sa posťažovať na službu Bonprix - nakoľko ešte vo februári tohto roku som si objednala biele letné šaty a dodnes mi neprišli. Už je leto a šiat nieto. Pritom mi nejaké panie, ktoré to majú na starosti (alebo je to len jedna?, ani neviem) stále píšu, aby som vydržala, vraj "šaty ešte nie sú skladom". Pritom mi už poslali ďalšie dva katalógy - ale načo si mám objednávať, keď mi tovar nepríde?
Je to hanba - takéto služby.

chlpca
6. júl 2011

neckerman sa so mnou práve háda že mi posielali peniaze za vrátený tovar, ktoré som vôbec neprebral a ani šek som nevidel skrátka nič.. Nejedná sa o malú sumu ale s objednávaním od týchto spoločností končím.

kafri1
27. mar 2012

tiez sa chcem postazovat, 2.3 som vracala tovar do otta a teraz, kedze nereagovali na maily, tak som volala s tetou, ktora sa snazila tvarit, ze je vsetko ok, ze tovar este nedorazil na ich sklad, odtial vraj az vystavuju navratku, ok, to vsetko chapem, len nechapem, preco si potom pisu do obchodnych podmienok, ze peniaze vratia do 14 dni 😝 ak mate niekto podobne skusenosti, napiste.

alenka008
15. apr 2015

Ak casto nakupujete na internete, odporucam registrovat sa na https://www.refundo.sk/?ref=23818 . Za registraciu ziskate 2 EUR, za kazdeho odporuceneho priatela 0,20 EUR + 4 EUR ak nakupi pocas 3 mesiacov za 100 EUR bez DPH. Navyse mozte z kazdeho Vasho nakupu ziskat cash back spat. Podla mna sa velmi oplati. Su tam obchody ako bata.sk, hej.sk, crocs.sk, bonprix.sk, aliexperess.com, sportsdirects.com...a pod. Navyse, ak sa registrujete teraz, pocas prvych 14 dni ziskate o 50% vyssie odmeny.

tomsta003
12. máj 2015

Totalna nespokojnost z bon prixom ,,,,,odstupila som nakup ,,,,,teda poslala som ho spat ,,,,a dnes je 12den a oni sa tvaria ze o nicom nevedia hlavna vec ze 30 aprila.ho prevzali,,no tvtdia ze tovar ide do zahranicia,,,,hlavna vec ze doteraz som mala peniaze od nich stale do 8_9dni ,,,,totalna ignoracia a neschopnost komunikovat so zakaznikom,,,som sklamana,,,,,a najviac zabila posielala ste s poistenim?,,,,ved im to doslo overila som to na stranke posty

santana55
21. dec 2022

baby a nevadí vám rýchla móda? https://www.vypeckuj.sk/temna-stranka-rychlej-m...